Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

drop oranları hakkında anket isteyenler bu konuya lütfen

Merhaba arkadaşlar ben rosetta serverındaım burda her serverda oldugu gibi tren farmcılar var bunların yüzünden sürekli slotların dropları azaltılmaya devam ediyor öyle ki deat wizarttan tutun aoc ainclo doom.k vs eslant slotları bitirildi bunla kalsa amenna cz yede sayın gmler el attı ünlü Cz Aoc slotu da Drop atmıyor 10 saate 6 bus alabıldim dc pre ile saçmalığa bakarmısınız,Dc parasını nasıl çıkarayım el insaf. Rosetta Serverında droplarda sıkıntı yokken oyuncu patlaması vardı şimdi girin bakın öglenleri 2 ırktanda 1 parti toplanamıyor,Sayın gmlerimizin amacını anlayamadım gerçekten oyunu bitirmekmi istiyorsunuz sizden hiçbirşey istemiyoruz etkinliği falanda geçtik lütfen...

^^Oyunuma Dokunma^^

Sayın Medaratörler sizde elinizi ilk defa taşın altına koyun destek verin oyun hepimizin

Senior Member enezx's Avatar
    Premium parasını oyundan çıkartmak düşüncesinin bitmesi gerekiyor yeni sistemde
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Premium parasını oyundan çıkartmak düşüncesinin bitmesi gerekiyor yeni sistemde
    sen kimin paralı askerin her drop konusuna msj atıyorsun

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mevcut konunuzdan devam edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.