Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 130
    Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Reb 5 sistemi getirilebilir.

Not : Hiçbir çarım Reb 5 değildir.
    Reb 5 kasanada reb 10 kasanada saygı duymuyorum ben hocam aklı fikri yerinde olan,kendini kullandırtmayan,beynini satılığa çıkartmayan hiçbir birey gidipte 2 stat point için 10 milyar exp kasıp 1 gb para vermez akıl mantıktan uzak bir iş...

Ha şayet 90 Level sistemi getirip yeni skiller getirsinler getirildiği gün exp pre + genie çekip titan slotunu tutmazsam adam değilim.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Legal adam zaten her serverda sıralamaya sokmak için bu kadar uğraşmaz. Birisi bu kadar uğraşıyorsa kesin illegaldir.
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Günde 10-14 saat arası hiç durmadan elle aynı mobu kesip farm atanlar var oyunda. Çokta şaşırmamak lazım yapılmayacak şey değil
    Arkadaşlar konu yine başka yere sapıyor. Ben bu kişi ya da kişilerin illegal olduğunu iddia etmiyorum. Şahsen illegal olarak süre yaptıklarını düşünmüyorum da çünkü normal denebilecek süreler yapıyorlar. Ben bu kişilerin her serverda bunu yaparak o serverda oynayan kişilerin hakkını yediğini düşünüyorum sadece. Benim oynadığım serverda bunun gibi kişiler yüzünden draki denemiyor insanlar mesela. Bu kişiler gerçek oyuncuları oyundan soğutuyor. Kendim için de istemiyorum sınır gelmesini. Ben zaten ödülümü alıyorum daha önce söylediğim gibi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Arkadaşlar konu yine başka yere sapıyor. Ben bu kişi ya da kişilerin illegal olduğunu iddia etmiyorum. Şahsen illegal olarak süre yaptıklarını düşünmüyorum da çünkü normal denebilecek süreler yapıyorlar. Ben bu kişilerin her serverda bunu yaparak o serverda oynayan kişilerin hakkını yediğini düşünüyorum sadece. Benim oynadığım serverda bunun gibi kişiler yüzünden draki denemiyor insanlar mesela. Bu kişiler gerçek oyuncuları oyundan soğutuyor. Kendim için de istemiyorum sınır gelmesini. Ben zaten ödülümü alıyorum daha önce söylediğim gibi.
    Bencede bu şahıslar illegal olmasada bu tür faaliyetler farklı serverlardaki oyuncuları oyundan soğutuyorsa o zaman bu duruma bir çözüm bulunmalı.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CONSTANTINEDRAGASESPALAIOLOGOS View Post
    Bencede bu şahıslar illegal olmasada bu tür faaliyetler farklı serverlardaki oyuncuları oyundan soğutuyorsa o zaman bu duruma bir çözüm bulunmalı.
    GM Ekibi ya da Moderatörlerden bu konu hakkında görüş bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Altar'da 2 dakika 44 saniye yapan kişi 1 gün sonra ban yedi. Konu başka yere dönmesin. Ben bu dereceleri yapan kişilere kozper demiyorum, kozper olduklarını düşünmüyorum çünkü yaptıkları süreler normal süreler. Tüm server'larda 100'den fazla karakter olduğu için karakterleri illegal yolla kasmış olabilir o konuda bi şey diyemem eğer öyleyse ban yemeliler zaten. Ha ama şunu da söyleyeyim bundan 1-2 yıl önce sıralamada ilk 5'e girenler çoğunlukla kozper oluyordu (o zamanlar sadece ilk 5'i görüyorduk belki ilk 20-30'da da kozper vardı) ve banlattırmak için çok uğraşıyorduk. 63 level mage ile 6.55 süre yapan bi kişiyi tam yaptığı anda oyun içi yakalayıp konusunu açmıştım forum hesabımın geçmişine bakarak bulabilirsin. O konuda karanlık bi dönem vardı maalesef. O konuda gelişme oldu en azından. Bu karakterlerin hiçbirisini oyun içinde görmedim ama hepsinin en az 79 level olduğundan eminim mesela şu anda. Çünkü olmasalardı ban yerlerdi eminim. Karakterleri oyunda görmemen normal çünkü bu adam/adamlar çok büyük ihtimalle oyunda sadece bu işi yapıyor. Çünkü tüm server'larda her karakteri sıralamaya sokmak için bununla uğraşması gerekiyor. Benim hedefim buna sınırlama getirmek yönünde.
    Adamın ban yemiş olması değil o rahatlığa sahip olması sıkıntı. Ayrıca düşmedi o adam sıralamadan duruyordu 2. olana yazık değil mi ?
    Ben direk koxperların olduğunu söylüyorum çünkü adamlar koşarak drakiye uzaktan ışınlanıyor , her dakka otomatik level kasıyorlar. Biz pazar çarı için telefon numarası nttnow falan uğraşırken adamlardaki rahatlığa bak.
    Uruk slotlarında ks ye git altarda bi mesela , adam koxper mage getiriyor slota. Bana biri açıklasın aynı anda 2 tane flame 18 i nasıl atar bir mage.TS li bile olsan atamıyorsun. Ben reportladım bu insanları sonra oyunda görmedim işlem görmüş büyük ihtimalle fakat olay bu insanların bu rahatlığa sahip olmaları , slota ks gelince makroyu bile geçtim koxper getirebilmeleri.
    Eskiden daha hızlı banlanıyordu , oyuncu sayısı azaldıktan sonra banlar yavaşladı. Bunu oyunu aralıksız oynayan herkesin farkedeceğine eminim. Uruk bladede sürekli ksleştiğim makro açan (5 saat twitchte yayın yaptım o adamın yanında reportladıktan sonra adam makroyu kapatmasın diye) , slota mob çeken nick vermek yasak diye nickini veremeyeceğim adam 3 ve ya 4 ay sonra ban yedi.
    Şu yapılan bize ölümü gösterip sıtmaya razı etmek , k2 yi ölçüt almayın NTT nin işi K2 den iyi olmak değil o bir ölçüt değil, önemli olan bu söylediklerimi ivedilikle düzenlemek.

