Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 89
    Senior Member
    Quote Originally Posted by _Perfect_Game_ View Post
    Yapılması gerekenleri yukarıdaki postta bahsettim Magic Hammer ve Ts cz ye alındı zor değil .

Burada Ts basılmasa
    mob sayısı 30 dan 5 veya 10 a çekilse
    Yüksek hasarı vurana göre kutu açılsa.( Gerçi bunun için 50 level 5 tane mage getireceklerine eminim. )

Sorun hallolur.
    Bu yönden bakarsak ona bakılırsa CZ bahçe yaratıklarının kaldırılmasını istiyorum bende Bifrost yaratığının cz de ne işi var delostan önce bunun yapılması lazım ama yapılmıyor.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    hiçbirinizi tanımam etmem de siz neden adamın yazdığına değil de kim olduğuna yada olabiliceğine taktınız? siz saati 3-5m e farm yaparken botlarla saati 15-20mlik farm yapılması zorunuza gitmiyosa tebrikler.
    consume & adapt

Banned
    Delos bölgesindeki Coin miktarlarından bahsettim. Başka da bi problem yok.
    Zaten problem yok.
    Mevzuu ne öyleyse ?
    Normal player nerde item coins kasıp kendini geliştiebilecek ? Birde buna cevap verseniz çok Teşekkürler ederim o zaman size.
    Ordaki adamlar illegal şekilde kasıyorlar deseniz size destek verirdim.
    Ama yok orda coins kasıyorlar burda ms kasıyorlar. Engelleyin derseniz olmaz.
    Siz yakında CZ de aşırı np kasıyorlar diye konu da açarsanız hiç şaşmam.

Junior Member
    Adamlar illegal kasmıyor sadece beleşe para kasıyorlar benim gördüğüm bende tanımam etmem sizi ama ben uruk tronda kasıyorum 24 saat farm ks oluyor falan gelip burda şikayet etmiyorum ama o slotta mob sayısı arkadaş konuyu açınca dikkatimi çekti 30 tane mob nedir ya maradonda ezik slotlarda bu kadar mob yok Allah aşkına 15 20 olsa yine anlarım tam 30 tane mob var diyor..Yani bildiğin beleş para kasma yeri ne genie derdi var ne pot masrafı var rekabet yok. Benim görüşümde konuyu açan arkadaşınki gibidir bir an önce düşürülmesi şart.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Zaten problem yok.
    Mevzuu ne öyleyse ?
    Normal player nerde item coins kasıp kendini geliştiebilecek ? Birde buna cevap verseniz çok Teşekkürler ederim o zaman size.
    Ordaki adamlar illegal şekilde kasıyorlar deseniz size destek verirdim.
    Ama yok orda coins kasıyorlar burda ms kasıyorlar. Engelleyin derseniz olmaz.
    Siz yakında CZ de aşırı np kasıyorlar diye konu da açarsanız hiç şaşmam.
    Videonun analizini ve abartı olduğunu BU slotun Nerf lenmesi gerektiğinden bahsettim Konuyu saptırma çabanızı anlıyorum Hayırlı işler.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    hiçbirinizi tanımam etmem de siz neden adamın yazdığına değil de kim olduğuna yada olabiliceğine taktınız? siz saati 3-5m e farm yaparken botlarla saati 15-20mlik farm yapılması zorunuza gitmiyosa tebrikler.
    Masrafsız Deli paralar kasılıyor Nerflenmesi gereken bir spottur ayrıca Diğer katlardan bahsetmiyorum bile Rakam çok büyük Nerf şart.

Banned
    Masrafsız Deli paralar kasılıyor Nerflenmesi gereken bir spottur ayrıca Diğer katlardan bahsetmiyorum bile Rakam çok büyük Nerf şart.
    Masrafsız deli parlar kasılıyorsa rakamlar çok büyükse.
    Neden gidip kasmıyorsunuz da nerf gelsin diyorsunuz ?

Quote Originally Posted by FissoAsass View Post
    Arkadaş delos hakkında baya bilgi sahibi birine benziyor.Ya zamanında delosta farm yapıyormuş ancak birileri gelip kafasına vurup slotunu almış yada delosta farm yapmaya niyetlenip her şeyini araştırmış ancak orada kasanlardan bir türlü slot alamamış. Bu arada şu ksc yi atarmısın baya merak ettim 1 saatte 20 ms olayını a:SD.Asd:as
    Mümkün değil 1 saatte 20ms alamaz. 2 sene önce Manesteyken büyük shadow slotu 3 ay boyunca günde 4 saat bendeydi, drop hep sabitti. Ortalama 550magic hammer, 600+ abys gem, 30m nakit para, 20-29 arası monster stone. Bunları 4e böldüğünde öyle çok abartılacak düzeyde bir pay olmadığını anlayabiliriz.

Arkadaş miktarları fazla fazla yazıp oyuncuları o slotlara yönlendiriyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Masrafsız deli parlar kasılıyorsa rakamlar çok büyükse.
    Neden gidip kasmıyorsunuz da nerf gelsin diyorsunuz ?
    Adamın kasıp kasmayacağı seni neden bu kadar ilgilendiriyor.Adam sorunu belirtmiş bu konu bildiğin oyunun açığı bana göre ordaki moblar unutulmus arkadaş çok güzel konuya değinmiş yaptığı hesaplar videoya göre izledim doğru ortalama dediği rakamlar kalıyorsa heleki çeteler varsa sen neyin derdindesin konuyu savunman lazım şuan bence tekrar bi konuya göz atmalısın. Bu adamda kasıyor olsa kasamasın ben şahsen istemem 24 saatte 7gb girecek üstüne takılarla 8 9 a kadar yolu var bahçe farmı demişsin yukarda evet burasıda bahçe farmı 2 olmus.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bu skill düzenlemesi konusuna da yazdım. Mesele skill, lvl, drop, yaratık sayısı değil, mesele kutu açılma mantığında.

70 lvl bi mage tek başına shadow keserse kutudan coins çıkmıyor. Sadece çöp ve abyss atıyor. 70 lvl mage 45 lvl warrior ile party yapıp, ilk vuruşu provake ile warrior yapar ve mage alanla keserse kutudan coins, ms çıkıyor. Aynı partyde oldukları için ilk vuruşu yapan kişiye göre kutu açılıyor. Warriorun üstünü fullüyor, ms'leri yüksek lvl magenin üzerinde topluyor. 80-83 lvl mage shadow slotunda ms kasıyor kjfdsdsklfj Sorun tamamen burada. Lvl düşünce stat ve skilleri kullanamıyorsun ama sadece provake ile 10 damage vuran bi charın varsa istediğin slotta ms ve para kasabiliyorsun. Ne kadar mantıklı? Kutu ilk vurana göre değil, en yüksek damageyi atana göre çıksa, ne makrocu kalır ne delosta öyle farm yapan kalır.

Hatta bazı slotlarda lvl'e göre drop çıkıyor. 70 lvl'de ghost warrior kesince +9 takı atmıyor ama 59 lvl'de kesersen atıyor. Millet de max 59 lvl olacak şekilde warriorle provake attırıyor 70-80 lvl mageyle toplu kesiyor. Warriorun üstünü fulleyip msleri takıları yüksek lvl charda topluyor. Hadi geçin bakalım bunun önüne?

Khenarth bu durumu bildirdik, çalışma yapılmasını istedik dedi. Bakalım düzenleme olacak mı?