Results 1 to 3 of 3

Sirius emc maden hakkında.

Merhaba arkadaşlar,
    Sirius camp 1 de canım sıkıldıkça karakteri maden e koyuyorum gece gündüz aynı nick te vatandaşlar maden yapıyor, slm veriyorum ne alan var ne veren, sürekli aynı kkordinatlarda gidip gelip duruyorlar.
    Bunların bot oldukları çok aşikar bunlara herhangi bir yetkili çözüm bulamıyormu? Gerekli kontrolleri niçin yapılmıyor?

Sürekli aynı nickler aynı yerde maden yapıyorlar, maden bot serbest mi? eğer serbest se bende araştırıp bulmayı istiyorum.
    Last edited by GamesDepot; 07-28-2020 at 07:07 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Serbest diye bir durum söz konusu bile olamaz. Her türlü illegal yazılımların kullanımı oyun kurallarına aykırıdır. Gün içinde düzenli kontroller sağlanıyor. Eğer sizin gözünüze çarpan illegal oyuncular varsa Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz. Cheat Reports kullanımı için Buradan bilgi alabilirsiniz.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Serbest diye bir durum söz konusu bile olamaz. Her türlü illegal yazılımların kullanımı oyun kurallarına aykırıdır. Gün içinde düzenli kontroller sağlanıyor. Eğer sizin gözünüze çarpan illegal oyuncular varsa Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz. Cheat Reports kullanımı için Buradan bilgi alabilirsiniz.
    Öncelikle geridönüşünüz için teşekkürler!
    Ancak %90 ı bot kullanıyor, hangi birini report edeyim o kadar vaktim maalesef yok.
    Ancak online bir gm arkadaşı müsait bir zaman diliminde sirius emc maden slotlarına yönlendirme şansınız varsa çok seviniriz.
    Bir kaç arkadaş bu durumdan müzdaribiz.

Ciddi anlamda maden de bot un serbest felan olabileceğini düşündük. O derece rahatlar ve sürekli botla gelip gidiyorlar.