Results 1 to 4 of 4

Thread: Merhaba

Junior Member

Lightbulb Merhaba

DEĞERLİ ARKADAŞLAR ,
    Bir konu hakkında yardımcı olabileceğinizi düşünerek yazmak istedim uzun zaman önce vega serverında bir char açıp 82 lvl yapmıstım sonrasında oyunu bırakmam sebebiyle charın id şifresini bir arkadaşıma vermiştim ardından 1 yıl sonra tekrar girip devam edeyim dedim ancak oyuna girdiğimde Access to this server is currently unavailable for your account uyarısı alıyorm nedeni hakkında bir bilgisi olup bana yardımcı olabilecek var mıdır ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Yeni sunuculara girmek için NTTNow uygulamasına kayıt yaptırmanız gerekiyor. Aşağıdaki NTTNow Kayıt Konusuna göz atarak rahatça kayıt olabilirsiniz.

NTTNow Kayıt Rehberi

Eğer Android işletimine sahip bir telefon kullanıyorsanız Buradan , IOS işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız App Store'dan indirebilirsiniz.

Ek olarak belirtmek isterim ki, hesap paylaşımı yasaktır.

Junior Member
    Uygulamayı indirdim , fakat bana doğrulama sms gelmemektedir. Ne yapmalıyım ?
    Last edited by hamsuki; 07-25-2020 at 03:44 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by hamsuki View Post
    Uygulamayı indirdim , fakat bana doğrulama sms gelmemektedir. Ne yapmalıyım ?
    Merhaba,

Ekip arkadaşımın size ilettiği rehber konusundaki adımları doğru bir şekilde uygulamanıza rağmen SMS gelmiyor ise detaylı inceleme adına NTT Portal > NTTNow Mobil Doğrulama kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunmalıdır. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan kendi hesabınız adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemeniz gerekiyor. Gerekli incelemenin ardından destek ekibi biletinize yanıt verecektir.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.