Results 1 to 5 of 5

Utc %20 haftalik exp kağidi hk.

Merhaba herkese iyi oyunlar dilerim.

Aklıma takılan bir soru işareti var moderatör arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim.

2 Hafta önce UTC görevini alarak %20 exp kağıdını aldım 1 hafta boyunca kullandım.

Akabinde Rebirt bastım yarın bu görevi tekrar alıp kağıdı almam mümkün müdür ?

Yarın denemeden önce ön bir bilgi almak istiyorum teşekkürler.

Şimdi kağıdı almayı denedim ve aldım her rebte bunu kullanabildiğimizin farkına vardığıma sevindim.
    Konuyu silebilir veya diğer oyuncular faydalansın diye tutabilirsiniz teşekkür ederim.

Senior Member enezx's Avatar
    13 ağustosta görevler sıfırlanıyor bir tur daha alabilirsin reb basmadan önce unutma

evet onuda hesap ettm.Yarın alıcam 3 4 gün snra reb 7 basacam ztn bi tur da öyle alacam 13 ağustosta sıfırlandığında bi tur da öyle alıyorum diğer rebde bi tur daha maşallah keşke daha once dank etseydi

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by LDRRR View Post
    Şimdi kağıdı almayı denedim ve aldım her rebte bunu kullanabildiğimizin farkına vardığıma sevindim.
    Konuyu silebilir veya diğer oyuncular faydalansın diye tutabilirsiniz teşekkür ederim.
    Merhaba,
    Evet, söylediğiniz gibi her rebirth seviyesi atladığınızda tüm görevler sıfırlandığı için utc görevide sıfırlanıyor tekrar alabiliyorsunuz.