Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Bugün 3 Account Açıcam Ban Yer Miyim Günlük Sınır Kaçtır

Pazar veya farm için bi kaç pc aldım ve kayıt olucam bildiğim kadarıyla tek ip den günlük kayıt olma sınırı varmış

illegal olmadığımı kanıtlamam gerekiyormuş hesaplar askıya alındığında

Senior Member enezx's Avatar
    Günde birden fazla hesap açınca abuse ban yiyorsun
    Destek sistemine bilet gönderiyorsun tekrar açılıyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Birden fazla hesap açtığınızda açılan hesaplar inceleme amaçlı kapatılabilir. Bilet atıp inceleme talep edebilirsiniz.

Junior Member
    Peki bu droplar duzelicekmi dc pre peri genie lot alsam ptığım farm anca bunları çıkartıyor neden düşürdünüz droplari ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by 1pl_18BMrhNU View Post
    Peki bu droplar duzelicekmi dc pre peri genie lot alsam ptığım farm anca bunları çıkartıyor neden düşürdünüz droplari ?
    Yakın geçmişte drop oranlarında herhangi bir değişiklik yapılmadı, bu tarz durumları güncelleme olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Farm slotlarini kapatip oyunculara oyunu zindana ceviren, fiyati dususte olan esyalari depolayip stokculuk yaparak fiyat yukseltip tekrar piyasaya sureren oyuncularin emeklerinin degerini dusuren cok pc'lilerin dokunulmazligi mi var? Neden sildiniz yorumumu?

Hangi sunucuda baslayacaksin? Ona gore gerekiyorsa baska sunucuya gececegim? Cevap verirsen sevinirim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Birden fazla hesap açtığınızda açılan hesaplar inceleme amaçlı kapatılabilir. Bilet atıp inceleme talep edebilirsiniz.
    Hala Abuse Olmadı ve Charları Pclere Dağıtmadım

Abuse Beklediğim için tek pc den id şifre giriyorum 2 saatte 1

karakter dahi oluşturmadım pclere yer ayarlıyorum hala

2 3 günden fazla sürmez inşallah banların kalkma süreci

Senior Member
    Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Farm slotlarini kapatip oyunculara oyunu zindana ceviren, fiyati dususte olan esyalari depolayip stokculuk yaparak fiyat yukseltip tekrar piyasaya sureren oyuncularin emeklerinin degerini dusuren cok pc'lilerin dokunulmazligi mi var? Neden sildiniz yorumumu?

Hangi sunucuda baslayacaksin? Ona gore gerekiyorsa baska sunucuya gececegim? Cevap verirsen sevinirim
    Şuanlık Siriustayım Farm Slotları Kimsenin değildir sende ekibini toplayıp istediğin slotu alabilirsin yada legal bi şekilde ben gibi pc alırsın sayı üstünlüğünü kendin sağlarsın herkesin elinde olan şeyler legal olduğu sürece insanları ötekileştiremezsin

Pazarda hiç bir zaman çıkar amaçlı etik olmayan davranışlarda bulunmadım
    ki zaten knight pazarı serbest piyasa isteyen istediiği fiyata kurmakta özgür

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Şuanlık Siriustayım Farm Slotları Kimsenin değildir sende ekibini toplayıp istediğin slotu alabilirsin yada legal bi şekilde ben gibi pc alırsın sayı üstünlüğünü kendin sağlarsın herkesin elinde olan şeyler legal olduğu sürece insanları ötekileştiremezsin

Pazarda hiç bir zaman çıkar amaçlı etik olmayan davranışlarda bulunmadım
    ki zaten knight pazarı serbest piyasa isteyen istediiği fiyata kurmakta özgür
    - Farm slotlari kimsenin degildir.
    *Slota biri gelince bosta duran karakterlerini slota yigdi*

Sana bir sey soyledigim yok zaten. oyun kurallarina gore suc isleyecegin apacik ortadayken, bu sucu isleyenlerin KARAKTER DESTEGI ALAMAYACAGI soylendigi halde su basit konuda bile sana cevap verebilecek 2 moderator bulabiliyorsun. Senin her bilgisayarin Premium demek cash demek
    Last edited by GamesDepot; 08-03-2020 at 05:17 PM.

Junior Member
    Drop ayarlarıyla oynamadık diyorsunuz ama sizde bizim kadar video izleyip oyunu takip ediyorsunuz çıkan drop oranı neredeyse %50 düştü bunun farkındasınız bence