Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Red face Telefon değişikliği konusunda OTP ve Nttnow kurulumu için izlenilmesi gereken yollar

Evet, yetkili bir arkadaşımız bilgilendirirse seviniriz. Ben yeni bir cep telefonu aldım ve nttnow ile otp'yi buraya aktarmak istiyorum. Hangi yolları izlemeliyim? Hesabımda yeterli npoint de mevcut değil. Detaylı bir şekilde bir anlatım yapılırsa minnettar kalırım.

Biri bana yardımcı olabilir mi lütfen? Npointlerimin sürekli boşa gitmesini istemiyorum da?

Yahu bu nttnow'u nereden indireceğim yardımcı olacak yok mu?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Yahu bu nttnow'u nereden indireceğim yardımcı olacak yok mu?
    Android işletim sistemli telefon kullanıyorsanız buradan indirebilirsiniz.

IOS için ise APPstore'dan indirebilirsiniz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Arkadaşımızın NTTNow hakkında yönlendirmesini izleyebilir, ek bir sorunuz olursa belirtebilirsiniz. AnyOtp hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

AnyOTP

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Android işletim sistemli telefon kullanıyorsanız buradan indirebilirsiniz.

IOS için ise APPstore'dan indirebilirsiniz.

Hocam müsaitsen birkaç sorum olacak. Şimdi benim Otp şu an kullanılmayan bir numaraya ait maalesef. Bunu nasıl değiştirebilirim. Ics'ye giriş yapacağım ama kod doğrulama istiyor. Telefonda otp de yok nttnow da. E mobil doğrulama da yapamıyorum numara kullanılmadığı hat iptal olduğu için. Ne yapmam gerekiyor? Nasıl bir yol izlemeliyim. Bir telefon değiştirdik oyuna giremiyoruz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Arkadaşımızın NTTNow hakkında yönlendirmesini izleyebilir, ek bir sorunuz olursa belirtebilirsiniz. AnyOtp hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

AnyOTP
    Hocam ek sorum tabi ki var. Şöyle ki; Nttnow'u indirip kurdum tamam o konuda sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum fakat otp tarafında sıkıntı var işin. Numara kullanılmamakta. Ben ıcs'ye giriş yapamıyorum. Otp işini nasıl halledebilirim hangi yolları izlemeliyim? Şu an kullandığım telefon hattı da bundan 5-6 sene öncesi hakkı dolduğu için yazamıyorum. Olmazsa farklı bir numara kullanırım bulurum yapacak bir şey yok fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum otp'ye giriş yapamıyorum çünkü sitesine.

Nttnow'u da indirdim, bu sefer numaramı yazıyorum diyor ki another register bla bla... Bu işi nasıl çözeceğim?

Hesaba npoint de yükledik bak. Giriş yapamıyoruz.

Yardımcı olacak mısınız sayın arkadaşlar? Telefonu değiştirdik nttnow yükleyemiyoruz, otp yükleyemiyoruz 21. yüzyıldayız farkında mısınız? Ufak bir yardım istedik, destek istedik.