Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Question Kredi kartı ile NPoint alımı hakkında.

Merhaba hep site üzerinden kod olarak NPoint almaktaydım, aldığım kodları tarih saat olarak kaydediyorum, ilk defa kredi kartı ile oyun içerisinden aldım satın alma geçmişime tıkladığımda aldığım miktarı görebiliyorum ama kod yok, bu şekilde aldığımızda kod olmuyor mu ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, websitesinde sadece ödeme metodu görünür.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by emodede464 View Post
    Merhaba hep site üzerinden kod olarak NPoint almaktaydım, aldığım kodları tarih saat olarak kaydediyorum, ilk defa kredi kartı ile oyun içerisinden aldım satın alma geçmişime tıkladığımda aldığım miktarı görebiliyorum ama kod yok, bu şekilde aldığımızda kod olmuyor mu ?
    Daha iyi bir şekilde yardımcı olmamız için resim atar mısınız?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Daha iyi bir şekilde yardımcı olmamız için resim atar mısınız?
    Lütfen her konuya cevap verme hissi ile yanıtlamayınız. Bırakınız yetkililer yanıt versin.

Quote Originally Posted by emodede464 View Post
    Konuya dönecek olursak Website üzerinden veya oyun içi PUS üzerinden alınan npointler ESN olmadığı için kod göremezsiniz.

Yarın bir gün destek bileti gönderdiğinizde müşteri hizmetleri satın alma geçmişinizi PUS üzerinden veya Nttgame'in portalında bulunan Npoint yükleme bölümünden yaparsanız rahatlıkla incelerler, bu konuda endişe etmenize gerek yoktur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Lütfen her konuya cevap verme hissi ile yanıtlamayınız. Bırakınız yetkililer yanıt versin.

Konuya dönecek olursak Website üzerinden veya oyun içi PUS üzerinden alınan npointler ESN olmadığı için kod göremezsiniz.

Yarın bir gün destek bileti gönderdiğinizde müşteri hizmetleri satın alma geçmişinizi PUS üzerinden veya Nttgame'in portalında bulunan Npoint yükleme bölümünden yaparsanız rahatlıkla incelerler, bu konuda endişe etmenize gerek yoktur.
    Sadece bu arkadaşımız için konuyu gündemde tutmak ve sorunla ilgili daha ayrıntılı bilgi verilmesi amacıyla oyundan screenshot atılmasını istedim. Kötü bir niyetim yok.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Sadece bu arkadaşımız için konuyu gündemde tutmak ve sorunla ilgili daha ayrıntılı bilgi verilmesi amacıyla oyundan screenshot atılmasını istedim. Kötü bir niyetim yok.
    Kötü bir niyetinizin olmadığını biliyoruz. Forum kurallarını da gözden geçirmenizde fayda var. Dikkatli davranmanızı rica ediyoruz.

İyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Kötü bir niyetinizin olmadığını biliyoruz. Forum kurallarını da gözden geçirmenizde fayda var. Dikkatli davranmanızı rica ediyoruz.

İyi forumlar.
    NTTGAME ailesinin değerli ferdi, ricanızı bir emir olarak kabul edecek ve bundan sonra daha dikkatli davranacağım. İyi çalışmalar.