Results 1 to 8 of 8

Macro ile ilgili yasaklama

Ben dün başladım oyuna exp pre aldım. Şansıma oynadığım sunucuda sağ ape slotunu parti başkanı olarak resten sonra aldım.
    Parti 8 kiyişiz 3 kişi genie kullanıyor diğerlerini ne kullandığını bilmiyorum fakat afkler. kahramanlar otomatik olarak ok atıyorlar.
    Yaklaşık 3 saatlik bir süre geçtikten sonra sunucun human kralı slota gelip video aldığını partinin içinde olduğun içinde benimde yasaklanacagımı söylüyor. Adamların ptde olduğundan cıkar sağlıyormuşum exp kasarak. Bende partiyi bozamayacagımı söyledim. Hile kullananları şikayet edebilicegini söyledim. Konu sizce gayet açık mı?

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kendi ağzınla söylüyorsun diğer 5 kişinin ne kullandığını bilmediğini ve afk olmalarına rağmen otomatik ok attıklarını.
    Tüm bunlara rağmen hala aynı partide bulunmaya devam etmişsin. Kral uyarmış ama takmamışsın. Ceza alman işten bile değil.
    Direk sınırsız kapatma cezası alacağını sanmıyorum eğer daha önce aldığın bir ceza yoksa ama bana kalırsa illa ki bir cezası olacaktır.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Kendi ağzınla söylüyorsun diğer 5 kişinin ne kullandığını bilmediğini ve afk olmalarına rağmen otomatik ok attıklarını.
    Tüm bunlara rağmen hala aynı partide bulunmaya devam etmişsin. Kral uyarmış ama takmamışsın. Ceza alman işten bile değil.
    Direk sınırsız kapatma cezası alacağını sanmıyorum eğer daha önce aldığın bir ceza yoksa ama bana kalırsa illa ki bir cezası olacaktır.
    Ben legal oynuyorum. Beni geri kalanlar exp kasıyorsam enteresa etmez. Macronun da yasak olduğunu düşünmüyorum. İşletmeye göre yasak.
    Peki illegal birşey olduğunu ve oyuna zarar verdiğini düşündükleri bir şeyi 1 tek güncellemeyle kapatılabiliceğini biliyoruz.

neyse öyle bir kötü durumda oyunla bağlantımı keserim.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Öyle bir dünya ne yazık ki yok hocam. İllegal bir çeteye üye oldun ve onlar milleti gasp ederken sen de seyirci kalıp aldığın paraya baktın.
    Güvenlik güçleri baskın yaptığında 'Bunu almayın, bu sadece izlemiş.' mi der yoksa illegal çete üyeliğinden seni de içeri alırlar mı ?
    Makronun yasak olduğunu ve bir kaç yakalanmadan sonra tamamen hesabın kapatılacağını yüzlerce kez söyledi yetkililer.
    Kaldı ki oyuna üye olurken kabul ettiğin sözleşmede de belirtilmiş yasak olduğu. Yani senin düşünüp düşünmemen önemli değil.
    Yine de kafanda şüphe varsa, Youtube'de kendini çok iyi assassin oyuncusu olarak tanımlayan bir yayıncının makro sebebiyle bir kaç kez hesabının kapatıldığına dair videolar mevcut. Onlar sana bir fikir verebilir.
    Ayrıca ne yazık ki makro bir güncelleme ile kapatılabilecek bir sorun değil. Sistem makroyu otomatik olarak yakalayamıyor çünkü tuş vuruşlarını gerçeğinden ayırt edemiyor. Anca videoya alınan makrocular daha sonra yetkililer tarafından oyuniçi kontrol edilerek ceza alabiliyor.
    Tüm bunlar dahilinde hala illegallerin olduğu partide bulunmayı normal karşılıyorsan alacağın cezayı da hesaba katmanı tavsiye ederim.
    Last edited by eren_t; 07-30-2020 at 09:18 AM.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Öyle bir dünya ne yazık ki yok hocam. İllegal bir çeteye üye oldun ve onlar milleti gasp ederken sen de seyirci kalıp aldığın paraya baktın.
    Güvenlik güçleri baskın yaptığında 'Bunu almayın, bu sadece izlemiş.' mi der yoksa illegal çete üyeliğinden seni de içeri alırlar mı ?
    Makronun yasak olduğunu ve bir kaç yakalanmadan sonra tamamen hesabın kapatılacağını yüzlerce kez söyledi yetkililer.
    Kaldı ki oyuna üye olurken kabul ettiğin sözleşmede de belirtilmiş yasak olduğu. Yani senin düşünüp düşünmemen önemli değil.
    Yine de kafanda şüphe varsa, Youtube'de kendini çok iyi assassin oyuncusu olarak tanımlayan bir yayıncının makro sebebiyle bir kaç kez hesabının kapatıldığına dair videolar mevcut. Onlar sana bir fikir verebilir.
    Tüm bunlar dahilinde hala illegallerin olduğu partide bulunmayı normal karşılıyorsan alacağın cezayı da hesaba katmanı tavsiye ederim.
    benzetme yersiz. futbol maçında adam gidip faul yapıp kırmızı yiyorsa cezasını kendi çekiyor. Takım eksik kalıyor. Diğer oyuncular takım arkadaşı kırmızı kart yedi diye ceza almıyor. Yapan alıyor cezayı. böyle benzetmelere gelirsek hak bulamayız.
    söyledigin oyuncularda kullanıp yasaklanan hesabı kapatılan üyeler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Patheoz'un bu tarz konular için bir yanıtı vardır. Ben de o yanıtı aşağıda paylaşıyorum.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Patheoz'un bu tarz konular için bir yanıtı vardır. Ben de o yanıtı aşağıda paylaşıyorum.

İyi forumlar.
    yararlı bilgi cok teşekkürler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 190_dwDzlYuM View Post