Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 168
    Quote Originally Posted by bylong001 View Post
    Nickini neden gizlemedin hocam ?
    Bu kadar sert eleştiriye nick gizlememek büyük cesaret
    dc premiumun kalan günleri hapiste geçmez umarım
    Bence çekineceği, korkacağı birşey yok. Sonuçta bu oyuna para harcıyoruz evet farm'a bende karşıyım ama insanlar belirli bir süre sonra emeklerinin karşılığını almak istiyorlar. Misal 1 saat farmdan sonra en azından birşeylerin kazanıldığını görsünler.
    BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.!

Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Yav hemşerim niye anlamıyorsunuz çok güzel droplar çıksında ondan sonra koxperler tren mi yapsın slotlarda ?

Sanki çok güzel droplar çıkınca o slotları size kestireceklermiş gibi konuşuyorsunuz. Oyunun en büyük sorunu olan koxper ler dropların azalmasından dolayı slotları bırakmışlar ve normal oyuncular rahatça görev yapıyor ama siz hala şikayet ediyorsunuz. Ne olsun yani çok güzel drop çıksında her slota koxper mi dadansın yani?
    Çok haklısın... Uzun zamandır koxper görmüyorum baş ettiklerini düşünüyorum.
    BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.!

Junior Member
    Benim merak ettiğim bazı sorular var üyelikler ve item düşürme hakkında ,

1.Bütün üyeliklerde (Disc, War, Exp , Gold , Plat ve Bronz ) item drop rate increased cümlesi kullanılıyor , hepsinde aynı cümle , ben buradan şunu anlıyorum tüm üyelikler item düşme oranını artırıyor hepside aynı oranda artırıyor sadece disc pre alıp dc flas basarsanız daha fazla artıyor . Her hangi bir üyelik aldığımız da item düşürme oranın ne kadar arttığı bilgisi neden yok.
    2.Hangi yaratıktan hangi itemler % kaç ihtimal ile düşer gibi oyunun bize sunduğu bir resmi liste var mı ?

Bunların dışında bu kadar insan forumlara item drop ları ile ilgili şikayatte bulunuyor , droplar düşürülmüş olsun yada olmasın en azından bu konuyu üst yönetime , oyun içi değişklikleri onaylan birime iletildiğine , biz şikayetlerinizi ilettik olumlu yada olumsuz dönüş aldık diye bir yazı paylaşılsa bu konu bu kadar uzamaz.

Son olarakta oyun içi materyeleri gerçek para ile alış ve satış ı yasak mıdır , yasak ise size şikayet edeceğim bir çok site var

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Droplar çok kötü. Sc almak için farm atıyordum ara arada. 7/24 slotta olan arkadaşlar isyanda

Droplara şans işi diyorsunuz ama bir kişi de gelip '' yahu bugün ne şanslıydım 1 saatte 5m çıkan çöp slotundan 15m aldım demiyor'' herkese aynı oranda çıkması bunun şans işi olmadığını destekliyor bence.

Junior Member
    Merhaba,
    Bende öyle düşünüyordum ama dün Sirius'da çar dizip DC premi çekip 10 Dakika SG döndüm sadece 10 dk aldığım droplar;
    2 bus (arka arkaya attı)
    7 (magic hammer)
    5 (transformion scroll)

Başlamadan önce bende ön yargılıydım ama kendim farm yapınca anladım ki resmen şans işiymiş

NOT: Çıkan çöpleri saymıyorum bile.

Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Yav hemşerim niye anlamıyorsunuz çok güzel droplar çıksında ondan sonra koxperler tren mi yapsın slotlarda ?

Sanki çok güzel droplar çıkınca o slotları size kestireceklermiş gibi konuşuyorsunuz. Oyunun en büyük sorunu olan koxper ler dropların azalmasından dolayı slotları bırakmışlar ve normal oyuncular rahatça görev yapıyor ama siz hala şikayet ediyorsunuz. Ne olsun yani çok güzel drop çıksında her slota koxper mi dadansın yani?
    sen çok boşsun be kardeşim özellikle tüm postlarına baktım. oyuncuları desteklemediğin için değil boş boş konuştuğun için itici bir yapın var

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Byibr4him View Post
    Merhaba,
    Bende öyle düşünüyordum ama dün Sirius'da çar dizip DC premi çekip 10 Dakika SG döndüm sadece 10 dk aldığım droplar;
    2 bus (arka arkaya attı)
    7 (magic hammer)
    5 (transformion scroll)

Başlamadan önce bende ön yargılıydım ama kendim farm yapınca anladım ki resmen şans işiymiş

Adam olayı açıklamış işte yav. Bende bunu anlatmaya çalışıyorum. Bir gün güzel drop aldın diye her zaman aynı oranda drop alcan diye bir şey yok. Bir gün iyi drop alırsın öbür gün kötü drop alırsın yada bazen hiç drop alamayabilirsin. Tamamen şans işi. Şanssızlıktan dolayı şikayet etmeyin. Deneyin, deneyin ve tekrar deneyin.

Unutmayın denedikçe şansınız artar

Junior Member
    Quote Originally Posted by Byibr4him View Post
    Merhaba,
    2 bus (arka arkaya attı)
    7 (magic hammer)
    5 (transformion scroll)

10 dakika sg dönmek için çar dizip dc pre aldıysan hayırlı olsun, hakkını almışsın. Lakin her gün 3-4 saat takılayım burada dediğin zaman anlayacaksın dropların düştüğünü. Sonra gelip burada gerçek bir durumu dile getirmeye çalışan insanların arasına katılacaksın. 10 dakikalık farmer arkadaş, sana kolay gelsin.

Senior Member Ihazred's Avatar
    Nickname
    Aryen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HAARP
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Drop oranları kesinlikle aşırı şekilde düşürülmüştür. Geçen ay aldığım dc preyi günün çeşitli saatlerinde defalarca kez denedim. Sonuç hep aynı. Dc pre %100 ile cardinalde saatte 6 - 7 jewel almak nedir.. Aoc da 2 saatte 2bus almak.. Herkeste aynı sorun varsa cidden birşeyler değişmiştir. Bu şansın ötesinde bir durum. Misal premiumsuz girdigim MS de bir boss 2 takı drobu birden attı. Buradan düz mantıkla premiumsuz drop oranı arttı demek de yanlıştır. Görünen o ki dc preli ve ya premiumsuz farm arasında artık bir fark kalmamıştır. Bu sebepten bu dönemde dc premium almanın da bir mantığı yoktur.