Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 89
    Junior Member
    Arkadaş delos hakkında baya bilgi sahibi birine benziyor.Ya zamanında delosta farm yapıyormuş ancak birileri gelip kafasına vurup slotunu almış yada delosta farm yapmaya niyetlenip her şeyini araştırmış ancak orada kasanlardan bir türlü slot alamamış. Bu arada şu ksc yi atarmısın baya merak ettim 1 saatte 20 ms olayını a:SD.Asd:as

Junior Member
    Quote Originally Posted by FissoAsass View Post
    Arkadaş delos hakkında baya bilgi sahibi birine benziyor.Ya zamanında delosta farm yapıyormuş ancak birileri gelip kafasına vurup slotunu almış yada delosta farm yapmaya niyetlenip her şeyini araştırmış ancak orada kasanlardan bir türlü slot alamamış. Bu arada şu ksc yi atarmısın baya merak ettim 1 saatte 20 ms olayını a:SD.Asd:as
    Kardeş sen videoyu izlemedin galiba hala adama sopa yemişsin diye yazıyorsun..Adam video ile herşeyi kanıtlamıs bu slotun fixlenmesi lazım..
    Sen galiba çetelerdensin savunma yaptğına göre kimse gelip bu slotu savunmaz ben şahsen urun tron farm yapıyorum Bunun kesinlikle düzeltilmesi lazım 30 mob 5 veya 10a düşürülmesi lazım..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Forum Kurallarına uymayan ve tartışmaya sebep olabilecek yorumlar kaldırılmıştır. Konunun amacından çıkmaması adına ikili tartışmalara girmeyiniz ve Forum Kurallarına göz atınız. Aksi taktirde konu yoruma kapatılacaktır.

* Cümlenin tamamını büyük harflerle yazmak (bağırmak) Forum Kurallarına ters bir tutumdur.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Tek slot farm videosu.
    1 saatte 7 Monster Stone alınmış.
    1 saate ortalama 15m Alınmış.
    24 saat burada Karus human şeklinde anlaşmalı İttifaklar var. ( slota müdahale edemiyorsunuz hiç bir şekilde )
    Hesaplamak gerekirse.

24x7=168 Monster Stone ..
    Çift slot yapılırsa 336 Monster Stone ( ortalama 300 diyebilirsiniz ) Bu droplar süprizdir kazanca dahil edilmemiştir.
    24x15m=360M Çift slot 720M yapıyor.

Bu Video ve video analizi Slotun oyuna aşırı gb girişi olduğunun niteliği taşımaktadır.
    Teşekkürler.
    Last edited by _Perfect_Game_; 07-29-2020 at 10:40 AM.

Banned
    1. Konu sahibi de deloşa girmek istedi ancak dayağı yedi ve intikam için soluğu burada aldı.
    2. Konu sahibide deloş çetesindeydi ancak bir şekilde çete dışında kaldı ve intikam için soluğu burada aldı.
    3. Bu konular ve böyle konu sahipleri hiç bitmez. Geçen ay da pantom aşırı buss atıyor nerf yesin diye kendini parçalayan bir arkadaş vardı burda. Bu arkadaşı gerçekten merak ediyorum sesi kesildi. Acaba Pantom çetesine sonunda girmeyi başabişldi ve böylece forumu terk mi etti. Şimdi sıcak sıcak buslarını kasıp satıyormudur acaba ?

Senior Member
    Ne kadar doğru olsada bu mantıkla bi yere varılması zor. Ona bakarsak czde bvb ittifak delosta o ittifak lüferde bu ittifak pazarda şu ittifak ardream trollde bu ittifak bunun sonu gelmez bunu engelleyecek bi sistem yok

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Forum Kurallarına uymayan ve tartışmaya sebep olabilecek yorumlar kaldırılmıştır. Konunun amacından çıkmaması adına ikili tartışmalara girmeyiniz ve Forum Kurallarına göz atınız. Aksi taktirde konu yoruma kapatılacaktır.

* Cümlenin tamamını büyük harflerle yazmak (bağırmak) Forum Kurallarına ters bir tutumdur.
    İttfak sahibi vatandaşlar konuyu baltalamaya çalışıyor kapatılması için tartışmaya sebep olacak şekilde yorum atıyorlar ben cevap vermicem sizi göreve davet ediyorum Teşekkürler iyi forumlar .

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HUDUTCUBUNLAR View Post
    Ne kadar doğru olsada bu mantıkla bi yere varılması zor. Ona bakarsak czde bvb ittifak delosta o ittifak lüferde bu ittifak pazarda şu ittifak ardream trollde bu ittifak bunun sonu gelmez bunu engelleyecek bi sistem yok
    Yapılması gerekenleri yukarıdaki postta bahsettim Magic Hammer ve Ts cz ye alındı zor değil .

Burada Ts basılmasa
    mob sayısı 30 dan 5 veya 10 a çekilse
    Yüksek hasarı vurana göre kutu açılsa.( Gerçi bunun için 50 level 5 tane mage getireceklerine eminim. )

Sorun hallolur.

Banned
    Quote Originally Posted by _Perfect_Game_ View Post
    İttfak sahibi vatandaşlar konuyu baltalamaya çalışıyor kapatılması için tartışmaya sebep olacak şekilde yorum atıyorlar ben cevap vermicem sizi göreve davet ediyorum Teşekkürler iyi forumlar .
    Adama bak birde kendine göre polüm yapıyor.
    Git sende kas.
    Kastırmıyorlarmı ?

Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Adama bak birde kendine göre polüm yapıyor.
    Git sende kas.
    Kastırmıyorlarmı ?
    Delos bölgesindeki Coin miktarlarından bahsettim. Başka da bi problem yok.