Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 130
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Draki tek accont tek karakter ile girilebilmeli.
    Ayın 20. Günü sıralama bitmeli 10 gün tüm sıralamadaki karakterler GM ekibi tarafından incelenmeli.
    Yıllardır yaşanan sorun legaller mağdur ama sembol ekle, npc item ekle, vergi getir, dropları düşürsünler...

Senior Member
    bu önemli bir konu inşallah bununla ilgili bir çalışma yapılır yada önlem alınır yada her ay kontrol edilir son gün sıfırlanana kadar.

Senior Member Losento's Avatar
    Bütün konuyu okudum çok mantıklı ve doğru yerlere temas etmişsiniz. Yapılması gerekenleri de güzel düşünmüşsünüz. Bende vurgulamak için tekrarlamak istiyorum

- Her Hesap 1 karakteriyle Draki ilk 100 sıralamasına sahip olabilsin.
    - Draki ilk 100 sıralamasına girilebilmesi için premium şartı getirilsin.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Rosetta'daki kurian sıralamasında da ilk sıralarda 1'den fazla "kurian1261526152" veya "ahsdasjdk" tarzı isimler oluyor. Suçlu/suçsuz, banlanıyor/banlanmıyor bilmiyorum ancak bu durum pek hoş değil ve üzerine düşünülesi.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TellerMine View Post
    Draki tek accont tek karakter ile girilebilmeli.
    Ayın 20. Günü sıralama bitmeli 10 gün tüm sıralamadaki karakterler GM ekibi tarafından incelenmeli.
    Yıllardır yaşanan sorun legaller mağdur ama sembol ekle, npc item ekle, vergi getir, dropları düşürsünler...
    Bu uygulanabilir. Ben daha önce ayın son günü rank yine sıfırlansın ama ödüller hemen değil karakterler incelendikten sonra bi sonraki ayın 7'sinde veya 10'unda gönderilsin diye öneride bulunmuştum aynı kapıya çıkıyor ikisi.

O ne ki chaosta koxper kaynıyor 1 lwl adam maviyi alıp gidiyor np ve lwl sınırı gelsin diyoruz bu basit engellemeyi bile getirmiyorlar.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by warordie1234 View Post
    bu önemli bir konu inşallah bununla ilgili bir çalışma yapılır yada önlem alınır yada her ay kontrol edilir son gün sıfırlanana kadar.
    Alınması lazım bu kadar kişinin önüne tek kişi geçmemeli.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Losento View Post
    Bütün konuyu okudum çok mantıklı ve doğru yerlere temas etmişsiniz. Yapılması gerekenleri de güzel düşünmüşsünüz. Bende vurgulamak için tekrarlamak istiyorum

- Her Hesap 1 karakteriyle Draki ilk 100 sıralamasına sahip olabilsin.
    - Draki ilk 100 sıralamasına girilebilmesi için premium şartı getirilsin.
    Premium şartı biraz ağır olabilir kendimden örnek verecek olursam ben eski sunucuda aylardır premiumsuz oynuyorum ve sıralamadayım. Sırf sıralama için premium alsam premiumun masrafı benim sıralamadan alacağım kutunun değerinden daha yüksek. Ama başka çözümler düşünülebilir elbette. İlk etapta tek account'tan tek server'da sıralamaya girebilme sınırı getirilse iyi olur diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Premium şartı biraz ağır olabilir kendimden örnek verecek olursam ben eski sunucuda aylardır premiumsuz oynuyorum ve sıralamadayım. Sırf sıralama için premium alsam premiumun masrafı benim sıralamadan alacağım kutunun değerinden daha yüksek. Ama başka çözümler düşünülebilir elbette. İlk etapta tek account'tan tek server'da sıralamaya girebilme sınırı getirilse iyi olur diye düşünüyorum.
    Premium şartını koymazsan tek acc tek char bir işe yaramaz.Ben oranın kaymağını yiyorsam 5 dk lı birşeyler yapıp ilk 10'a giriyorsam açacağım basit bir accountla yine alırım o kutuyu.Premium şartı gelirse 4-5 kutu için pre almak istemem acc ye.Bronz bile alsam kar düşüyor.Caydırıcılığı yüksek.Pre ve tek char mantığını iyi analiz et.Tek char kendi başına anlam ifade etmiyor.Herkes kendi preli accountdan oynayıp alacak ne alacaksa.Bu olaydan rahatsız olup konu açan sensin ama ucu sana dokununca itiraz eden yine sen oldun Fedakarlık yapmazsan olmaz bu iş.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Solarpleksus29 View Post
    Premium şartını koymazsan tek acc tek char bir işe yaramaz.Ben oranın kaymağını yiyorsam 5 dk lı birşeyler yapıp ilk 10'a giriyorsam açacağım basit bir accountla yine alırım o kutuyu.Premium şartı gelirse 4-5 kutu için pre almak istemem acc ye.Bronz bile alsam kar düşüyor.Caydırıcılığı yüksek.Pre ve tek char mantığını iyi analiz et.Tek char kendi başına anlam ifade etmiyor.Herkes kendi preli accountdan oynayıp alacak ne alacaksa.Bu olaydan rahatsız olup konu açan sensin ama ucu sana dokununca itiraz eden yine sen oldun Fedakarlık yapmazsan olmaz bu iş.
    Rosetta'da bronze premium alsan bile sıralamada 1. olunca kar edemiyorsun hesaplayınca sen onu tekrar hesap et Yani bu çözümde ordan aldığın şey "ödül" olmuyor. Senin önerdiğin çözümde ödül alınan bi etkinlikte aslında hiç kimse kazanç elde edemiyor. Kaldı ki sözde free to play olan bi oyunda etkinlikten ödül kazanmak için minimum fiyatı 716 cash olan bi premiuma sahip olma zorunluluğu getirmenin mantıklı bi davranış olduğunu da düşünmüyorum.

Bu olayı kendime saklayıp 20 tane karakter açıp ilk 20'ye sokabilirdim ama ben ortada haksızlık olduğunu düşündüğüm için ve herkesin pastadan pay alması gerektiğine inandığım için bu konuyu açıyorum. Fedakarlığı benden beklemene üzüldüm, burda birçok kişinin hakkını yiyen tek bi kişi varken.