Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 58

Sirius Paramun Dramı

Sirius Paramun slotlarında yaşanan çeteleşmeye acaba ne zaman müdahele edeceksiniz. İnsanlar o kadar yılmışlar ki parasını verip kasıyorlar. Hadi slot için savaşalım diyorsun o da ne bu arkadaşların genie'si süper hızlı attack yapıyor. Herhalde onların aldığı farklı bir genie var. Sözüm o ki genie altı macro ile slotlara çöken bu mahlukatlar insanları zorla o slotlarda kastırmaya itiyor. Video olayına kimse girmesin lütfen bu adamlar 7/24 slottalar. çıplak 2 tane warrior 1 tane priest gerisini macro hallediyor zaten. Yazıktır günahtır ya

Bu söylediğim durumun Altar ve Vega için geçerli mi bilmiyorum ama tahminim orada da bu dram yaşanıyordur.

Bu haydutlar partilerine de 24 saat için 30 m veya 25 m karşılığı alıyorlar ve üstünün de tamamen dolu olması gerekiyor. Sadece noah kasabiliyorsun. öyle arsızlar ki çıkan potu bile paylaşmıyorlar. Bir oyunda bu denli bir tekelleşmeye nasıl müsade edilir inanın aklım almıyor.
    Last edited by BATUHANTS27; 08-03-2020 at 08:28 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    İlginçtir sürekli discordda forumda hatırlatıyorum ama oyun içi kontrol edilmeyen dokunulmaz slotlar
    2 warrior genie ile slot dönmesi zaten imkansız video bile yeterli olmalı bence ama buna rağmen oyun içi kontrol edilecektir deniyor
    Kontrol edilmiyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Video'ya da gerek yok günün herhangi bir saatinde 5 dakika bu slotlara bakılsın zaten kabak gibi meydanda, +7 murky ve mp rec takan 2 tane çıplak warrior seri seri slotları dönüyor.

hala cevap bekliyorum yetkili kişilerden

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Aynı şey 2-3 ay önce aoc slotları için yazılıyordu. Ben de aoc biter başka slot başlar dedim, aynısı oldu. Aoc bitti paramun şöyle demeye başladılar. Paramun biter dm, evil böyle demeye başlarsınız. Bu işin sonu yok.

Niye sonu olmasın ki sıkı denetimle bu adamlarda bir noktada pes edecektir. Bu çakallar ne koparırsam kardır kafasındalar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Teker teker oyuncu banlama ile bu iş bitmez. Onun yerine illegal yazılımın XIGNCODE uygulaması ile engellenmesi en kalıcı yol. Başka şekilde bu illegal olayı bitmez. Bu yüzden XIGNCODE yazılımı sürekli olarak geliştirilmeli.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Valla biz uyumadan bırakıyoruz. 83 reb3 warior 82 okçu prest helde. İtemliyiz de slot dönüyor. O arkadaşların sistemini çözemedik hala. Bizde moblar ayakta itemli olmamıza rağmen. Ancak prestide atağa çekersek slot seri döner. Makro işini bilmem ama normal genie ilede dönüyor. Fakat başkası gelirse slotu alır çünkü genie seri değil farkındayız

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ffffffffffffff View Post
    Valla biz uyumadan bırakıyoruz. 83 reb3 warior 82 okçu prest helde. İtemliyiz de slot dönüyor. O arkadaşların sistemini çözemedik hala. Bizde moblar ayakta itemli olmamıza rağmen. Ancak prestide atağa çekersek slot seri döner. Makro işini bilmem ama normal genie ilede dönüyor. Fakat başkası gelirse slotu alır çünkü genie seri değil farkındayız
    Tek çözüm illegal programı engellemek başka yolu yok. Hesabı banlayınca gidiyor yenisini açıyor. Banlamak çözüm değil programı engellemek çözüm.

Senior Member
    Zamanında eslantı esir almıştım logos zamanlarımda TUrco ( Sav - WhereAbazingHappens ) clanları olarak
    ille gelip slotlara çökeyim onu istiyorlar ama coluk cocukla inatlaşma yaşımı çoktan geçtim