Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)

NTTNow Uygulaması Ne Zaman Kalkacak ?

Sayın GMler ve Moderatörler NTTNow Uygulamasının Artık Kalkmasını İstiyoruz.
    Ne Zaman Kalkacak Bu Uygulama Bilgi İstiyoruz Yeni Serverlara Kayıt Olmak Bu Kadar Zorlaştırılmamalı Artık 2. Sene Doluyor

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Neden kaldırılsın ki ? Doğru adımları uyguladığınızda rahat bir şekilde yeni sunuculara kayıt olabilirsiniz.

Kayıt sıkıntısı yaşadığınızda destek ekibinden destek alabilirsiniz bu konuda. Aşağıdaki link yardımcı olacaktır size.

NTTnow Kayıt Rehberi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim Kayıt Olmak İçin Telefonmu Alacağız Sağdan Soldan ?
    Ne Yapacaksın Telefonumu Diye Soruyor 1 Saat Knıght Hesabım İçin Gerekli Olduğunu mu Anlatayım Adamlara.
    Kaldırın Çok Gereksiz Bir Uygulama Hesap Açamıyoruz Yan Karakterler Dolu

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

NTTNow uygulamasının kaldırılması şu an için planlanmamaktadır. Uygulama için kayıt rehberini yukarıda ekip arkadaşım iletmiş, bunun dışında oluşabilecek durumlar için ise destek ekibinden yardım talep edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Neden kaldırılsın ki ? Doğru adımları uyguladığınızda rahat bir şekilde yeni sunuculara kayıt olabilirsiniz.

Kayıt sıkıntısı yaşadığınızda destek ekibinden destek alabilirsiniz bu konuda. Aşağıdaki link yardımcı olacaktır size.

NTTnow Kayıt Rehberi
    yeni bir uygulama olmamasına rağmen halen bugün bile giriş sorunu yaşıyoruz , belki bu yüzden kaldırılmalıdır

'' problem connecting to server please try again '' hatası alıyorum sabahtan beri, destek ekibine gönderdim fakat hafta sonu çalışmıyorlar

3 telefondan denedim, vpn ile denedim değişen bir şey yok