Results 1 to 8 of 8

Thread: Draki Drop HK.

Angry Draki Drop HK.

Merhaba arkadaşar

1 haftadır draki giriyorum ve sadece 1 haftada 1 chitin ve 2 wb çıktı sizce bu dropIar normaI mi ? dc pre mevcut..

dc presiz charIara hiç cıkmıyordur herhaIde.

Senior Member enezx's Avatar
    Şans işi ya şuan için tüm oyuncular şikayetçi zaten droplardan pek ekstra söylenecek bir şey yok

Bu arada sabah jr sonrası premiumsuz tek draki 1 wb 0 badge.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Tamamen şansa bağlı bir durum, bazen üst üste geldiği bile oluyor bazen ise birkaç gün üst üste bile hiç gelmediği.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IIEnamorarSe View Post
    Merhaba arkadaşar

1 haftadır draki giriyorum ve sadece 1 haftada 1 chitin ve 2 wb çıktı sizce bu dropIar normaI mi ? dc pre mevcut..

dc presiz charIara hiç cıkmıyordur herhaIde.
    Merhaba, tüm oyuncular haziran başında gelen bir güncellemeyle bir anda şanssız oldu, size özel bir durum değil. Artık Allah'a şirk mi koştu karakterler, Luferson tanrısına karşı mı geldi, Eslant'ta cami inşasına karşı mı çıktı orası meçhul. Lakin hepimiz şanssız durumdayız. Droplarda değişiklik yok ancak eslant ve lufersonda tüm moblar net %50 oranda az kazandırıyor. Şanssızlık oranımız dahi ortada. Teşekkürler.

Senior Member
    Dün 2 char ile 5 wb 4 shell 2 badge aldım gold pre mevcut

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ben bu konuyu şu şekilde yorumluyorum. Ortada bir pasta var, bu pastadan alabileceğin pay sunucu içerisindeki aktif oyuncu sayısına bağlı. Yani, örnek olarak draki kulesi 24 saatte 300 Superior Draki Box drobu atıyorsa eğer, aynı anda drakiye girmiş olan iki kişinin alabileceği drop sayısı da doğal olarak azalıyor. Biri 2 adet drop alırken diğeri drakiden eli boş dönüyor ve bu yüzden foruma bir çok drop konusu açılmış oluyor. Tamamen şans, asla pes etme.

Senior Member
    10 kere girdim sıfır drop aldım, 1 kere girdim 4 tane wb aldım 1 tane de box aldım şans işi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    10 kere girdim sıfır drop aldım, 1 kere girdim 4 tane wb aldım 1 tane de box aldım şans işi
    Bir kere iyi drop gelmesi hep iyi drop geleceği manasına gelmez. Tamamen şans.