Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Draki sıralamasıda İttifakçıların elinde ufak bir sorum var :)

Bulunduğum server Vega Warrior , Rogue , Priest classlarında, ittifak üyelerinin asıl ve yan çarları tek kişi tarafından (hesap paylaşımıyla) sıralamaya sokuluyor neredeyse ilk 30 aynı kişinin girdiği hesaplar eğer kontrolünü sağlayabilirseniz sıralama için hesaplara tek tek girenin aynı kişi olduğunu görebilirsiniz, peki her şeyden önce bu yapılan legal mi ?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    O da bi şey mi sen tüm server'larda mage karaktere girip sol alttaki Rank'tan ilk 100'e bak bakalım. Bazı nick'leri direkt aynı olan, tüm server'larda en az 20-30 tane karakteri olan birisi var. Tahminim oyundan ayda 50 gb üzeri NET kazanıyor. 100 gb de olabilir. Dediğimi araştırırsanız söylediğim rakamın hayal olmadığını anlayacaksınız. Benim oynadığım server Rosetta'da da tam 20 adet karakteri var. Geçtiğimiz hafta aynı gün içerisinde 20 tanesini 10'ar dakika aralıklarla sıralamada ilk 25'e soktu.

Senior Member
    Kardeşim benimde 1+1 zamanı açtığım yan hesaplarım var bana ait bunda bir sakınca olduğunu düşünmüyorum fakat şöyle bi durum var bahsettiğim konuda bunu yapan kişi başkalarına ait hesap ve itemlari kullanarak draki sıralamasına giriyor öyle 3 -5 çarda değil .

Senior Member NeverFree's Avatar
    Vegada bir adam sadece 50 char felan sokuyor

Senior Member EraJacque16's Avatar
    abuse sebebiyle herşey kaldırılırken, draki sıralamasının kaldırılmaması yada müdahale edilmemesi hayret verici
    consume & adapt

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Oyuncular: UTC koxperler giriyor, suistimal ediliyor.
    Mgame: UTC 75+ olsun, kutular trade edilmesin.
    Oyuncular: Draki kulesine koxpla giriyorlar, bi kişi onlarca char açmış suistimal ediliyor.
    Mgame: bi şey olmaz oyna devam.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Oyuncular: UTC koxperler giriyor, suistimal ediliyor.
    Mgame: UTC 75+ olsun, kutular trade edilmesin.
    Oyuncular: Draki kulesine koxpla giriyorlar, bi kişi onlarca char açmış suistimal ediliyor.
    Mgame: bi şey olmaz oyna devam.
    Keşke tüm etkinlikler trade edilemez ödül verse.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    draki itemlerinin trade kapatılması gerektiğini en başta söyledik , kontrol edilemeyen bir zindan için çok fazla değerli itemler atılmakta içeriden çıkan wb hariç kutu vs ne trade kapatılması gerekiyor illegal yuvası chaos ve draki oyun adaletini bozmakta

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    draki itemlerinin trade kapatılması gerektiğini en başta söyledik , kontrol edilemeyen bir zindan için çok fazla değerli itemler atılmakta içeriden çıkan wb hariç kutu vs ne trade kapatılması gerekiyor illegal yuvası chaos ve draki oyun adaletini bozmakta
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Keşke tüm etkinlikler trade edilemez ödül verse.
    Draki kutularının trade edilemez hale getirilmesinin bu işi tüm server'larda yapanları engelleyeceğini düşünmüyorum. Çünkü kastığı onlarca kutuyu ay başında toplu kırdırıp içinden çıkacak Str ve Dex Jewel'leri satıp yine aynı parayı kazanacaklar bu sefer. Bunu engellemenin daha doğrusu en azından bi düzenleme getirmenin ilk adımı bir account'ta sadece tek server'da draki listesine girebilme şartı getirmek olur kanımca. Bu getirildikten sonra duruma bakılır serverlar arası ranklarda aynı nick'lerde azalma var mı yok mu diye. Eğer azalma olmadıysa yeni düzenlemeler getirilebilir.

Ufak Bir Bilginiz Olsun Diye Söylüyorum 50 char mi 50 100gb mi çok küçük düşünüyosunuz.Dediğiniz serverlarda ve diğer serverlarda bu işi yapan kişiyi bizzat tanıyorum öyle hesap paylaşımı flan da değil dediğiniz gibi.her serverda her job ta minimum toplam 150 char farklı joblarda tabiki geri kalan gb hesabini şimdi tekrar ufak bir hesap yapın her chardan min 3 kutu alsa 150 chardan 450 kutu yapar sirius vega altar'da kutular kaçtan gidiyor bilmiyorum bilen arkadaşlar hesabini yapsin.tabi yaptığı serverlar sadece sirius altar vega değil bnim bildiğim 1 ay da girdiği toplam char sayısı 750 nin üstünde farklı job'lar da farklı serverlarda. bnce kimsenin zoruna gidilcek bi durum değil.isteyen herkez yapabilir ama tabi bu topluluk çekemiyenlerin üzerine kurulmuş bir topluluk diğer çopu her şeyi bitirip ekmeğinizden oldugunuz gibi bunuda bitirinde kafanız çalışcağına mlletin yaptıklarına laf atmaya devam. (Not:Bu işi Yapan Arkadaştan Hiç Bir Çıkarım yoktur sadece yaptığı işi takdir ediyorum 750+ chara girip drakide sıraya sokup üstelik ilk sıralara yerleştirmek her babayiğidin harcı değil.nokta)kendinizi geliştirin biraz az da olsa çalışın. sen daha tek charı sıralamaya sokamazken adam kaç tane charı sıralamaya sokuyor