Bu hesabımı gmail üzerinden yeni açtım. Fakat 12 yıldır kullandığım telefon numaram 3 defa kullanılmış görünüyor.Sms aktivasyon yapamıyorum.
Bir çok kez bilet attım fakat henüz çözüm bulamadım. Telefon numarası 12 yıllık kullandığım numara diğer hesaplardan kaldırın yazıyorum bu yetkiye sahip değiliz yanıtını aldım.
Telefon numaramı eski hesaplardan kaldırmam isteniyor fakat. 1 hesabımın id ve şifresini biliyorum telefonumda kayıtlı fakat bu hesaba bağlı gmail adresini yenisini açtığım için kapatmıştım. Burda da gmail ile irtibata geçin yanıtını aldım. Gmail 20 günü geçen hesapları geri vermiyor ve aynı ismi taşıyan hesapta açmıyor. İd mi ve şifremi biliyorum gmail adresimi biliyorum telefonumu biliyorum.Telefonuma sms ile bu 1.hesabıma girmek istiyorum.
2. Hesabım banlı hesap neden banlandığını bilmiyorum. Banlı olduğu için zaten giriş yapamıyorum.
3. olarak telefonum başka hangi hesaba kayıtlı hatırlamıyorum.

Bu hesabımı yeni açtım 400 np aldım başka birinin üzerine telefon kayıt etmek istemiyorum fakat ne trade yapabiliyorum nede mercant açabiliyorum. Bilet bölümüde çok yardımcı olmuyor.Teşekkür ederim.