Results 1 to 10 of 10

Thread: Altar 3 CZ

Altar 3 CZ

Hadi farmı da geçiyorum PKyı bölüyor, 1.5 seneden fazla oldu yeni serverlerde hâla pk oturdumadı. Yeni serverler tamaman farm serverine döndü.
    Biz A2deki CZ kapanacak diye beklerken A3e de CZ açıldı.

Rica ediyorum tek CZye düşürün artık. A1 A2 A3 özellikle bahçe farmı hep anlaşmalı aynı ekipler. Oyuncuların çoğu A2 ve A3teki CZler kapatılsın diyor ama nedense sesimiz hiç yetkili yerlere ulaşmıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    A3 teki CZ de farm yapanların A1 ve A2 ye gitmesi durumunda A1 ve A2 CZ sinde sıkıntı olabileceği için üç kanaldada CZ nin açık olması en iyi fikir.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    A3 teki CZ de farm yapanların A1 ve A2 ye gitmesi durumunda A1 ve A2 CZ sinde sıkıntı olabileceği için üç kanaldada CZ nin açık olması en iyi fikir.
    Masum .

Senior Member enezx's Avatar
    Corona zamanı bir yoğunlukla açılan 3.sunuculardaki CZ'lerin şuan yaz vakti oyuncunun en az olduğu dönemde bir an önce kapatılması gerekiyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Hadi farmı da geçiyorum PKyı bölüyor, 1.5 seneden fazla oldu yeni serverlerde hâla pk oturdumadı. Yeni serverler tamaman farm serverine döndü.
    Biz A2deki CZ kapanacak diye beklerken A3e de CZ açıldı.

Rica ediyorum tek CZye düşürün artık. A1 A2 A3 özellikle bahçe farmı hep anlaşmalı aynı ekipler. Oyuncuların çoğu A2 ve A3teki CZler kapatılsın diyor ama nedense sesimiz hiç yetkili yerlere ulaşmıyor.
    Herkesin sana ayak uydurmasını ve senin lafını dinlemesini bekliyorsun.
    Bekleme kardo sende onlara ayak uydur. Yapcak bişey yok düzen böyle.

Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Hatta CZye Camp1 Camp2 bile gelebilir, haklısın çok iyi bir düşünce.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Şu an için 2 sunucuda olması yeterli diye düşünüyorum, a3 te yer alan Ronark Land' ın kapatılmasına destek veriyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Eğer görüş ayrılığı olan bir konu varsa en iyi yol oylama yapmaktır. Bu konuyla ilgili bir karar alınacaksa bir oylama yapılıp bunun sonucuna göre bir karar almak en adaletli yol olacaktır.

Senior Member
    Bence kalmalı bir kaç kişinin çıkarı için oyun yönetimine bir şeyler dayatılması saçma

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Bence kalmalı bir kaç kişinin çıkarı için oyun yönetimine bir şeyler dayatılması saçma
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Ama illede kapatılması isteniyorsa o zaman A3 teki CZ nin kapatılıp kapatılmaması ile ilgili bir oylamanın açılıp bu oylamanın sonucuna göre bir karar verilmeli.