Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 89
    Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Eskiden bu farmı yapmış adamlar slotun ne kadar getirisi olduğunu günde kaç gb kasıldığını neler yapılabileceğini açıklıyorlar..

Eskiden kastettiğim olay Magic Hammer nerf den sonraki zamanlar kasılan paradan bahsediyorlar ve şuan slot nerf yemedi aynen böyle drop atmaya devam ediyor..

Artık bu olaya birileri dur demeli.
    Last edited by xMakhWelo; 09-21-2020 at 02:09 PM.

Banned
    A little delikanlı olun kardeşim.
    Slotta dayak yiyen gelip burda ağlıyor.
    Yapmayın bunu kardeşim gidin slotta halledin işinizi.
    Hmmmm.
    Yoksa sizi dayak manyamı yaptılar. Elinizden bişey gelmiyormu ?
    Kastırmıyorlarmı ?
    Darlanmaktan daral vurgunu mu yediniz ?

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    A little delikanlı olun kardeşim.
    Slotta dayak yiyen gelip burda ağlıyor.
    Yapmayın bunu kardeşim gidin slotta halledin işinizi.
    Hmmmm.
    Yoksa sizi dayak manyamı yaptılar. Elinizden bişey gelmiyormu ?
    Kastırmıyorlarmı ?
    Darlanmaktan daral vurgunu mu yediniz ?
    Siz ne kadar kinlenmişsiniz böyle
    Ben burda Shadow coin miktarları ve ms droplarından bahsediyorum çocuk.
    Konumuz bu değil Konumuz 1 SLOTTA 30 TANE SHADOW OLMASI VE SAATE 10 MS ATMASI VE VİDEOLARLA KANITLANMIŞ OLMASI...
    NERF LÜTFEN..
    Last edited by DonJose; 09-15-2020 at 11:28 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by _Perfect_Game_ View Post
    Siz ne kadar kinlenmişsiniz böyle yazık size acıyorum.
    Ben burda Shadow coin miktarları ve ms droplarından bahsediyorum çocuk.
    Sana Psikolojik durumunu sormadım git bi doktora görün iyi değilsin.
    Konumuz bu değil Konumuz 1 SLOTTA 30 TANE SHADOW OLMASI VE SAATE 10 MS ATMASI VE VİDEOLARLA KANITLANMIŞ OLMASI...
    NERF LÜTFEN..

Neden nerf gelsinNNNN ?
    Madem o kadar çok drop ms coins atıyor slota gidip kassana ?
    Cebini doldursana.
    Burada ne arıyorsun ?
    Yoksa slotta verdikleri yargıyı burdan herkese eşit olarak mı dağıtmak istiyorsun ?
    Daha burda ne duruyorsun ?
    Bu durumda yine aynı soru geliyor ?
    Asıl sorun mesele ne ?
    Slota gidip kassana cebini doldursana gb leri cukkalasana ms leri droplasana ?
    Asıl mevzuya gelsene.
    Neden nerf gelsin ki.
    Gelmesin nerf.
    Madem o kadar çok gb atıyor gidip kasınız.
    Last edited by DonJose; 09-15-2020 at 11:29 AM.

Baksana senin asıl derdin ne ?
    Sorunun ne ?

Neden nerf gelsinNNNN ?
    Madem o kadar çok drop ms coins atıyor slota gidip kassana ?
    Cebini doldursana.
    Burada ne arıyorsun ?
    Yoksa slotta verdikleri yargıyı burdan herkese eşit olarak mı dağıtmak istiyorsun ?
    Daha burda ne duruyorsun ?
    Bu durumda yine aynı soru geliyor ?
    Asıl sorun mesele ne ?
    Slota gidip kassana cebini doldursana gb leri cukkalasana ms leri droplasana ?
    Asıl mevzuya gelsene.
    Neden nerf gelsin ki.
    Gelmesin nerf.
    Madem o kadar çok gb atıyor gidip kasınız.
    3. konu ise içeride 5yıllık deloscu olduğunu idda eden kendini kral ilan eden çeteler var Ve bunlar hiç düşünmeden ana bacı küfür ederek elini kolunu sallayıp slotları ele geçirmişler ve aralıksız 24 saat oyuna gb giriyor sonuç BU oyunu gerçekten emeğiyle oynayan insanlara büyük zararı var...

