Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

40m vardı silinmiş.

Gb silinmiş bir de mana potlar yok.başka başına gelen var mı? Ticket attım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Eşyalar kendi kendine silinmez. Hesabınızın erişimini kaybetmiş olabilirsiniz. Hesap paylaşımı varsa bunun yaşanması normaldir.

Hesap paylaşımı yoksa, sisteme virüs bulaşmış olabilir veya başka nedenleri olabilir.

Biletinize gelecek olan yanıtı sabırla beklemelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Kamil5522 View Post
    Gb silinmiş bir de mana potlar yok.başka başına gelen var mı? Ticket attım.
    ICS/OTP sistemini aktif ederseniz hesabınızın güvenliğini garantiye almış olursunuz ve bir daha böyle talihsizlikler yaşamazsınız. İyi oyunlar.

Junior Member
    iyi ki ezikmişim soyulduysam 40m olsa nolur olmasa ne olur. Dc yedim oyuna girdim mana potlar gitmiş bir de para .şaka gibi. cevabı beklemedeyim.

Junior Member
    Hesabıma farklı bir adresten girilip para başka bir hesaba aktarılmış, ne yapmalıyım. Otp kurdum, diğer bilgileri değiştirmem hesabı güvenli hale getirir mi, yoksa hesabıma yine girilir mi?

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bilgisayara zararlı bulaşmış olma riskine karşı başka bir bilgisayar ile bilgilerini güncellemende yarar var.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Deve misali oyun neresi doğru ki. Bu kadar değildi, tam çıkardılar oyunun. Sebebsiz bir hesabım hapse atıldı. Bu hesabıma girildi ki beni soymuşlarsa herkesi soyarlar, oyunun güvenliği 0 bile değil. E bize ne kaldı, yavaştan oyunu bırakmak .Yazık Efsaneye. Cevaba bak szin hesaba girilmiş. Kim girmiş , sen ne yaptın, cevap,Senin hesabının boşaltıldığını tespit ettim. Ntt nin tek beklediği Ne diyeyim. Sözüm bitti. Beni soyanlara da bir el sallıyorum sanmayın ki kötülük yanınıza kar kalır. Epik-Sirius
    Last edited by GamesDepot; 08-06-2020 at 05:10 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Kamil5522 View Post
    Hesabıma farklı bir adresten girilip para başka bir hesaba aktarılmış, ne yapmalıyım. Otp kurdum, diğer bilgileri değiştirmem hesabı güvenli hale getirir mi, yoksa hesabıma yine girilir mi?
    Merhaba,

Arkadaşımızın belirttiği işlem dışında, bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak için temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Junior Member
    Benim bilgisayarımın değil, ntt nin işine dikkat etmesi lazım. Kimi çalıştırdığına da dikkat etmesi lazım. oyunu ve modları eleştirdim diye bu olanlar. sen işini yapmazsan tabi eleştiririm seni. sana ben para veriyorum. pa-ra . anlıyor musun. sen işini yapıcaksın.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oyunla ilgili bir sorun olduğunda destek ekibi oyuncuya yardımcı olur. Cihazlarınızın, e-posta adreslerinizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Destek ekibine bilet gönderdiyseniz size yapılacak olan cevabı beklemeniz gerekiyor.

Forumda moderatör ekibi gönüllü olarak yardımcı oluyor. Bu üslup ile devam ederseniz forum hesabınız uzaklaştırılacaktır.