Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 168
    Junior Member
    Gerçekten konu enetresan , Bu kadar droplar ile ilgili şikayet var yetkili hiç kimsede şunu demiyor drop oranları düştü yada düşmedi , biz şikayetinizi yapımcı firmaya bildirdik dönüş bekliyoruz yada dönüş oldu droplar ile ilgili bir güncelleme yapılmadı yapılayacakta demiyor.
    Benim kendimce 2 fikrim var ,
    Bundan 4-5 ay önce bazı videolar vardı dc premi daha iyi gold pre mi yada bronz premi diye , oralarda dikkat etyiseniz droplar arasında uçurumlar yoktu , yapımcı firma bu işi düzeltelim derken sistemi bozmuş olabilir yada bazı şeylerin fiyat düşüp daha fazla oyuncu kaybı yaşanmasın diye bilerek dropları düşürdüler

Junior Member
    Quote Originally Posted by missekko View Post
    10 dakika sg dönmek için çar dizip dc pre aldıysan hayırlı olsun, hakkını almışsın. Lakin her gün 3-4 saat takılayım burada dediğin zaman anlayacaksın dropların düştüğünü. Sonra gelip burada gerçek bir durumu dile getirmeye çalışan insanların arasına katılacaksın. 10 dakikalık farmer arkadaş, sana kolay gelsin.
    Yok hocam ben farm için çarı dizmedim, sadece denemek amacı ile 10 dk kastım atanları söyledim.

Senior Member Vrij's Avatar
    Çünkü her yaz bu aralar oldugu gibi insanlar tatile gitti.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

cash fiyatları uçmaya dwm ediyor ama olsun, mgame hala 5 dolar diye satıyor. Una, şekere zam geliyor ama cash hala 5 dolar kıymetini bilin.

Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    Kardeşim sen yanlış geldin. Burada dropların azalmasını tartışıyoruz, cash fiyatlarını değil.
    Dropla Cash birbirinden ayrılamaz. Ayrılırsa ya oyun yada oyuncu batar.
    Örnek; Dün 300m e aldığın pre ile günde 10m kasman yeterliydi ama bugün 350m olan pre için günlük daha çok farmlaman gerekir.

Cash artınca dropların da artması gerekir ki oyun aynı modda devam etsin. Yoksa benim gibiler ayazda kalır.

Bonus olarak şunu yapsınlar.
    Premium kaldırsınlar, herkes eşit olsun. İsteyen ekstra puss itemi alabilir ama premium olmasın.

Senior Member
    sen dc pre ile isyan ediyon ya oyna yeni başlayıp 10-20 yaş grubundaki adamlar ne yapsın bu oynu oynamak isterler mi ? premium almadan ilerleme kaydedemeyeceğin bir oyun bu yaşlarda pre parasını nerden bulacak ben memurum zor alıyorum preyi oynayan oyuncular hep aynı yeni başlayan yok bırakıp gelen yada baştan beri oynayan adamlar yeni oyuncu kazanamıyor en azından adama premiumsuz da oyunda ilerleme kaydedebileceği şekilde olursa yeni başlayanda çok olur

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence DC pre kalkmalı, önceden premiumsuz oyuncular şimdiki DC preli olanlar kadar drop alabiliyordu DC premium geldikten sonra asıl premiumsuz oyuncuların drop oranı aşırı düştü premium alanlarınki eski premiumsuz oyuncuların drop oranı kadar oldu sanırım. Bazen 3. serverda jr bitirdiğimizde yaratıklardan 1 yada 2 kişi gem ancak alabiliyor neredeyse sıfır dropla jr bitiyor, o 2 taneyi de atmasa olur aslında.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kaymakamlığa başvura bilirsin bu konuda tüketici haklarıyla ilgili.

İade işlerine orası bakıyor. Gerçekten uğraşmak istiyorsan.
    JustInTime

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by Byibr4him View Post
    Merhaba,
    Bende öyle düşünüyordum ama dün Sirius'da çar dizip DC premi çekip 10 Dakika SG döndüm sadece 10 dk aldığım droplar;
    2 bus (arka arkaya attı)
    7 (magic hammer)
    5 (transformion scroll)

Başlamadan önce bende ön yargılıydım ama kendim farm yapınca anladım ki resmen şans işiymiş

NOT: Çıkan çöpleri saymıyorum bile.
    Ben de pk sirasinda, gecerken 2 tur aoc kestim, 2 bus aldim ama bu demek degil ki; dakikada 1 bus atiyor. Yarim saat kesip sadece 1 tane aldigimda oldu. 10 dakika da 7 magic hammer almak sanstir ama sg de silah patlayana kadar kesipte 8-10 cop item almak sanssizlik degildir. Droplarin dusurlmesidir. Yani senin ornegin bunun aksini ispatlamiyor.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Oyunda Drop Düşmesi Yaşanmadı ki =) Dropların yeri değişir Farmcılardan dolayı . Mobların Droplarını Sömürdükleri için yer değiştirme olur .