Junior Member
    Aslında basit bize göre Np sınırı getirilebilir level sınırı getirilebilir sıralamaya girse bile np ve level yoksa ödül verilmez.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    Adamın ban yemiş olması değil o rahatlığa sahip olması sıkıntı. Ayrıca düşmedi o adam sıralamadan duruyordu 2. olana yazık değil mi ?
    Ben direk koxperların olduğunu söylüyorum çünkü adamlar koşarak drakiye uzaktan ışınlanıyor , her dakka otomatik level kasıyorlar. Biz pazar çarı için telefon numarası nttnow falan uğraşırken adamlardaki rahatlığa bak.
    Uruk slotlarında ks ye git altarda bi mesela , adam koxper mage getiriyor slota. Bana biri açıklasın aynı anda 2 tane flame 18 i nasıl atar bir mage.TS li bile olsan atamıyorsun. Ben reportladım bu insanları sonra oyunda görmedim işlem görmüş büyük ihtimalle fakat olay bu insanların bu rahatlığa sahip olmaları , slota ks gelince makroyu bile geçtim koxper getirebilmeleri.
    Eskiden daha hızlı banlanıyordu , oyuncu sayısı azaldıktan sonra banlar yavaşladı. Bunu oyunu aralıksız oynayan herkesin farkedeceğine eminim. Uruk bladede sürekli ksleştiğim makro açan (5 saat twitchte yayın yaptım o adamın yanında reportladıktan sonra adam makroyu kapatmasın diye) , slota mob çeken nick vermek yasak diye nickini veremeyeceğim adam 3 ve ya 4 ay sonra ban yedi.
    Şu yapılan bize ölümü gösterip sıtmaya razı etmek , k2 yi ölçüt almayın NTT nin işi K2 den iyi olmak değil o bir ölçüt değil, önemli olan bu söylediklerimi ivedilikle düzenlemek.
    Draki’ye kozp ile girdiklerini gördüğün karakterler 56 Bot kullananlardır büyük ihtimalle diye düşünüyorum. Ban yiyenler draki sıralamasından düşmüyor ve oyuncuların hakkını yiyor evet bu da sıkıntı ama benim kastettiğim şu. Bundan 1-2 sene önce rankta ilk 5’te olanların tamamı kozper iken bu durum şu anda o zamana göre gerçekten azaldı. Şu anda ilk 5’tekiler kozp kullanıyor diyenler emin ol 1-2 sene önce oyunda olmayan ya da olup da draki denemeyenlerdir. Forumda bu konu hakkında geçmişte çok konu açmıştımforum hesabımdan inceleyebilirsin, düzelme olduğunu görünce bıraktım.

Bu konuda bahsettiğim durumda ise karakterlerin illegal olduğunu düşünmüyorum çünkü adam düzenli bu işi yapıyor, aylık kendine sabit gelir üretmiş, bunu illegal yolla batırması kendi topuğuna sıkması olur. Tüm oyuncuların hakkına girdiğini düşünüyorum. Bence buna bi sınır getirilmeli.

Ayni olay tum serverlerde mevcut malesef ip ban gelmesi gerekiyor

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sero4434 View Post
    Ayni olay tum serverlerde mevcut malesef ip ban gelmesi gerekiyor
    Konunun daha çok gündeme gelmesi lazım. İnsanların hakkını araması lazım.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    her serverda siraya girmesi sorun degilde,kardesim bu imkansiz ben 3 char girince pert oluyorum.Hile olmadan yapilamayacak birsey
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim