Results 1 to 6 of 6

NTTNOW hakkında detaylı bilgisi olan bakabilir mi?

kolay gelsin arkadaşlar hesabımı değiştirme gereği duydugum için yeni hesap açıp kendi numaramı ekledim yanlız eski hesabımdada bu numaram mevcut ve nttnow aktifdi bende yeni hesabımda nttnow aktif etmek için eski hesaba başka numara kayıt ettim fakat kendi numaramla yeni hesabıma nttnow u aktif edemiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bilgilendirme yazabilirse sevinirim desteğe bilet attım fakat bayram yüzünden yakın zamanda cevap geleceğini sanmıyorum

Senior Member enezx's Avatar
    ntt now 1 numara 1 telefon 1 karakter olduğu için tekrar eski numarayı kullanamazsın
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    NTTnow uygulamasında tek numara, tek hesap eşleştirilmektedir. Bu yüzden daha önce kaydettiğiniz numarayı kullanamazsınız

Banned
    Kardeş hiç kullanılmayan telefon ve telefon numarası olsa bile hata verebiliyor. 3 gündür deniyorum, Problem connecting to server hatası veriyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Alcarinnquee View Post
    Kardeş hiç kullanılmayan telefon ve telefon numarası olsa bile hata verebiliyor. 3 gündür deniyorum, Problem connecting to server hatası veriyor.
    O bağlantı problemi ile ilgili, telefona vpn kurup, kayıt olmayı deneyebilirsiniz. İşlem tamamlanınca VPN yazılımını silersiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    O bağlantı problemi ile ilgili, telefona vpn kurup, kayıt olmayı deneyebilirsiniz. İşlem tamamlanınca VPN yazılımını silersiniz.
    Umarım bu yol işe yaramıştır. VPN kullanınca sorun çözüldü mü?