Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Mage Sorunsalı

Mage Sorunsalı

İyi forumlar.
    NttGame' nin oyuna gold bar/coins girişini önlemek adına yaptıkları ortada iken her alanda üstünlük sağlayan magelerin Aresten Altar serverine kadar Eslant da resimdeki örnekteki gibi Dark Mare dahil bir çok slotu işgal etmiş olmasının manası nedir?
    Warrior a ner gelsin Asas a nerf gelsin droplara nerf gelsin ama magelere atak sc ler eklensin okçular 70 skili ile ışınlansın 800 def basabilsin Dkc %4 patlasın diğer joblara el kaldırtmasın farm yaparken solo olarak istediği yerde masrafsız kasabilsin.Amaç oyunu daha oynanabilir hale getirmek mi yoksa Mage ve okçu olarak 2 job ile mi sınırlamak ? Adam 8 pc mage ile Dark Mare de günde 10/15 gb kastığını söylüyor siz garibanın kastığı Golem deki magic hammer ın kavgasını veriyorsunuz.Ya warrior a asasa gelen nerfler mageye de okçuya da gelsin ya da dğer jobları kapatın herles 2 job oynasın ya da deyin ki direk olarak solo oyuncu kalmasın oynamasın item dizemesin.Sürçü lisan ettiysem affola...
    Link: *

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    bunun mageyle ne alakası var bu genieyle alakalı bir durum bence adamın biri evine 8 tane bilgisayar alıyor ve hepsini bi slota oturtuyor burada sıkıntı mage demi yoksa genie demi

Senior Member
    Böyle düşünüyorsun iyi hoş ben solo bi mageyim gg dönüyorum drop 0 raven dönüyorum saate 3 Md anca hatta gg saate 4.5 m bile zor bırakıyor be kardeşim mage demiceksin ona sen ben daha cz de bı kere farm atamadım neden ? Rogue ve warior ve BP abbys , ronark land , andream maplarının hepsinde solo biseyler yapabiliyorken magenin yapamaması nasıl bı durum sence . İmkanın var alternatifin var en azından solo magenin oda yok düşünürken adam 10 GB 5 GB kasiyor ben kasamiyorum kapansın gitsin bitsin dememelisin gunde10 15 GB bıraksa ittifakların cz de işi ne o halde

şu jr lerde call aldıgında kutunun kaybolması sorununun kalkması lazım artık jr lerde magelerin tekeline dönüyor sıra onda degilse sırayı kendine kaydırıyor yada kendince problem yaşadığı adamda ise sıra esc atarak digerlerinin de hakkına giriyorlar adamın eline bakıyoruz resmen 2 gündür jr de sıra bende olmasına ragmen hep altımda ki mage silver bar kendine kaydırarak aldılar bu kadar da olmamalı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ah mageler ya napsak bilemedik sizi
    Last edited by NightOwl; 12-25-2020 at 10:53 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    çok can sıkmaya başladı herkes şikayetçi ama yaptırım 0 genienin çöp slotlarında çalışmaması gerekiyor ayrıca fiyatıda çok ucuz 149 np ye 20 saat afk farm nedir bedava resmen en azz 400 kc olması şart genienin bıktık ya yeter artık pot paramızı çıkartacak yer bulamıyoruz full her yer 8 pc mage kaynıyor bütün slotlar bütün serverlar tekele düşmüş durumda

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bence magelerin moblara verdikleri hasar nerf yemeli. bakıyorum, htb/htc vs. doğuyor 2 sn geçmeden yatıyor. böyle şey olmaz. olması gereken şu dur. birini kesmeye çalıştıklarında diğeri de çoktan doğup onlara atak yapmalı. aksi halde siz burada sadece rant kapısı oluşturmuş olursunuz. bitcoin mining gibi bi şey adamların yaptıkları. oh ne ala. her noktaya koy 8 charı 24 saat sana çalışsınlar aralıksız tıkır tıkır. bu kadar basit olmamalı. mage e özel nerf gerekiyor. sonuçta bu tip 8 li mage partiler dışında kimse oturup moblara 8 mage kurmuyor. gidip 8 mage i koyuyorsa da bi zahmet iki saniyede indiremesin. oyunu ticarethane yapmayın, birilerinin tekeline bırakmayın. herkesi düşünün, sadece birilerinin cebini değil. bu bir oyun, mining sistemi değil.

ayrıca cz dışında dragon çıkarmaları yasaklanmalı. dragonsuz oynasınlar. asasın, okçunun, warriorun, prinin dragonu var mı? yok. o zaman sen de keyfine göre 8 dragon çıkarıp üstünlük sağlayamazsın oturduğun yerden. bu job dan başka job yok benzer işi yapan. rezalet.

edit. ya da cz dışında bi partide en fazla 3 mage olabilir tarzı limit konulmalı. seri seri mining yapamamalılar. haksız rekabete hayır.
    Last edited by freusty07; 12-12-2020 at 10:16 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben o kadar muzdaribimki magelerden her yerdeler çete gibi 8 char 1 slottalar, 1-2 char atak yapiyor diğerleri oturuyor

Anlatamadıklarımı da sen anlatmışsın kardeşim.Eline diline sağlık.Her alanda magelerin üstünlüğü bariz olarak belli.Jr de call atar zıplar mageli party 3-0 önde başlar jr ye.Ft utc ve bf de 72 skili ile dropları toplar.Eslantta 24 saat afq olarak oyunu sömürürler.Cz de 2/3 pt gezerek solo playerları oyundan soğuturlar.Ne kitlemesi biter ne ice ı biter ne küpü biter.Kalkan takar mele party de defansif olarak oynar.Guard çıkararak her mapta üstünlük sağlar.Krowaz maplarını mage dısında dönen olmaz.Tüm bunlara rağmen Asasa Warrior a nerf gelir ama mageler ağlar ve Red pot a eş değer atak sc kazanır.Nerf yemesi gerekirken böyle bir ayrımcılığa tabi tutulması soru işareti uyandırıyor.

Senior Member
    Bunun mage ile alakası ne?

Adam 8 PC ile 10 GB kastığını söylemiş diye her şeyi onlar mı yapıyor sanıyorsun?

1 Archer günde 1 GB kasıyor Uruklarda, aynı şekilde 1 priest günde 1 GB'den fazla kasıyor stone golemde.

Komik olacak ama 1 Archer Dire Wolf keserek 10 saatte 30m kasıyor.

Konu başlığının mage sorunsalı olmasının nedeni başka bir şey olmalı.

Kısacası illegal değilse milletin ne farm yaptığından sana, bana, bize ne?

Ek olarak magelerin eliyle slot dönmesini engellemek için lure güncellemesi yapıldı. Yani genie kullanımına mecbur bırakıldı. CZ içinde magenin farm yaptığı bir slot yok.

Not : Priest oynuyorum ve farmer değilim.
    Last edited by BlackMbaku; 12-13-2020 at 12:42 AM.