Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Bifrost kro

Junior Member
    Dropların bir ay önce %50 oranında düşürüldüğüne dair resmi açıklama. Herkes farkında, herkes bal gibi biliyor. Gizlemenin kimseye bir faydası zaten yok. Neyi amaçlıyorlar anlamış değilim.

Senior Member
    yeni server gelmeyecek bowl da kaos taşını aynı adamlar tutmaya devam edecek anlaşmalı clanlar slotları tutmaya devam edecek eski boss sistemine dönülüp cz bowlda adam artırmaya çalışılmayacak savaşta eslant basma da gelmeyecek savaşta ölünce para gitmeye gelmeyecek ganimet yok savaşta kimse de katılmak istemeyecek anlaşmalı clan nasıl illegal olmaz madem öyle human karus kaldırılsın ne gerk var birlikte kasalım orclar elmorada ışınlansın ne farkeder genie kalkmayacak pre pot kalkıyor yararlı birşey genie kalkmıyor eslant bosslarından birşey atmamaya devam edecek eskiden ne güzeldi rastgele boss atardı cz dede eslanttada belki dc prenin yanında platin dc pre falan gelir drop daha çok artar böyle saçma bir şey yapılabilir her zamanki daha kötüye doğru gider kesin bence pota falanda zam yapın eslant ınn hostesi açmak ta 10k az 1m falan olsun pazarda vergiyide % 10 yapın paraları gmlere verin o kadar uğraşıyor kosperları banlıyorlar

Senior Member
    okçunun bu kadar mükemmel olduğunu düşünüyorsan neden bir okçu açıp kasmıyor sun ve herşeyi makro görme okçunun kombosu en basit olanlarındandır w3w4w3w4 bu şekilde yapılıyor başka hiç birşeye basmıyorum tek elle bile yapıyorum ve bundan hızlı mousela tıklayarakda kombo yapılabiliyor yani senin dediğin makro kullanan adam mouse ile kombo yapan adam kadar da seri olamaz senin elini düşürmesin partide ölümsüz olsun sen durmadan 10bin heal 1920 heal bas ölümsüz olsun priestin partisi. her karakterin bir avantajı var banada sorsan keşke okçu kasmasaydım mage kassaydım moblara öküz gibi vuruyrlar farmda alanla kesiyor eslantın hepsi magelerde afk farmlıyorlar jrde mageler avantajlı ft de mavi kutu alıyor pk da çok iyiler seri np kasıyorlar drakiyi çok çabuk bitiriyorlar geçen magenin dibine girip 3 lü 5li kombo yapayım dedim ne olduğunu anlamadm bile etrafımda bi dönmeye başladı ölmem 10 saniyeyi almadı böyle bir damage vurma yok bir mage stafla okçuyu çok rahat kesebiliyor wariror desen 300 vuruyoz warriora biraz oynamayı bilirsen priestle elini düşürtmezsin benim arkadaşım priestle oynuyor öyle okçu elini falan düşürtemiyor biraz oyun öğrenmen gerek bence slayt falan biraz araştır nasıl kaçılır yada iyi oynayanlara danış
    Last edited by herpesfre4k; 07-30-2020 at 07:23 PM.

bu bakımda sunucuların tozu alınacak baya batmış durumdalar.

Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SUTCUvFatih View Post
    Peki söyler mısınız sayın oyuncu bir fire mage okcu rakip staf ve 56 dan başka skill atamıyor tüm skillerde eli düşüyor ama siz pot basın diyorsunuz yada karşı parti den bir okçunun tek görevi priest elini kaldıramasın diye uğraşmak orada da mi pot basalım. Hayatınızda okcudan başka bir karakter oynamadınız heralde. Makro konusuna gelirsek de rogue olup 0 makro ile oynayan pk atan farm yapan insan sayısı tüm sunucular dahil 10 kişi etmez o kadar da iddialıyım. Bana bi anlatsana 78minor mana koyup aynı anda fareyi nasıl kullanıyorsunuz? Aman tanrım yoksa bu yorumcu kolsuz mu????
    Konuyu saptırmandan ziyade Rosetta serverinde oynuyorum fena sayılmayacak düzeyde bir asassin karakterim var ara sıra eğlenmek amacıyla okçu oynuyorum +8 iron bow kullanıyorum haftada 1 defaya tekabül eder etmez. Demek istediğim şu her sınıfın farklı özellikleri mevcut herkes oynamadığı sınıfın gücünün azaltılmasını isterse işin içinden çıkılmaz bir hal alır. İnan okçu oynamış olsa idin ne kadar eksik bir sınıf olduğunu farkederdin.

Senior Member
    Evet arkadaşlar geleneksel konumuzu güncelleyelim bakıma az kaldı malum

Senior Member
    Gold Star Çarkıfelek

Hayallerim..

Senior Member
    Quote Originally Posted by RebornOfLegacy03 View Post
    Hayallerim..
    Haydaaaa bu biraz üzdü