Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Senior Member
    gelmesin. sadece ilk 3-4 ay zevkli bir pk dönüyor sonra yine eski sunuculardan bir farkı kalmıyor. yani yeni sunucu gelmesinin bir anlamı yok. Altar - Vega - Sirius devam..

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Tamam gelsin ne diyim sana, hatta bitek senin için özel server gelsin. Bu 3 yeni server içerik olarak diğer serverlerle eşitlenmeden yeni server gelmez, bunu bil yeterli.
    yeni içeriklerle ilgili bir bilgim yok bifrost utc gibi sadece isimlerini duydum yeni server geldiğinde en son açılan altar-sirius vega bu serverlara yeni içerik gelmez mi aynı zamanda ben öyle olur diye düşünüyorum yeni içerikleri bilmediğim için sürecin nasıl işleyeceğini bilmiyorum. daha önce yeni server açılmadan en son açılan serverlara bu içeriklermi gelmiş öncesinde yada aynı zamanda
    Last edited by herpesfre4k; 08-10-2020 at 09:40 AM.

Quote Originally Posted by herpesfre4k View Post
    yeni içeriklerle ilgili bir bilgim yok bifrost utc gibi sadece isimlerini duydum yeni server geldiğinde bu serverlara içerik gelmez mi aynı zamanda ben öyle olur diye düşünüyorum yeni içerikleri bilmediğim için sürecin nasıl işleyeceğini bilmiyorum. daha önce yeni server açılmadan en son açılan serverlara bu içeriklermi gelmiş öncesinde yada aynı zamanda
    Arkadaşım bunlar yeni içerik değil bunlar yıllardır mevcut, yeni serverler kademeli geldiği için henüz daha onlar eklenmedi. Daha nedir ne değildir bilmiyorsun bide yeni server istiyorsun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Arkadaşım bunlar yeni içerik değil bunlar yıllardır mevcut, yeni serverler kademeli geldiği için henüz daha onlar eklenmedi. Daha nedir ne değildir bilmiyorsun bide yeni server istiyorsun.
    boş konuşuyorsun moral bozuyorsun sadece yeni içerikleri bilmeden yeni serverın gelmesi istenmicek diye kural mı var talepte bulunuyoruz sen istemiyorsun seni zorlana yeni servera mı alacaklar gelmezsin olur biter

Senior Member
    sayın moderatör arkadaşlar skclucky scorp_lion konuyu kapatabilir misiniz ben kapatamıyorum sanırım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by herpesfre4k View Post
    sayın moderatör arkadaşlar skclucky scorp_lion konuyu kapatabilir misiniz ben kapatamıyorum sanırım
    Konu isteğiniz üzerine kapatılmıştır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni sunucu planlaması bulunmadığı için konu kapatılmıştır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.