Page 22 of 170 FirstFirst ... 1220212223243272122 ... LastLast
Results 211 to 220 of 1700
    Junior Member
    Clan sembolu Rohan Atları olacak

resim bu ortaya güzel birsey cıkması dilegiyle simdiden ellerinize saglık . <3

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1manageL View Post
    Clan sembolu Rohan Atları olacak

resim bu ortaya güzel birsey cıkması dilegiyle simdiden ellerinize saglık . <3
    Selam, istekte bulunduğunuz sembol hatları ince ve çok fazla dikey olduğu için oyun içerisinde çok karışır ama ben yine de dikey olarak yaptım, kalite baya bozuktu baştan çizdim ve ek olarak bir kaç yakın plandan da ayarladım oyun içerisinde daha iyi durmasını sağlamak ve kalınlaştırmak için, renk olarak bir ayarlama yapmadım yazmadığınız için ama isterseniz ayarlarım;

Rohan Sembol 1 PNG Format :

Rohan Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf Format : Rohan Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Rohan Sembol 2 PNG Format :

Rohan Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf Format : Rohan Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Rohan Sembol 3 PNG Format :

Rohan Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf Format : Rohan Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Rohan Sembol 4 PNG Format :

Rohan Sembol 4 TGA 32x32 Şeffaf Format : Rohan Sembol 4 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Rohan Sembol 5 PNG Format :

Rohan Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf Format : Rohan Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Junior Member BonezCrusherArrow's Avatar
    Nickname
    BonezCrusher4rrow
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BulletProofideas
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba hocam TheRDM clanımız için Taçlı R yada RDM yada televizyondaki şiddet korku simgesinin şeffafını yapabilir misiniz ?

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BonezCrusherArrow View Post
    Merhaba hocam TheRDM clanımız için Taçlı R yada RDM yada televizyondaki şiddet korku simgesinin şeffafını yapabilir misiniz ?
    Merhaba, anlattığınız kadarı ile bir kaç örnek yapmaya çalıştım kontrol edersniz;

TheRDM Sembol 1 PNG Format :

TheRDM Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf Format : TheRDM Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf İndir

TheRDM Sembol 2 PNG Format :

TheRDM Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf Format : TheRDM Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf İndir

TheRDM Sembol 3 PNG Format :

TheRDM Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf Format : TheRDM Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Junior Member
    Merhaba, Clanımın adı diamondmeth. Buna uygun olarak Yazı olarak DiamondMeth ve üstüne kral tacı veya okunaklı güzel görselli bir fonda DM üstüne kral tacı koyabilirseni çok mmenun olurum. Teşekkürler

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hzaytacx1 View Post
    Merhaba, Clanımın adı diamondmeth. Buna uygun olarak Yazı olarak DiamondMeth ve üstüne kral tacı veya okunaklı güzel görselli bir fonda DM üstüne kral tacı koyabilirseni çok mmenun olurum. Teşekkürler
    Merhaba, klan isminiz uzun olduğu için tam yazım halinin üstüne taç koyma olayı olmadı yani olur yaparım da oyun içerisinde okunmaz, bende taçsız sadece uzun halini bölerek yazdım ancak bu şekilde okunaklı olur, DM taçlı olarak 2 adet yaptım;

DM Sembol 1 PNG Format :

DM Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf Format : DM Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf İndir

DM Sembol 2 PNG Format :

DM Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf Format : DM Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf İndir

DM Sembol 3 PNG Format :

DM Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf Format : DM Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Junior Member

F4US ailesi olarak ricamız resimdeki gergedan profilini sembol haline getirmeniz paylasmıs oldugum fotoğraftaki aynı renkte ve yazısız olarak çalışma yaparsanız cok seviniriz. Ve tabiki sizin farklı bir renk düşünceniz var ise onuda inceleyebiliriz. Şimdiden elinize sağlık kolay gelsin .

[IMG][/IMG]

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ximpetusx View Post

F4US ailesi olarak ricamız resimdeki gergedan profilini sembol haline getirmeniz paylasmıs oldugum fotoğraftaki aynı renkte ve yazısız olarak çalışma yaparsanız cok seviniriz. Ve tabiki sizin farklı bir renk düşünceniz var ise onuda inceleyebiliriz. Şimdiden elinize sağlık kolay gelsin .

[IMG][/IMG]
    Selam, örnek verdiğiniz görsel bozuk ve reklam içerdiği için baştan çizdim oyun içinde daha iyi duracaktır;

F4US Sembol 5 PNG Format :

F4US Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf Format : F4US Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf İndir

F4US Sembol 6 PNG Format :

F4US Sembol 6 TGA 32x32 Şeffaf Format : F4US Sembol 6 TGA 32x32 Şeffaf İndir

F4US Sembol 7 PNG Format :

F4US Sembol 7 TGA 32x32 Şeffaf Format : F4US Sembol 7 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Merhaba hocam rica etsem İZMARİT clanımız içinde sembol yapar mısın? Teşekkürler.
    örn: Yazı olabilir, Kısaltma olabilir, İzmarit (sigara) sembolü olabilir

Junior Member
    Arkadaşlar kolay gelsin MilwaukeeBucks adında clan kurduk. Takımın kendi logosunu simge yapmaya çalıştık fakat çok bulanık durdu. Yazılı ve görsel birkaç çalışma yapabilirmisiniz teşekkürler.
    Last edited by myigitkargin; 08-12-2021 at 06:31 PM.

Tags for this Thread