Results 1 to 6 of 6

Thread: Sms Aktivasyon

Junior Member

Sms Aktivasyon

Bu hesabımı gmail üzerinden yeni açtım. Fakat 12 yıldır kullandığım telefon numaram 3 defa kullanılmış görünüyor.Sms aktivasyon yapamıyorum.
    Bir çok kez bilet attım fakat henüz çözüm bulamadım. Telefon numarası 12 yıllık kullandığım numara diğer hesaplardan kaldırın yazıyorum bu yetkiye sahip değiliz yanıtını aldım.
    Telefon numaramı eski hesaplardan kaldırmam isteniyor fakat. 1 hesabımın id ve şifresini biliyorum telefonumda kayıtlı fakat bu hesaba bağlı gmail adresini yenisini açtığım için kapatmıştım. Burda da gmail ile irtibata geçin yanıtını aldım. Gmail 20 günü geçen hesapları geri vermiyor ve aynı ismi taşıyan hesapta açmıyor. İd mi ve şifremi biliyorum gmail adresimi biliyorum telefonumu biliyorum.Telefonuma sms ile bu 1.hesabıma girmek istiyorum.
    2. Hesabım banlı hesap neden banlandığını bilmiyorum. Banlı olduğu için zaten giriş yapamıyorum.
    3. olarak telefonum başka hangi hesaba kayıtlı hatırlamıyorum.

Bu hesabımı yeni açtım 400 np aldım başka birinin üzerine telefon kayıt etmek istemiyorum fakat ne trade yapabiliyorum nede mercant açabiliyorum. Bilet bölümüde çok yardımcı olmuyor.Teşekkür ederim.

Senior Member enezx's Avatar
    O numaradan bir hesap ban yediyse riske girip tekrar o numarayla kayıt olma bence şimdilik geçici olarak bir aile ferdinden falan onay yapıp daha sonra yeni bir numaraya geçersen değiştirirsin
    Bildiğim kadarıyla ticaret açmak için yapılan sms numarası degistirilirken eski numaraya mesaj gitmiyor sadece yeni numara yeterli oluyor

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Destek Ekibi gerekli yanıtları vermiş sanırım ve bu durum Knight Online'ın politikasına göre bu şekildedir. Size tavsiyem kişisel numaranız üzerine 3 hak dolduğunda ailenizden birisinin (Anne, baba gibi en yakın derece) numarası üzerine yeni kayıt oluşturabilirsiniz.

Junior Member
    Teşekkür ederim cvp için. Yanlız en az 9-10 tane bilet attım saolsunlar cvpta yazıyorlar fakat çözüm yok. Yanlız ortada karılık çok durumlar var. Mesela 1 insan ömrü boyunca knigt oynamak için telefon numarasınımı ve aynı mail adresimi kullanacak. Telefon değişebilir mail değişebilir bu her haliyle olabilecek bir durum.
    Eski hesaplardan numarayı kaldırın yazılmış bilette. id var şifre var telefonum var mail kapalı. Oyuna giremiyorum. Oyuna ara vermiştim o ora o mail adresini kapattım. Ben nasıl bilebilirim o mail adresinde knight ın olduğunu. Telefonum aktif sms yollasın gireyim çarıma. Kafam bulandı.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, destek ekibi nihai incelemeler sonucunda tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır. Şu an için numarada bulunan hesapların silinmesi veya değiştirilmesi sağlanamamaktadır. Bunun yerine aile bireyiniz de bulunan bir kişinin numarasını kullanabilirsiniz.

1. hesabınız için gmail ile irtibatta kalarak çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.
    2. hesabınız (banlanan) için bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, farklı bir hesap üzerinden bilet gönderebilirsiniz.
    3. hesap için yapılabilecek bir şey bulunmuyor.

Junior Member
    1 - Araştırmalarımı yaptım gmail ile iletişime geçmedim ama kapanan hesaplar 20 günü geçtiyse asla geri gelmiyormuş ve aynı isme mail alınmıyormuş.

Burda merak ettiğim konu şu imail aktivasyon yapamadığımız için bu hesaba girilemez durumda hesap sahibi benim ben olmasam bile başkası giremez mail aktivasyonu gerekiyor. Hesaba giriş olmadığı en son ne zaman girldiği belli çok süre oldu.Neden benim telefonumu bu id üzenrinden isteğime göre kaldırmıyor.

2- Banlanan hesap için iletişime geçmedim çünkü onun mail adreside mynette. Mynet şifremi biliyorum fakat mynet emeil hesaplarını paralıya çevirmiş.
    Burda da merak ettiğim hesap banlı bu hesabada giriş olmucak hesaba giriş yapamıcaz. Neden telefonumu bu hesap üzerinden kaldırmıyor.

3- 3 hesabı hatırlamıyorum hatırlasamda büyük ihtimalle günceleme kapatılmış hesaptır.

Yani demek istediğim kullanılmıcak hesaplar için benim telefon numaram neden tutuluyor.Neden hesap üzerinden kaldırılmıyor. Hesaplar üzerindeki numaraya sms gönderilerek benim o hesaba giriş yapabilmem lazım. Ben başkasının hesabımı çalabilirim (öle bişiy hayatta yapmam) tamam ama telefon numarasını kullanamam ki. Telefon bende numara bende demekki hesap sahibi benim.
    Knight bu meseleyi devlet sorunu gibi mi algılıyor. Teşekkür ederim.