Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 168
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    Bunu sizin moderatörlerinizden birisi atmıştı, forumda gezerken buldum. Drop değişmiyor diyenler için.
    Selam,

Normal koşullarda foruma açılan konuları editlemeyi pek sevmiyoruz ancak ne yazık ki kullandığınız uygunsuz kelimeleri çıkarmak zorunda kaldık. Ayrıca NTTGame ve N-point & Premium satan siteler arasında bahsettiğiniz gibi bir bağ bulunmamaktadır. Oyundaki tüm materyellerin sahibi yapımcı firma Mgame'dir, bu yüzden oyundaki hiçbir eşyaya veya oyun parasına gerçek para değeri verilmesini tanıyamayız veya bundan bahsedemeyiz. NTTGame de bu gibi durumları desteklemez ve oyuncular arasındaki oluşturulan gerçek para piyasasını tanımaz.

Bu arada bugüne kadar hiçbir şekilde drop listesi paylaşılmamıştır. Üstteki liste hangi konuda paylaşılmış araştıracağım.

Quote Originally Posted by bylong001 View Post
    Nickini neden gizlemedin hocam ?
    Bu kadar sert eleştiriye nick gizlememek büyük cesaret
    dc premiumun kalan günleri hapiste geçmez umarım
    Size de selam,

Forumda eleştiri yapan oyuncuların oyun içinde ceza almaları mümkün değildir. Sadece oyun kurallarını ihlal eden oyuncular ceza alır. Forumda kuralları ihlal eden kullanıcılar sadece forumda ceza alırlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunu sizin moderatörlerinizden birisi atmıştı, forumda gezerken buldum. Drop değişmiyor diyenler için.
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    o tablo da büyük ihtimal benim konuma yapıştırılmıştı.
    Konuyu buldum.

O bir Moderatör'ün paylaştığı ileti değildir. Güncelleme ile değişen dropların açıklandığı bir güncelleme notudur. Ayrıca droplar değişmiyor değil, değiştiğinde zaten açıklanıyor diyoruz. Aşağıdaki güncelleme notu da değişen dropların Gm Lead tarafından açıklandığı bir posttur.

[Bakım Notları] 18.01.2018
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    [QUOTE=ScORp_LiON;2139539]Selam,

Normal koşullarda foruma açılan konuları editlemeyi pek sevmiyoruz ancak ne yazık ki kullandığınız uygunsuz kelimeleri çıkarmak zorunda kaldık. Ayrıca NTTGame ve N-point & Premium satan siteler arasında bahsettiğiniz gibi bir bağ bulunmamaktadır. Oyundaki tüm materyellerin sahibi yapımcı firma Mgame'dir, bu yüzden oyundaki hiçbir eşyaya veya oyun parasına gerçek para değeri verilmesini tanıyamayız veya bundan bahsedemeyiz. NTTGame de bu gibi durumları desteklemez ve oyuncular arasındaki oluşturulan gerçek para piyasasını tanımaz.

Resmi sponsorunuz satıyor ve sizin bundan haberiniz olmadığını mı vurgulamaya çalışıyorsunuz acaba 'NTTGame ve N-point & Premium satan siteler arasında bahsettiğiniz gibi bir bağ bulunmamaktadır' bu adamlar sizin kullanılmamış premium kodlarınızı bize kar amacı gütmeden mi satıyor yani birbirimizi kandırmayalım hocam..Saygılar..İsim vermeyeceğim durum bahsettiğiniz gibi olsaydı TL ile alışveriş yapan hesapların her birinin süresiz banlanması gerekir kullanıcı politikasına uymayan bir firmasınız adamlar video alırken bile alışverişin nasıl yapılacağını öğretiyor sizin desteklediğiniz şahıslar değil mi bunlar ??
    Last edited by Marky01; 08-01-2020 at 09:58 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Foruma girdiğim zaman sinirlerim alt üst oluyor.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Senin oyunda charın yok heralde charın olsa böyle şeylerle uğraşmazsın kimseyi zorla oynatmıyorlar ne kadar bazı durumlar hoşumuıza gitmesede...

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Marky01 View Post
    Resmi sponsorunuz satıyor ve sizin bundan haberiniz olmadığını mı vurgulamaya çalışıyorsunuz acaba 'NTTGame ve N-point & Premium satan siteler arasında bahsettiğiniz gibi bir bağ bulunmamaktadır' bu adamlar sizin kullanılmamış premium kodlarınızı bize kar amacı gütmeden mi satıyor yani birbirimizi kandırmayalım hocam..Saygılar..İsim vermeyeceğim durum bahsettiğiniz gibi olsaydı TL ile alışveriş yapan hesapların her birinin süresiz banlanması gerekir kullanıcı politikasına uymayan bir firmasınız adamlar video alırken bile alışverişin nasıl yapılacağını öğretiyor sizin desteklediğiniz şahıslar değil mi bunlar ??
    Selam,

Sizi banlamak istemezdim ancak sildiğim postlarınızdaki ifadeler forum kurallarını aşırı ihlal etmektedir. Yasal haklarınızı elbette prosedürler dahilinde arayabilirsiniz, bunu kimse engelleyemez ancak kanıtlı ya da kanıtsız olarak kimseyi aslı olmayan şeylerle ithamda bulunamazsınız.

