Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Kalbim çok kirik. Bir tane gamemaster bu konuya gelmez

Gerçekten kalbim tüm yönetim ekibine kırık. Gerçekten beni basit bir player olarak görmeyen bu mesajımı okuyan bir gm var mı? Varsa derdimi kısaca anlatıcam.

Önden yazmıyorum saçma sapan gereksiz yorumlar olmasın diye.

Not: hiç bir gm nin anlat dinliyorum diyeceğine ihtimal vermiyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yaşadığınız problem hesap sorunuysa size forumda Gm'ler de dahil hiç kimse yardım edemez. Eğer hesap sorunu yaşıyorsanız bilet atmanız gerekiyor, yok ben Gm'lerle konuşmak, sohbet etmek, paylaşımlarda bulunmak istiyorum diyorsanız Discord platformundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Umarım çözülebilir bir sorundur geçmiş olsun

Senior Member
    Benim 4bine yakın görüntülenme almış, 10sayfadan fazla yorum almış konuma gelmediler tey

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yaşadığınız problem hesap sorunuysa size forumda Gm'ler de dahil hiç kimse yardım edemez. Eğer hesap sorunu yaşıyorsanız bilet atmanız gerekiyor, yok ben Gm'lerle konuşmak, sohbet etmek, paylaşımlarda bulunmak istiyorum diyorsanız Discord platformundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
    Sizle de konuşabilirim, Forum üzerinden özel mesaj yoluyla mümkün mü? kısa ve öz olmaya özen göstereceğim. Herhangi bir cevapta istemiyorum sadece yorum bekliyorum 2 haftadır içim içimi kemiriyor.

Senior Member
    Gelen giden yok biz kimiz ki

Senior Member
    cimer e yaz o dinler xd

Gm olsam böyle saçma başlıklı bir konu görsem ben de gelmezdim boşuna vakit kaybı, oyunla ilgili derdin sıkıntı varsa konuya yazarsın gerekli görürse gm de yazar.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    Gm olsam böyle saçma başlıklı bir konu görsem ben de gelmezdim boşuna vakit kaybı, oyunla ilgili derdin sıkıntı varsa konuya yazarsın gerekli görürse gm de yazar.
    Kesinlikle bu. Soyuldum dese yeri belli ban yedim dese belli hapis dese belli. Sıkıntı ne olabilir oyuna giremiyorum dese moderatorler yine yardimci olabilir. Arkadaş erzak yardımı falan isteyecek sanırım

Senior Member
    İnsanlar çok tuhaf. Basit bir ricanın altında neler arıyor merak etmeyin bir oyuncu olarak kimsenin umrunda olmadım. Yapacak bir şey yok.