Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 161 to 168 of 168
    Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    çok değil sadece 1 ay önce bronze premiumum vardı ve farm atmıştım bir kaç hafta.
    bu ay ise dc premium aldım ve 3 hafta civarında farm attım.

farm atarken hep aynı slotları kullandım. işin komik tarafı bronze premiumla nerdeyse dc premiumun 2 katı kadar daha fazla kasıyor olmam.

drop oranlarının düşmediğini söylüyorsunuz fakat ben saat saat kazandığım paranın istatistiğini tuttum. matematik yalan söylemez. lütfen birbirimizi kandırmayı bırakalım. bana farm konusunda faydası olmayacaksa neden dc premiuma bu kadar çok para vereyim?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    çok değil sadece 1 ay önce bronze premiumum vardı ve farm atmıştım bir kaç hafta.
    bu ay ise dc premium aldım ve 3 hafta civarında farm attım.

farm atarken hep aynı slotları kullandım. işin komik tarafı bronze premiumla nerdeyse dc premiumun 2 katı kadar daha fazla kasıyor olmam.

drop oranlarının düşmediğini söylüyorsunuz fakat ben saat saat kazandığım paranın istatistiğini tuttum. matematik yalan söylemez. lütfen birbirimizi kandırmayı bırakalım. bana farm konusunda faydası olmayacaksa neden dc premiuma bu kadar çok para vereyim?
    hangi slot?

carindal jewel droplarına yapılan %70 drop azaltmasına binaen tüm dropların bu orda düşürdüğünü gördüm.boşuna DC pre almayın. bu %70 azaltma ise %50 drop azaltmasından sonra gelen bir azaltma.yani şuan cz aoc ve fragmentte kasmıyorsan tüm slotlar aşağı yukarı 1-2m arası saatlik atar.Uğraşmana değmez.

bence NTT drop azaltmakla yanlış yaptı.Gb yi pus üzerinden satmak varken bu işlere girişti.şimdi oyuncu geliyor 1-2 ay bakıyor bişey yapamıcak bırakıyor oyunu.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Drop oranlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır, yapılacak olursa zaten güncelleme notlarında bildirilmektedir. Bildirilmeden drop oranı düşüşü söz konusu değil sadece hurafeden ibaret. Kullanılmış Dc premium iadesi konusunda ne kadar ciddisiniz bilmiyorum ama iade hiçbir koşulda yapılmamaktadır eşya kullanılmamış olsa bile.

Bu size klişe gelecek ama durum cidden bu şekilde, drop oranları her gün her saat değişiklik gösterebilir ve şans işidir.

İyi forumlar.
    Gerçektenmi yok. 1 stone golemden 6-8k arası coins aldığım günler çok uzak değil. Yada hornetten çıkan coinleri unutmadık henüz. ÖZellikleri coinsleri söylüyorum çünkü diğerlerine itiraz etmek kolay bunları sabit matematiksel rakamlar.
    Yoksa Cardinal farmını(görevin düşmesini demiyorum saatlik drop sayısını). Tarantula farmını yada diğer birçok slotu unutmadık
    HTB-HTC saatte 12-13 m bırakırdı. şimdi 7m gören seviniyor.
    Bunların söylediklierimin hangisi resmi olarak duyuruldu bana söylermisin.

Bari göz göre göre yalan söyleyipte insanları salak yerine koymayın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Wink

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Drop oranlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır, yapılacak olursa zaten güncelleme notlarında bildirilmektedir. Bildirilmeden drop oranı düşüşü söz konusu değil sadece hurafeden ibaret. Kullanılmış Dc premium iadesi konusunda ne kadar ciddisiniz bilmiyorum ama iade hiçbir koşulda yapılmamaktadır eşya kullanılmamış olsa bile.

Bu size klişe gelecek ama durum cidden bu şekilde, drop oranları her gün her saat değişiklik gösterebilir ve şans işidir.

İyi forumlar.
    Arkadaş latife yapıyo anlamadınızmı bu arada drop oranlarında değişiklik yapılmamıştır diyorsunuzda hayatınızda hiç farm yaptınızmı ? oyunu senelerce bi fiil oynamadan konusmayın isterseniz gm ninde gm si olun, yogurt u yapmak farklıdır onu alıp satmak farklıdır yani bana inan size hiç inanmıyoruz sadece böyle gülüp geçiyoruz senelerdir

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Özellikle şu pandemi döneminde hafta sonu oranlarda değişiklik yok diyen bir yetkili çıkarsa kavga çıkar.

Drop atmıyor drop.

Ne MS , ne draki, ne eslant bosslar

oynuyorsunuz...
    JustInTime

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Senelerdİr oldugu gİbİ, forumun amacina uyarak, yetkİlİlere sorunlari acikliyoruz ama yetkİlİlerİn yaptigi tek Şey bİr lİnk birakip buradan destege ulasin demesİ, destege mesaj attigimizdada kendİsİ dİer bİlgİsayara gecİp Öyle bİŞey yok demesİ ve yİne senelerdİr oldugu gİbİ ellerİnden bİr Şey gelememesİ. Artik aliŞtik bu durumlara, ama sorun deĞİl ben verdİgİm parayi helal edİyorum sonrada keyfİme bakiyorum ve dİyorumkİ, -bu yetkİlİler bİzİm paralarimizla yaŞayabİlİyorlar bİz olmasak neyaparlar yazik bİŞe olmaz herkez hata yapar dİyorum ve baŞim dİk hayatima devam edİyorum. En azindan rezİl olan acinasi olan ben deĞİlİm Çok ŞÜkÜr.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    senelerdİr oldugu gİbİ, forumun amacina uyarak, yetkİlİlere sorunlari acikliyoruz ama yetkİlİlerİn yaptigi tek Şey bİr lİnk birakip buradan destege ulasin demesİ, destege mesaj attigimizdada kendİsİ dİer bİlgİsayara gecİp Öyle bİŞey yok demesİ ve yİne senelerdİr oldugu gİbİ ellerİnden bİr Şey gelememesİ. Artik aliŞtik bu durumlara, ama sorun deĞİl ben verdİgİm parayi helal edİyorum sonrada keyfİme bakiyorum ve dİyorumkİ, -bu yetkİlİler bİzİm paralarimizla yaŞayabİlİyorlar bİz olmasak neyaparlar yazik bİŞe olmaz herkez hata yapar dİyorum ve baŞim dİk hayatima devam edİyorum. En azindan rezİl olan acinasi olan ben deĞİlİm Çok ŞÜkÜr.
    kÜfÜr yok hakaret yok, ban atarsan da dİyecek bİŞeyİm yok ama yazacak yapacak Çok Şeyİm var Çok ŞÜkÜr İngİlİzce bİlİyoruz hakkimizi her yerde aramayida bİlİyoruz, sorgu sual etmeden banladiginiz hesaplarin fotograflarini vİdeolarini bİrİktİrİyorum depom dolar sadece banlarsan kaybeden ben olmam yanİ