Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member
    Nickname
    Hatsuo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AmistaD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Angry Eski serverlerin birleşmesi

Sizce de zamanı gelmedi mi? Pazar bakacam diye habire server değişip duruyoruz zaten normal haline düşük sayıya döndü hep eski serverlerdeki oyuncu sayısı pazarlar desen yaprak kıpırdamıyor. 1 saat önce rosettada pazarda dolaştım benden başka yürüyen char yoktu o derece boş. En çok satılan itemi koyuyorsunuz 3 günde satılıyor, Server 1 desen czde totalde 3v3 party arasında savaş oluyor sadece iki taraftan da 4. party çıkmıyor. Habire oyundan gir çık yapmak zorunda kalıyoruz zaten az oyuncu olan serverde clan expten de faydalanamıyoruz bu yüzden. İnanılır gibi değil ama UTC'ye elle girebildim o kadar boşaldı server

Bilgilendirme: Tek serverdeki sunucuların birleşmesinden bahsediyorum. Rosetta 1 Rosetta 2 gibi.
    Last edited by Hatredx; 08-05-2020 at 12:36 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bunun kararını verecek olan yapımcı firmadır. Ben de diez 2'nin birleşmesini istiyorum. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Bunun kararını verecek olan yapımcı firmadır dıyorsunuz oyunu bizler oynuyoruz ARESTE aynı helde nttmage elini masaya vurmanın zamanı gelmedimi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Elini masaya vursa da son kararı verecek olan mgame firmasıdır.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Beklentiniz nedir sunucunuzdan?

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Eğer pazar için istiyorsanız yeni sunucular oldukça aktif oraya gitmenizi tavsiye ederim

Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bunun kararını verecek olan yapımcı firmadır. Ben de diez 2'nin birleşmesini istiyorum. Bakalım bekleyip göreceğiz.
    Bir sorum oalcaktı bu tür kararları direk yapımcı firma mı kararını veriyor.Yoksa NttGame nin tavsıyesi veya önerisi üzerine mi hareket ediyorlar.
    Yani asıl soru şöyle nttgame bir tavsiye sunmadan mgame diez ve ares birlşessin diyor mu.
    Yoksa NttGame nin isteği üzerine mi yapıyor burada çok takılıyorum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yapımcıya belli olmuyor. Ancak biz şu an sunucu birleşmesinden bahsetmiyoruz. Açılan sunucu 2 veya 3 lerin kapatılması konusunu konuşuyoruz.

Yapımcı verisel ve istatistiksel olarak durum değerlendirmesi yapıyor. Örneğin Sirius kayıtlarının açılması konusunu nttgame sürekli açılması gerektiğini dile getirdi. Yapımcı firma kabul etmedi. Her bakım çalışmasında bunun talep edildiğini ancak reddedildiğini dile getirmişlerdi.

Yayıncı firma isteği yapar, yapımcı firma son kararı verir.
    Bazı durumlarda hiçbir şey talep edilmemesine rağmen bazı güncellemeler getirebiliyorlar. O yüzden yapımcı firmanın ne yapacağı/karar vereceği belli olmuyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ares, diez ve varsa eski swlerdeki 2. sunucuların kapatılması gerekiyor
    sw zaten boş iyice 2ye böldünüz habire gir çık yapıyoruz.

oyuna giresim gelmiyor bir süredir.

Katılıyorum diez serverini tek sunucu haline getirme zamanı geldi. Gir çık gerçekten çok zorluyor.