Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 168
    Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    Dolar 7.50'yi gördü dostum. Şu durumda da zırt pırt oyuna para mı harcanır? Hayır, para yatırıyorsun bir şeyler çekiyorsun ama oyunun her tarafında hata var, her girdiğin haritalarda, etkinliklerde bug var. Bırakın gitsin oyunu.
    Evli ve bir çocuk babası olarak bende sen gibi düşünüyorum.
    Premium kendini karşılamıyor artık, ülkemiz ve dünyamızın zor zamanlardan geçtiği bu günlerde birikimimi oyuna yatıramam.
    Ne olacağı belli değil. Premiumsuz devam

Senior Member
    Bu oyunu idare edenler diyor ki biz dropları düşürdük neden mi? PUS parasını cebinden karşılayacaksın! CZ de PK mı atmak istiyorsun oyuna yüklü meblağ da para yatırıp item dizeceksin bak orada alacaksın eğer yapmaz isen CZ deki büyük balıklar seni yutar! Hey gidi günler bir zamanlar insanlar emeğiyle bir şeyler kasıp karakterini geliştirebiliyor idi çektiği tüm sıkıntılara rağmen bende onlardan birisi idim ama içimizdeki güya oyuncu gibi görünenler farm yapıp emeğiyle item dizmeye çalışanları oyundan para kazanmakla itham edip sindirmeye çalıştılar ki başarılı da oldular.
    Last edited by DonJose; 09-19-2020 at 12:18 PM.

Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    Dolar 7.50'yi gördü dostum. Şu durumda da zırt pırt oyuna para mı harcanır? Hayır, para yatırıyorsun bir şeyler çekiyorsun ama oyunun her tarafında hata var, her girdiğin haritalarda, etkinliklerde bug var. Bırakın gitsin oyunu.
    Ben de aynı şeyi savunduğumdan mutluluklar diledim =) tl harcamadan farmla yavaş yavaş item diziyorduk. Ancak Oyun bu drop oranlarıyla oyun içinde emekle bir şeyler kazanmana izin vermiyor. Memlekette insanların alım gücü de kalmadı tek çare sanırım bırakmak.

Senior Member
    15 gun kaldi premiumun bitmesine ondan sonra alirmiyim almazmiyim emin degilim almak istiyorum ama faydasini goremiyorum

farm bitti.. bunu neden anlamak istemiyorsunuz... Bakın 6 gblık bir asas düzün gidin farm yapmaya calısan aldıgı prenın parasını cıkarmaya calısan küçük farmerı kesın ...ustelik pre gerek yokkk... jr bdw zart zurt derken 3 5 de yolunuz cıkar.....

Banned
    Quote Originally Posted by ErcumentYontar06 View Post
    beyler "bu hurafe", "yok öyle bir şey" diyenler oyunu oynuyor mu şüpheliyim.

jr den düşen gold bar sayısından tutun da görev materyallerinin droplarına kadar düşmüş. farmer değilim hiç de olmadım ama herkes aynı şeyi söylüyor, uruk blade'den düşen görev materyali bile eskisi gibi seri atmıyor onlar bile düşmüş.

öte yandan bu olaya oyun ekonomisi ve oyuncular geç tepki verecektir bu yaşanan sancılar o yüzden, ancak uzun vadede gb ve item değeri bu droplara göre şekilleneceği için piyasa oturacaktır. hatta uzun vadede oyuna katkı da sağlayacaktır.

ama bu güncellemenin böyle habersiz bir şekilde yapılması ntt'nin bu tutumu vs her zamanki gibi hiç hoş olmadı.
    oyuna katkı mı sağlayacaktır? usko tarihinin en kalabalık server'larından biri olan sirius'taki user sayısı 30k'dan 10k'ya gerilemiş durumda. Katkıyı sabırla bekliyoruz Bu arada verdiler mi avanta premiumunu?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Şöyle bir şey yapılamaz mı?

Npcde satılan tüm itemlerin dorpları kalksın. Onun yerine tüm moblar coins atsın seviye sınırı olmadan. Moblar güçlerine göre çöp item atsın. Bu şekilde hem oyundan para düşer npcden item aldıkça hem de farm yapan arkadaşlar afk kalamaz sürekli üstünü boşaltmak için online olması gerekir.

Senior Member
    Bi önceki post silinmiş. Şöyle demek gerekiyor sanırım; oyun için paranın değerini yükseltme çabaları bunlar.

Junior Member
    Oyunda farm yaparak para kazanma şansını oyuna 10 yıl sonra başlayarak denedim ve imkansız olduğunu gördüm. Drop adına birşey yok 3000 4000 NP aldım ganne dc vs vs ama boş. Oyunda ganne ile kasıyım dedin bot kullanan adamlar fırsat vermiyor daha vurmadan 2 çekiyor. Cz gidiyorsun resmen organ mafyası gibi adamlar parsellemiş. Anladığım şu boşa uğraş veriyorum. Zaten hali hazırda az buçuk iktisat dersi alan bir birey oyundaki dönen dolapları tahmin eder. Herkese iyi geceler iyi oyunlar.

Senior Member
    eslatta bi sg kalmıştı,o da mafyanın eline düşmüş.

edit: o premiumlarda drop artar ifadeleride kaldırılsın.

edit: eslantta okadar yaratık var hepsinin içi boş.sadece sg'nin dolu.sizce burada bir yanlışlık yokmu ?
    Last edited by PanGold; 09-27-2020 at 10:47 AM.