Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

CR de Yapılan Raporun Sonucu

Öncelikle herkese iyi günler 3 gün önce toplamda 6 kişiyi raporladım hepsi afk şekilde makro ya da koxp kullanıyor raporların sonucunda oyun içi kontrol edilecektir yazıldı şimdi burada iki adet sorum var bu kontrol tahmini olarak ne zaman yapılıyor Eryudesin haftalık yaptığı işlemlerde mi bakılıyor rapor yaptığım adamların hepsi hala 7/24 slotlarda devam ediyor ikinci sorum bu raporların sonucu bize gösterilmediğini öğrendim hangi maksatla bize bilgi verilmiyor öğrenmek istiyorum ben o kadar uğraşıyorum video çekiyorum yüklüyorum emek harcıyorum olumlu ya da olumsuz sonucu neden göremiyoruz sonucu görmenin hakkım olduğunu düşünüyorum bu konuyla alakalı kopyala yapıştır yapmadan cevap verebilecek yetkili var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler keyifli oyunlar

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Raporlamış olduğunuz kişi(ler) incelenip, duruma göre işlem yapılıp yapılmayacağına karar veriliyor. Her gün raporladığınız konuyu 23:00-24:00 civarında kontrol edin, çünkü işlem yapılmış olan konular arşive taşınıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Reportladığınız kişilerin akıbetini merak ettim. Lütfen bir gelişme olduğunda buradan bilgilendirin.

Senior Member
    Bütün konularıma cevap verildi ama arşive alınmadı işlem yapıldığında bilgi verilip mi arşive alınıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bir CR konusuna yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşive alınana kadar konuları takip edebilirsiniz. Arşive alındıktan sonra konuları göremezsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bir CR konusuna yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşive alınana kadar konuları takip edebilirsiniz. Arşive alındıktan sonra konuları göremezsiniz.
    Peki bu raporun sonucunu görmemiz mümkün mü yani bu rapor sonucunda bahse konu şahıs banlandı ya da disiplin zindanına atıldı gibisinden bilgi veriliyor mu verilmiyorsa da ne maksatla bilgi verilmiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bilgisi veriliyor; ancak arşive alındıysa sonucu göremezsiniz.

Forumda arama yaparak daha önce açılan konuları da araştırabilirsiniz.

Senior Member

Teşekkür ederim forumda net bilgi alamamıştım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Yani senin anlayacağın bu günler raporlarını görebileceğin son günler. Binbir emekle hazırladığın el emeği göz nuru raporların arşive kaldırıldıktan sonra o raporları bir daha göremeyeceksin. Yani çok geç olmadan raporlarına son bir kez daha elveda demelisin.

Senior Member
    Bir şey bulamamislar. Bosa beklersiniz.