3. konu ise içeride 5yıllık deloscu olduğunu idda eden kendini kral ilan eden çeteler var Ve bunlar hiç düşünmeden ana bacı küfür ederek elini kolunu sallayıp slotları ele geçirmişler ve aralıksız 24 saat oyuna gb giriyor sonuç BU oyunu gerçekten emeğiyle oynayan insanlara büyük zararı var...

Last edited by DonJose; 09-15-2020 at 11:29 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by Osm_ZYLqxWbH View Post

1. Adam kral olmuşsa istediği kuralları koyar ve uygular. Slotta kastırmaz gelene basar dayağı gönderir. Gönderdiği adamlarda sağda solda forumlarda ağlar lar da ağlarlar.
    2. Adam slotun kralı olmuş boru değil.
    3. Sorun ne slotta kastırmıyorlar mı ?
    4. Yada öküz öldü ortaklık bitti de bu hale mi düştünüz ?
    5. Sende kral ol sende kendi kurallarını uygula.
    6. Ares pazarında da açık açık şouttan I AM GOD ARES diye yazanlar var. Biz napalım şimdi ?
    Last edited by ZAAAA5555; 08-08-2020 at 12:29 PM.

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    1. Adam kral olmuşsa istediği kuralları koyar ve uygular. Slotta kastırmaz gelene basar dayağı gönderir. Gönderdiği adamlarda sağda solda forumlarda ağlar lar da ağlarlar.
    2. Adam slotun kralı olmuş boru değil.
    3. Sorun ne slotta kastırmıyorlar mı ?
    4. Yada öküz öldü ortaklık bitti de bu hale mi düştünüz ?
    5. Sende kral ol sende kendi kurallarını uygula.
    6. Ares pazarında da açık açık şouttan I AM GOD ARES diye yazanlar var. Biz napalım şimdi ?
    Kardeş sen hangi filmi izledin ne anlatıyosun
    Bu oyunun terk kralı Mgamedir bugün kapatsa bir kişi ne oluyor diyemez burda kimseye yapma ..

Benim KONU BELLİ Oyuna aşırı gb girişi olan bu spotun NERF lenmesi hakkında nedenlerimi söyledim kanıtlarımı koydum ortaya ..

Bana burda gelmiş ben şuranın kralıyım buranın ağasıyım marabasıyım muhabbeti yapma o slot nerflenecek NOKTA...
    Last edited by DonJose; 09-15-2020 at 11:30 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by _Perfect_Game_ View Post
    Kardeş sen hangi filmi izledin ne anlatıyosun Kafanı yaşamak istiyorum..
    Bu oyunun terk kralı Mgamedir bugün kapatsa bir kişi ne oluyor diyemez burda kimseye tatava yapma ..

Benim KONU BELLİ Oyuna aşırı gb girişi olan bu spotun NERF lenmesi hakkında nedenlerimi söyledim kanıtlarımı koydum ortaya ..

Bana burda gelmiş ben şuranın kralıyım buranın ağasıyım marabasıyım muhabbeti yapma o slot nerflenecek NOKTA...
    yapan sensin.
    Her dayak yediğiniz slota nerf gelsin diye ağlarsanız böyle olmaz ki. Bunun sonu yok.
    Playerin düşmanı player. Olaya bak.
    Player gb kasmasın diye adam kendini yırtıyor.
    Nerf gelse nerden item yapıcam ?
    Nerf gelmesin.
    Madem çok gb atıyor.
    Neden burda yapıosun ?
    Slota gidip gb kassana ms leri droplasana ?
    Neden halen burdasın ?
    Yoksa dayaktan başa çıkamazdınız mı ?
    Git slota gb kas çöp kas item kas ms kas gb kas.
    Last edited by DonJose; 09-15-2020 at 11:31 AM.

Banned
    Sadece şuna cevap ver pls.
    Madem o kadar çok çok çok drop ms coins atıyor o slot neden gidip slotta kasmıyorsun ?

Junior Member
    Oyuna hiç bir katkısı olmayan bir harita.7/24 gb kasan botlar için ideal yer.Konuyu açan arkadaşa katılıyorum düzenleme şart.Oyun asalaklardan arındırılmalı sorun nerede var ise.