Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Hesaba Giriş yapamama sorunu hakkında yardım lütfen

Arkadaşlar ben pathos serverinde oynayan bir oyuncuydum yurt dışında olmamdan ötürü uzun süre karakterime girmedim.

Serverlar birleşmiş ve şuan ares serverinde olan OrSoNMaGiCiaN pm li Karakterime giriş yapamıyorum.İd ve paswordunu hatırlamama

rağmen mail adresine ulaşamıyorum.

Oyuna da girerken şifre sıfırlamam gerektiğini söyleyip giriş yapamıyorum.

Clan Arkadaşlarım karakterlerine ulaştılar oyuna döneceğiz fakat ben karakterime ulaşamıyorum.

Bu konuda yardım eder misiniz lütfen ne yapmam gerekiyor.Clan arkadaşlarım karakterin clanda olduğunu silinmediğini teyit ettiler.

Bu esnada basit adımlar atmak gerekebilir arkadaşlar yıllardır oyundan uzak olduğum için onları da bilmediğimi göz önüne alırsanız sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Portalda giriş ekranında yer alan "Şifrenizi mi unuttunuz?" seçeneğine bastığınızda sansürlü şekilde sisteme kayıtlı mail adresini görebilirsiniz.

Eğer hatırlayamıyorsanız, mail adresleri şahsi bilgiler olduğundan dolayı tarafınıza asla paylaşılması yapılamaz.

16 şubat 2019 tarihinden itibaren otp numara değişikliği ve eposta değişikliği desteğini kaldırmıştır.

Resmi açıklama konusunu inceleyebilirsiniz.

Konu hakkında detaylı bilgi için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Portalda giriş ekranında yer alan "Şifrenizi mi unuttunuz?" seçeneğine bastığınızda sansürlü şekilde sisteme kayıtlı mail adresini görebilirsiniz.

Eğer hatırlayamıyorsanız, mail adresleri şahsi bilgiler olduğundan dolayı tarafınıza asla paylaşılması yapılamaz.

16 şubat 2019 tarihinden itibaren otp numara değişikliği ve eposta değişikliği desteğini kaldırmıştır.

Resmi açıklama konusunu inceleyebilirsiniz.

Konu hakkında detaylı bilgi için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.
    Öncelikle nazik cevaplarınız için teşekkürler. Bahsettiğini konuyu okudum ancak o sıralar oyunu bıraktığım için haberim olmadı. Karakterin id pas bilgileri mevcut bende bu konu üzerinden ilerlenebilir mi acaba ? Sizin öneriniz nedir nasıl bir yol izlenilebilir?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

E-mail adresi vb. bilgiler size ait ve bilmeniz gereken kişisel bilgilerdir. Ek olarak, ekip arkadaşımın da belirttiği gibi forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Bende ayni sorunu çekiyorum Beramusta oynuyordum nasıl düzelteceğiz bu durumu yardımcı olur musunuz

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by yediyol View Post
    Bende ayni sorunu çekiyorum Beramusta oynuyordum nasıl düzelteceğiz bu durumu yardımcı olur musunuz
    Merhaba,

Arkadaşlarımız bu konuda yapılabilecek şeyleri sunmuşlar, ek bir sorunuz olursa belirtebilirsiniz.