Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 51

Exclamation UNDY SC Geri Gelmeli

Sözlerime başlamadan önce konunun sabit kalmasını istiyorum ve bu konu kapatılmasın !

Yeter artık getirin şu undy sc yi meleeyi bitirdiniz girin görün aresin diezin gordionun halini elinde +9 staf alan mage atak sc yide basınca ilah kesiliyor ben 6.3k apli warrior ile prieste torlu 1500 vuramıyorken +9 staflı mage benim full resistli priestime 2k damage atıyor adaletten kastınız bumu? 3 pt magenin tek nowasına bayılıyo çarlar napalım bizdemi oyunu bırakalım zaten kalmış 2 3 melee clan.

Oyunu ne hale getirdiğinize girinde bi bakın akşamları ne areste ne diezde ne gordionda mele clan kalmadı mageler 3 er pt gezerek ortalığın anasını ağlatıyo rezil ettiniz melee leri yeter artık bu kadar rezillik mgame nin mail adresini bilsem oraya kadar mail atacam oynanmaz hale getirdiniz elinizi ne zaman vicdanınıza koyacaksınız?

evet kaldırdın undy sc yide noldu ?? Üçkağıtcı tokatçı pazarcılar 8 sayfa 8 sayfa stoklamış 3 er gb 4 er gb den pazarda catır cutur satıyo sağolsun nttgame sayesinde adam altına ev araba çekti altına yetmedimi ? üçkağıtcıları daha ne kadar zengin ediceksiniz?

Undy sc yi kaldırdınız red potu kaldırdınız eko yu değiştirdiniz yeter be kardeşim uğraşma artık şu melee ile yeter red pot isteyen yok undy sc yi geri getir 3 pt mageye 1 pt melee clan undy sc siz nasıl dayanacak bana bunun açıklamasını yapamassınız.

UMARIM SESİMİZ DUYULUR.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    kusura bakma ya 3 partye ölmek de büyük adaletsizlikmiş, melee ölümsüz olsun ki dengelensin
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    kusura bakma ya 3 partye ölmek de büyük adaletsizlikmiş, melee ölümsüz olsun ki dengelensin
    mage kardeş hoşgeldin shell +10 set rof opal chaos wiri +10 6300 ap ile a dan z ye tüm sclerimi basıyorum ben prieste daha 2k damage görmedim sen eline wood staff +8 taksan bile 1.5k damage atıyosun bumu adalet?

senin sc olarak yaptıgın tek masraf sw sc çoğunuz walkry kanat pathos bile kırmıyorsunuz senin için hava hoş güzel tabi

şu an oynadığım karakteri bozsam 8 tane full + full mage dizebiliyorum adaletten kastın bumu?

bak ben sana niye 3 pt geziyosun diyormuyum ?

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Keşke Priest'lerde 'Undying' diye bir skill olsaydı.
    Bir dakika..
    I am a normal guy who wants a normal life.

Kusura bakma kardeşim ya mele 1 pt dolaşa biliyor seri seri PRİESTE BİLE 1.5ka vurabiliyor üzerine yere vurup prinin Anti defini yoksayabiliyor aynı zamanda alan hasarı ile seri şekilde 3ka vurabiliyor ve inanırmısın bınu bir pt ile yapıyor ve 3pt mageye tek atabiliyor ama mage nerflenmeli çünkü bu saydıklarımı sadece 3 pt olursa yapabiliyor.
    Yani haksızlık sen full 3 full 10olabiliyprsın ve ölmemen lazım ama karşı adam aynı senin gibi item yaptımı onun bu yüksek damageye ulaşmaya hakkı yok zamanında sen red potla yıllarca terör estirirken magede magiç power scnin bile işe yaramamasında bir sorun yok

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    hahaha sende yere vurma o zaman

Senior Member enezx's Avatar
    3 party mageye de bir zahmet düşün

Senior Member
    Katılıyorum undy sc geri gelmeli.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    3 party mageye de bir zahmet düşün
    3 party mageye bi warrior düşüyorsa ben ona warrior demem zaten.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Biz undy skilli kalksın diyoruz adam undy sc istiyor

Bu arada rogue olarak söylüyorum bunu.
    benim undy li canım 8k , adamın undysiz canı 8k
    çarım 8 mit set , full 3 takı ile elde ettiği hp maalesef bu

UND skilli 70 level için tasarlanmış bir skilldir.

70 levelde und ile bir warrior 10k hp elde edemiyordu (anca hp set ile elde ediyordu )
    Şimdi level sınırı 83 e çıktı , arada 65 hp bonus oynadı , + set takınca 15 de dragon setten geliyor.
    He bide o zamanlar +0 +1 takılar bile yoktu millette , şimdi herkes +3 takı ile geziyor.
    Und sc ile birlikte , und skilli de kalkmalı.

HP 1 wariora fazla hp verirken , asasa daha az hp vermekte , bu eşitlikte bozulmalı.

83 level 255 HP verilmiş warrior takısız itemsiz hpsi : 7457
    83 level 255 HP verilmiş rogue takısız itemsiz hpsi : 4822
    83 level 255 HP verilmiş mage takısız itemsiz hpsi : 3944
    83 level 255 HP verilmiş priest takısız itemsiz hpsi : 4822
    83 level 255 HP verilmiş kurian takısız itemsiz hpsi : 5700

hp ye sahip bu bir adaletsizliktir , en fazla hp sahip ol , en fazla damageyi çıkar , en fazla defansı al , üstüne utanmadan yere vur , und den en fazla sen yararlan , silahların en çok apsi sende olsun , bir de utanmadan und sc iste