Öncelikle bilgi edinmeniz için bazı bilgileri paylaşayım. Resmi sponsorunuz dediğiniz firmalar her şeyden önce NTTGame firmasının sponsoru değildir. Sponsorun ne anlama geldiğini arama motoruna yazarak öğrenebilirsiniz. Resmi bayileriniz demek istediyseniz NTTGame sitesine bakarsanız böyle bir bilgiye ulaşamazsınız.

Üstte alıntı yaptığınız kısımda bir kullanıcının bahsettiği bağdan bahsediyorum ve siz bunu bilmediğiniz halde bambaşka şeylerden bahsetmişsiniz.

Süresiz banlanması gerekir demişsiniz ve kullanıcı politikası diye bir şeyden bahsetmişsiniz Lütfen oyun ve sözleşme kurallarını yeniden gözden geçiriniz ve bilginiz olmadığı konularda yanlış bilgi vermeyiniz.

Bu kadar yazı yazdıktan sonra, yasal bir işlem başlatacaksanız bunu avukatınıza danışarak yapmalısınız. Bu kadar yanlış bilgiye sahipken sadece bir form doldurarak yasal süreci götüremezsiniz.

Junior Member
    Çözüm yolu nedir ki, 2 aydır tüm başlıklar mı saygısızcaydı ki 'şans' diyerek insanlara yanlış bilgi verip geçiştirdiler. Şans falan değil, droplar %50 düştü. saatte 1 bus, saatte 2 çöp meselesi değil. Farm slotlarının saatlik, günlük ve aylık gelirleri düştü. Bu kadar net. Eğer ki bilinçli bir şey ise itiraf edilsin. Eğer ki harici bir gelişme ise araştırılsın, hatanın kaynağı bulunsun ve giderilsin. 10 yıldır oynadığımız oyun, çoğu spotlardan düşen low class itemleri bile ezbere sayacak durumdayız. Kastığı coin %50 azalırsa ve bu durum 2 ay boyunca devam ederse 'şans' diyemezsiniz buna.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Evet, bunun yüzlerce oyuncu farkında ancak yine de bir şeyin değişmediğini iddia ediyorlar. DROPLAR KESİNLİKLE DEĞİŞTİ.
    Benzer bir konuya yaptığım yorumun aynısını buraya da direkt olarak yapıştırayım.

Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Buna verebilecekleri bir cevap yok. Muhtemelen konunun bundan sonrasında konuya modsuz devam edilecek.
    Droplarda Azalma mı var?

Linklediğim konu 04-12-2014 tarihine ait ve konuyu incelerseniz bugün konuştuklarımızdan hiçbir farkı yok. Konu içindeki yorumlardan sadece bir tanesi :

Quote Originally Posted by CamonBackk View Post
    sadece bana gelmedigini belirtmek isterim yaklaşık bugun 10 arkadaşımdan şikayet war dc premiz ilede %50 düştü yarı yarıya resmen bu son resette nolduysa oldu
    Bunun gibi yüzlerce binlerce konuyu bulabilirsiniz, bu rastgele seçtiğim sadece 1 konu.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benzer bir konuya yaptığım yorumun aynısını buraya da direkt olarak yapıştırayım.

Droplarda Azalma mı var?

Linklediğim konu 04-12-2014 tarihine ait ve konuyu incelerseniz bugün konuştuklarımızdan hiçbir farkı yok. Konu içindeki yorumlardan sadece bir tanesi :

Bunun gibi yüzlerce binlerce konuyu bulabilirsiniz, bu rastgele seçtiğim sadece 1 konu.
    Sizi anlıyorum ancak ben artık derdimi anlatmaya çabalamaktan yoruldum. Oynayan herkes bu durumun farkında, bu durumdan şikayetçi ancak yönetimi ikna edebilmemiz lazım önce, sanırım dünyada da başka örneği yoktur bu durumun. Hiçbir şey yapmayıp boş spotları gezseniz görebileceğiniz, aklınıza takılacak bir soru işaretine nafile bir şekilde dikkat çekmeye çabalıyorum. Haziran 2020 tarihine kadar bu spotlarda 2 parti ks olurdu, o zaman şans değil miydi de şuan gezen adam bile yok bomboş her yer demek yerine hala oyunda bir sorun olmadığına,10 yıldır her spotta farm atmış kimseleri ikna etmeye çalışıyorsunuz. Beni ikna etseniz, inandırsanız ne olacak ki oyunun hali ortada? Millet pre parasını çıkarmak için 24saat*30gün farm yapmak zorunda, anca o şekilde üzerine 8gb para kasabiliyor diyorum, 2014'de de vardı böyle konular diyorsunuz. Yeni sunucular açıldığından beri bir yıldır böyle bir durum yoktu bakın düzen bu şekildeydi diyorum, diyorum ama kime yada neden diyorum. Belki size söylettirilen şey budur yada kendi inancınız bu yöndedir, size de bir şey demek istemiyorum. Serverlar yavaş yavaş boşaldığında, dolaylı olarak satışlarınız dibi gördüğünde 'ama 2014 yılında da konular vardı' şeklinde, oyuncu bulunmayan boş forumlara yazmaya devam edersiniz sanıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Premium hizmetini aldığınız zaman size drop rate ve noah geleceği garantisi verilmez. Sadece ihtimal artışından bahsedilir. Tıpkı aldığınız piyango biletinin isabet etmesinin garanti olmadığı gibi premiumda size bir garanti varmez. Piyangoda nasıl bir talihli varsa bu sistemdede bir talihli var. Sizin şanssız olmanız herkesin şanssız olduğu anlamına gelmez.