Olimpiadan ankaDragon,Akafalcon,AnkaEagle serisi ile başladım 2004 yılında oyuna.
THEWARRIOR,THENINJA,THEANKA,THESAMURAI,THEBARBAIAN serileri ile Heliosta devam ettim, hepsi premiumlu charlardı. Yas45 oldu oyuna hala devam etmekteyim, aktif olarak Heliosta oynamaktayım.
AnkaDragoN charımın 2012 de hack yedikten sonra şuan oyuna devam edip etmemekte kararsızım maillerime gelen restorasyon için gelen olumsuz mgame mesajları nedeni ile ayrıca artan koxp,npt,hack olayları nedeni ile sadece THENINJA da olan premium bitince digerlerine almadığım gibi onada almayı düşünmüyorum
çunkü yıllarımı verdiğim düzenli olarak tüm charlarıma alıdım exp preler, kc lerin boşa gittiğini oyunumun hack olayı nedeni ile bana hiçbir destek vermediğini üzüntü ile gördüm, buglara, hilelere karşı gözünü kapattığını gördüm, bu kesinlikle yıllarımı verdiğim oyunuma bir sitemdir, üzüntüdür, benim gibi nice kullanıcıları göz ardı eden sizlere karşı duydugum sitemdir.
Yıllardır büyük zevk ile oynadığım cz sinden boss eventinden savaşlarından büyük zevk aldığım oyunumdan zevk almıyorum.Buna neden olan
Tüm koxperler, Tüm NPT ciler , Tüm hackerler, Bu güzel oyunu oyun olmaktan çıkartan sizler yazıklar olsun sizlere... yazıklar olsun sizlere ... yazıklar olsun sizlere....