Page 10 of 171 FirstFirst ... 891011122060110 ... LastLast
Results 91 to 100 of 1703
    Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SALTUKHANYYY View Post
    Öncelikle sayın moderatorler her sıkıntımızı her sorunumuz halletiniz için teşekkür ederim.
    Aşşağıya iki adet link bırakacağım belki biri olmaz diye hangisini yaparsanız yada ikisinide yaparsanız ziyadesiyle mutlu oluyorum şimdiden sağol un iyi çalışmalar dilerim.

https://hizliresim.com/k7LbH3

https://hizliresim.com/94B5g7
    Selam, güzel yorumların için çok teşekkür ederim sembolleri aşağıdan inceleyerek indirip kullanabilirsin.

REBELS Sembol 1 PNG Format :

REBELS Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf Format : REBELS Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf İndir

REBELS Sembol 2 PNG Format :

REBELS Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf Format : REBELS Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Quote Originally Posted by Rab_17sS43fT View Post
    Manchester Sembol PNG Format :

Manchester Sembol TGA 32x32 Şeffaf Format : Manchester Sembol TGA 32x32 Şeffaf İndir

Elinize sağlık çok güzel olmuşlar

Öncelikle kolay gelsin siriusta yeni ekip kurup hızla büyüdüğümüz bir clan olarak güzel bir simgeye ihtiyac duyuyoruz güzel bir simge esliğinde bu clanı daha güzel bir şekilde büyütme temennimiz bulunmakta güzel bir sembol ayarlamanızı ve desteğiniz bekliyoruz..

Clan id : SocietaS

Junior Member

Özel istek

[QUOTE=_DizzyMask_;2253674]
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post

Selam, senin için şöyle bir şey denedim ama bir bakarsın.

Bu arkadaş için yaptığın tasarım gibi FR13NDS ve Lekirdec yazarak yaparmısın gerekirse ücretinide verebilirim güzel haberlerini bekliyorum çok teşekkürler birde sana ulaşabilmek adına bi adres verebilirmisin instagram discord gibi kolay gelsin.

Junior Member
    FR13NDS ve Lekirdec ayrı ayrı olacak 2 farklı simge belirtmek istedim tekrar teşekkür ederim

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tricksterisback33 View Post
    Öncelikle kolay gelsin siriusta yeni ekip kurup hızla büyüdüğümüz bir clan olarak güzel bir simgeye ihtiyac duyuyoruz güzel bir simge esliğinde bu clanı daha güzel bir şekilde büyütme temennimiz bulunmakta güzel bir sembol ayarlamanızı ve desteğiniz bekliyoruz..

Clan id : SocietaS
    Selam, clan ismi 5 harften fazla olduğu için uzun yazmak yerine tek harf ve iki harf kullandım, uzun yazsaydım oyun içinde çok karışırdı, yaptıklarımı aşağıdan kontrol edebilirsin.

SocietaS Sembol 1 PNG Format :

SocietaS Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf Format : SocietaS Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf İndir

SocietaS Sembol 2 PNG Format :

SocietaS Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf Format : SocietaS Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf İndir

SocietaS Sembol 3 PNG Format :

SocietaS Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf Format : SocietaS Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf İndir

SocietaS Sembol 4 PNG Format :

SocietaS Sembol 4 TGA 32x32 Şeffaf Format : SocietaS Sembol 4 TGA 32x32 Şeffaf İndir

SocietaS Sembol 5 PNG Format :

SocietaS Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf Format : SocietaS Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Junior Member
    özel istek olacak ama logonun altındaki yazıyı silip EXPERİENCE yazıp şeffaf yapabilmeniz mümkünmüdür acaba, birde tekrar kesip boyutlandırabilirseniz cok sevinirim, bu konuda biraz beceriksizimde -birde mümkünse 2-3 alternatif renk yapabilirmiyiz, teşekkür ederim.

https://hizliresim.com/xqZPZk

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lek_pYjFEhbD View Post
    FR13NDS ve Lekirdec ayrı ayrı olacak 2 farklı simge belirtmek istedim tekrar teşekkür ederim
    Sizden biraz daha detay ve anlatım istiyorum, hatta mümkünse örnek görsel.

Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ixirman View Post
    özel istek olacak ama logonun altındaki yazıyı silip EXPERİENCE yazıp şeffaf yapabilmeniz mümkünmüdür acaba, birde tekrar kesip boyutlandırabilirseniz cok sevinirim, bu konuda biraz beceriksizimde -birde mümkünse 2-3 alternatif renk yapabilirmiyiz, teşekkür ederim.

https://hizliresim.com/xqZPZk
    Selam, verdiğiniz örneğe ismi uyguladım ama clan ismi biraz uzun olduğu için oyun içi 32x32 de harfler biraz karışabilir deneyin tabi siz yine.

EXPERİENCE Sembol 1 PNG Format :

EXPERİENCE Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf Format : EXPERİENCE Sembol 1 TGA 32x32 Şeffaf İndir

EXPERİENCE Sembol 2 PNG Format :

EXPERİENCE Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf Format : EXPERİENCE Sembol 2 TGA 32x32 Şeffaf İndir

EXPERİENCE Sembol 3 PNG Format :

EXPERİENCE Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf Format : EXPERİENCE Sembol 3 TGA 32x32 Şeffaf İndir

EXPERİENCE Sembol 4 PNG Format :

EXPERİENCE Sembol 4 TGA 32x32 Şeffaf Format : EXPERİENCE Sembol 4 TGA 32x32 Şeffaf İndir

EXPERİENCE Sembol 5 PNG Format :

EXPERİENCE Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf Format : EXPERİENCE Sembol 5 TGA 32x32 Şeffaf İndir

EXPERİENCE Sembol 6 PNG Format :

EXPERİENCE Sembol 6 TGA 32x32 Şeffaf Format : EXPERİENCE Sembol 6 TGA 32x32 Şeffaf İndir

Junior Member
    üstadım zahmet olucak ama, birde isimsiz paylaşman mümkünmüdür

Tags for this Thread