Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 89
    Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Exclamation Delos Bolgesi Coins Miktarları

Oyuna gb girişi azaltma farm azaltma konusundaki çalışmalarınızı takdir ediyorum destekliyorum.Size yardımcı olmak adına kendi tespitlerimi sunmak istiyorum Yapılır veya yapılmaz bilmiyorum ama bu işi senin halledebilceğini düşünüyorum ilgilenirsen bu iş tamamen çözülür.

Delos daki 1. 2.3.4.5.6.7 Bu slotlarda tam 30 tane mob var gidip bakabilirsiniz tekrar teyit etmek adına..

OLay şu skill güncellemesi geldi solid bin 38 level 45 level çar provoke atıp 1 buçuk saat dönüyor 20 tane ms kasabiliyor. 20m nakit yeşil peri noah sc hariç..
    2. olay shadow 48 level 56 levele kadar warrior gelip provokesini vuruyor saatte 30-40m e kadar ms ler dahil değil çıkartabiliyolar Nedeni basit 30TANE Shadow var TAM 30 Bir kesişte 60k nakit para çer çöp hariç. gem kasacak olan adam gitsin 5 tane olsun gelsin kassın bunların amacı oyunun dengesini tamamen bozmak..

3. konu ise içeride 5yıllık deloscu olduğunu idda eden kendini kral ilan eden çeteler var Ve bunlar hiç düşünmeden ana bacı küfür ederek elini kolunu sallayıp slotları ele geçirmişler ve aralıksız 24 saat oyuna gb giriyor sonuç BU oyunu gerçekten emeğiyle oynayan insanlara büyük zararı var...

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Delos hakkatende amacına hizmet etmiyor bıkmadılar farm yapma işinden demin yayınlara bakim dedim herkes hala yok farm bağış yok farm bilmem ne oyunda artık farm ile car dizmeisi kalmadı ama illegal yada çoklu hesapla gb kasıp satılıyor sitelere oyunculara filan.

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu oyunda Saate kişi başı 12m bırakan çöp slotu KALDIMI Merak ediyorsanız 30 TANE SHADOW olan delos a girin 1 saat dönün 2 kişi mage + warrior görün bakın Eslanttaki farmer çöp slotundaki magelere laf yapıyorsunuz ama asıl mevzu DELOSDA dönüyor beyler.

@Khenarth

Delostaki 1 spotta 30 mob olan kısımlardaki MOB SAYILARINI 5 e düşürme konusunu bildir misiniz ?
    Teşekkürler.

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Delos hakkatende amacına hizmet etmiyor bıkmadılar farm yapma işinden demin yayınlara bakim dedim herkes hala yok farm bağış yok farm bilmem ne oyunda artık farm ile car dizmeisi kalmadı ama illegal yada çoklu hesapla gb kasıp satılıyor sitelere oyunculara filan.
    Şimdi gidersin cz ye yaparsın farmını savaşını aoc a git 30 dk da 1 buss zor aldım çünkü eslant aoc düşürülünce buda düşmüş Yani bu çar dizmek isteyen arkadaşlar farm yaparak dizecekse evet SAVAŞACAK yapacak bi şekilde.
    Ama sen DELOS SAVAŞ HARİTASINA TRANSFORMATİON SCROLL EKLEYİP PİRESTLER TALİA TAKIP KENDİNİ İLAH İLAN EDİP katliam çıkartacaksa burda 30TANE MOB VARSA 1 SPOTTA BU iş çok farklı bi olay amacından çıkmıştır artık.

3. maddedeki çete olayına bende acayip gıcık durumdayım. herkes kendine slot belirlemiş. slota dadandığında humansan bir karus geliyor kesiyor ya da uğraştırıyor karussan bir human geliyor. yani işin kolayını bulmuşlar. değişen hiçbir şeyin olacağını zannetmiyorum.

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Lightbulb

Quote Originally Posted by CizmeliBocuk View Post
    3. maddedeki çete olayına bende acayip gıcık durumdayım. herkes kendine slot belirlemiş. slota dadandığında humansan bir karus geliyor kesiyor ya da uğraştırıyor karussan bir human geliyor. yani işin kolayını bulmuşlar. değişen hiçbir şeyin olacağını zannetmiyorum.
    Bişey değişmesi için çok basit 3 olay var bak şimdi aşırı basit bişey burası pk alanı 3 tane olay yapacaksın oyunun dengesi çoğu oranda düzelecek.

1. Transformation Scroll basılmayacak.( Priestler talia takıp ölümsüz oluyor )
    2. 30 tane mob olan spotlar 5 e düşecek.
    3. Provoke vuran düşük level çara göre kutu açılmayacak. Yüksek hasar veren karaktere göre açılacak.

Bu kadar basit. net. kesin. çözüm.
    Last edited by _Perfect_Game_; 07-29-2020 at 09:41 AM.

Shadow konusunda yanlışın var, shadowdan 4 saatte alacağın para 40m'i geçemez. MS drobu da 4 saatte 20-30 arası alırsın.
    Last edited by SkCLucky; 07-29-2020 at 11:23 AM.

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    57 levelde monster stone atmaz. 45-56 arası level düşük provokeci warrior getirip vurursan 1 saate 20 ms alırsın..
    Last edited by SkCLucky; 07-29-2020 at 11:24 AM.

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Videoyu izleyin beyler kasıp kasmadığını göreceksiniz.
    Last edited by SkCLucky; 07-29-2020 at 11:24 AM.

Junior Member
    24 saat 1 paket genie ile uruk tronda farm yaparak 10-15 ms zor alırken adamlar burda 1 saatte 10-15 ms arası alıyor..24 saate vurunca hesabı 100 ms üstü alıyorlar demek ki biz boşuna genie alıp farm yapıyoruz... Şimdi anlıyorum oyuna gb nin nerden girdiğini herkes bahçe farmına odaklanmıs ama burda 24 saatte hesaba vurunca arkadaşın demesi gibi çift char kasıyorlar nakit bide delosta 7 kat var hepsine geçseler oyuna nakit para girmemesi imkansız oluyor. Arkadaşında belirttiği gibi mob sayıları gereksiz düşürülmesi lazım 5 olmasa bile en az 10'a düşürülmesi şart...