Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Angry Mage 23 skill dragon kullanimi hakkinda.

Oncelikle herkeze merhaba sorun tam olarak magelerin 23 master yani dragon yetenegi bu bir acik gibi gozukuyor simdi savasta veya jr de veya bdw haritalarinda belirli guvenli alanlar var o alanda kimse kimseye karisamiyor mage oyunculari bunu yetenegi kendi lehine kullanarak haksiz np kazaniyor bu yetenegi sadece yaratiklara atak yapar sekilde ayarlanmasi mumkun degil mi ?

Ozellikle bu videodaki kisi bunu surekli yapiyor her haritada.
    Last edited by ScORp_LiON; 08-01-2020 at 08:23 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yaşanan sorunun yapımcıya iletilmesi için ilgili birimlere ileteceğim ancak CR haricinde bu gibi videoların paylaşılması yasaktır. Dilerseniz cr'ye şikayet ederek oyuncunun ceza almasını sağlayabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Post editlendiği için bahsettiğin şey havada kalmış biraz. Muhtemelen savaşta guard atarak refugee kesen bi mage videosu vardı. Daha önce ben de ban sebebi olduğunu düşündüğüm için CR'ye attım ve ban sebebi olmadığı net bi şekilde söylendi.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Post editlendiği için bahsettiğin şey havada kalmış biraz. Muhtemelen savaşta guard atarak refugee kesen bi mage videosu vardı. Daha önce ben de ban sebebi olduğunu düşündüğüm için CR'ye attım ve ban sebebi olmadığı net bi şekilde söylendi.
    Savaşlardaki Jail Safe Zone'a atılan dragonlardan bahsediyor. Bu durumun geçen hafta Kore'de düzeltildiği bilgisine ulaştım, muhtemelen en kısa sürede bizde de düzelir diye tahmin ediyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yaşanan sorunun yapımcıya iletilmesi için ilgili birimlere ileteceğim ancak CR haricinde bu gibi videoların paylaşılması yasaktır. Dilerseniz cr'ye şikayet ederek oyuncunun ceza almasını sağlayabilirsiniz.
    Anladim ilginize tesekkur ederim CR ye bildirimde buluncagim kesin iyi gunler.

Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Yok refuge olayi degil guvenli bolge afk kalanlari dragon yetenigini kullanarak haksiz np kasan bir kisiydi konudaki.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Mage oyuncuları zaten hep sıkıntı içinde sürekli nerf yiyip duruyorlar bi salin şu adamları 83 lvl de itemsiz 800 hp si olan bir karakterden bahsediyoruz full ıtem und ile 10k zoe görüyor full pus. Hangi sınıfın cz de çalışmayan skill var tp sc çalışmaz escape çalışmaz sundresten alıp ise yarayan tek sek 480hp buf kagidi onu basıp cz çıksa tek yer milletten.
    Gelelim dragon meselesine onca savaştan sadece kütük savaşında dediginiz yapılıyor eğer np kasmak istiyorsanız magelere sw atın normal zamanlarda hal hatır sorun partiye alin görevlere yardım edin adamları dışlayıp sw istediği zaman pm kapatip devam ediyorsunuz sonra savaslarda bizi partiye almıyorlar diye hayıflanıyorsunuz.

Senior Member enezx's Avatar
    Aynı durum JR bölümünde de bulunuyor.
    Örneğin mage ile rakip duvara dragon atınca güvenli alanda dursalar bile hasar yiyorlar.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    200 vuruyor hepi topu bu kadar tantanaya gerek var mi

Senior Member
    Safe zone da damage atabilmesi bir hata ancak Afq kalacaksanız neden savaşa yada jr ye girersiniz ki

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Savaşlardaki Jail Safe Zone kapısına dayanmış olan düşman ırkın kafasına, warriorun yere vurmasından bahseden yok tabi. Olur mu hiç haşaaa
    Mage zaten bitmiş, ağlanacak halimize güler olmuşuz.
    Last edited by PLea; 08-02-2020 at 01:06 PM.