Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Exclamation Draki Kulesi Hk.

Merhaba,
    Draki kulesini bu insanlar 6DK de bitiriyor. 3400 atak BP'yim 12DK den önce bitiremiyorum ( WeaponSC,SW Sc,Pathos Glove var ). Mob'lar en fazla 4 kere falan 2-3 saniyeliğine kitliyor öyle fazla kitlenmiyorum da. Sırrını bilen paylaşsın ya da bu arkadaşlarda birşey varsa gereken yapılsın lütfen insanların hakkına girilmesin. ( DaReDev1I diye bir adam var ve bu benzer nickte 4 tane daha character var bunlar hep 7 DK de bitiyor bu nasıl birşey ) Lütfen ilgilenilsin ve kontrol edilsin.
    Teşekkürler.

Senior Member enezx's Avatar
    Genelde Buff+DB olarak giriyorlar priest oynayanlar süreye oynuyorlarsa heal atmakla uğraşmıyorlar kitap basmak yerine içerikdeki npc den atak sc alıyorlar
    Atlar kısmında kitlenirsen zaten süreye direk etken çok yavaşlarsın onlarda kitlenmemek şart etraflarında dönüp dua etmek gerek
    Boss bölümünde ise bossların kitlemediği bir nokta bulunuyor genelde oraya çekip kesiyorlar
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Her bossta max 1 ya da 2 kere kitleniyorumdur. atlarda dediğin gibi dönerek vuruyorum kitledikleri zaman süre direk 14dk lere çıkıyor buf +db dediğin ise heal ile zaten uğraşmıyorum 3K lık pot sag tıkta her girdiğimde onunla oynuyorum heal atmıyorum zaten 80 tane pot gidiyor 1 draki de standart.

Senior Member
    -Merhaba Yeni Konu Acmak Yerine Bu konudan Devam Etme Geregi Duydum Cunku Bahsetmek Istedigim Olaya En yakin Konu Bu.
    -Arkadaslar Draki ye Savastan alinan Red pot Ve ya Commander Olarak girilmesi engellenmeli Zaten itemi Olanin Kazandigi Ay Sonu Ödulu Var Birde Bu sekilde Adaletsizce Girilince Arada Fark Daglar Kadar oluyor Commander Ve Savastan Alinan Red Pot icerde Basilmasin. Normal Ap sinden en az 500-700 ap fazla Oluyor bu sekilde Commander Olarak Drakiye Girmek Herkese Nasip olmuyor Herkes Asis yada Clan Baskani Degil bu durum adaletsiz Tesekkurler