Results 1 to 5 of 5

Exclamation Relog yaptığımda karşıma çıkan problem.

Merhaba

Relog attığımda hesap askıda kalıyor ve bu uzun zamandır süren bir problem. Hesap bilgileri ve otp girdikten sonra karşımıza hatalı kullanıcı adı ve ya şifre uyarısı gelmekte. Bu kısım bilindik bir konu ama son güncelleme ile paylaştığım 2 resimde ki uyarıları alıyorum. Sanırım sadece ben değilim diye düşünüyorum ve ya bu sorunları yaşamayan varsa sorunun çözümü var mıdır? Eğer yoksa bu sorunun giderilmesini rica ederim.
    İyi çalışmalar.

https://hizliresim.com/JzGBjs

https://hizliresim.com/uQ1muw

Resimleri link olarak paylaşıyorum çünkü 'Resim ekle' ile yaptığımda görünmüyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun dosyaları bozulmuş olabilir, oyunu ve eski setup dosyalarını silip buradan en güncel sürümü indirip oyunu tekrar kurunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Oyun dosyaları bozulmuş olabilir, oyunu ve eski setup dosyalarını silip buradan en güncel sürümü indirip oyunu tekrar kurunuz.
    Merhaba,
    Yeni konu açmamak adına buradan soruyorum;

Oyunu kurduğumda bir ".dll" hata verdi ve onu atlayıp kuruluma devam etti, sonra oyunu açıp güncel patchları yükledi acaba o yüklenmeyen ".dll" güncel patch attığında düzelmişmidir ve yüklenmediyse o .dll yok diye bir sorun/hata meydana gelirmi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Byibr4him View Post
    Merhaba,

Oyunu kurduğumda bir ".dll" hata verdi ve onu atlayıp kuruluma devam etti, sonra oyunu açıp güncel patchları yükledi acaba o yüklenmeyen ".dll" güncel patch attığında düzelmişmidir ve yüklenmediyse o .dll yok diye bir sorun/hata meydana gelirmi ?
    System32 klasöründe ise düzelmeyebilir. Eğer hata verirse, ilgili ".dll" dosyasını yükleme yaparsınız.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Byibr4him View Post
    Merhaba,

Oyun dosyalarının eksik yüklenmesi nedeniyle ileride problem yaşamamak adına yeni bir kurulum gerçekleştirmek iyi olabilir.