Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Junior Member
    Harikulade....

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4_Tranquil View Post
    70 skillinin damage skalası çok geniş üzerinde %350 yazan bir skill neden sürekli alakasız damageler vurur ?
    80 Skillini sekmesini söylemiyorum bile.Oyunda en yüksek DEX bonusa sahip karakter OKÇU olmasına rağmen (range yüzünden iron set yerine dex ile dolaştıkları için) en çok seken skill OKÇUda.
    62 66 ice lr skilleri aşırı sekiyor ve görüntü bugu yüzünden tuttu görünse de tutmuyor.
    72 skillini skill bara bile koymuyor çoğu okçu.Animasyonu ve damagei saçma sapan .
    75 skilli de 80 skilli gibi sürekli sekiyor. (damage olarak)
    Heryer dağ taş o da olmadı 2 pt dolaşan magelerin Dragonu var.O da olmadı ufalıp bir şeylerin arkasına saklananlar var.
    Oyunda RPR ye bu kadar sık giden bir job yok. 3 4 kat daha hızlı RPR geliyor 9 dakika sürekli atak yaparsan RPR gitmek zorundasın.
    Asas gibi skill sırasında minör atamazsın.
    Yakındaki bir hedefe ok attığında ok çarpsa bile işlemeyebiliyor.Bunun sebebi de 2. oku belirli bir süre geçmeden atarsan damage vurmaması.Bu belirli süreden kastım normalde sağda damage çıktıktan sonra ikinci skilli atabilirsin ama hedef yakındaysa ve ok bu yüzden hedefe hızlı ulaşmışsa bir süre beklemeden 2. oku vuramazsın , hasar vurmaz.
    UTC de işlevin yok. Sw ve wolf atarsın. Magenin yanında bir hiçsin.
    Bahçe farmında anca tank okçu ve ya 2 pt okçu olursun. Wariorun yanında hiçsin.
    JR etkinliğinde Magenin yanında bir hiçsin. Çoğu mob sen 3 5 skilli combosu yaptığın ve fazla sayıda hasar vurduğun için sana vurur ve priestsiz,buglu ve ya priesti yavaş bir partide isen ölürsün.
    İç krowazda anca 1 tane tank okçu olur mage partiye girebilirsin. Yine magenin yanında bir hiçsin.
    Dış krowazda yavaşlayıp range avantajını kaybedersin, o kadar mobun içinde de adama vuramazsın dolayısıyla anca bomboş olursa orda kasabilirsin.
    Felankorla zaten alakan yok.Anca reslersin.
    CSW de buglu zaten çok şanslı olacaksın ki magelerden son vuruşu al.
    Tek çeşit silahın var dolayısıyla anti defi aşamazsın. Adam talia taktığında direk %50 damagein gider. Warior kalkan taktığında zaten hasar vuramadığın adamı anca gıdıklarsın. Anti def 48 kalkan ve Talia ile yani sadece 2 tane kıytırık itemle serverın en sağlam itemli okçusu ol yine damage çıkaramazsın.
    MP ve ya HP rec silah ile bir tek Ape dönersin.Priest ve ya Warior hatta Mage için olan silahların faydasının 10da1 ini alamazsın. Hele wariorun Scorpion Sctyhe itemi...
    Tüm bunlar konuşulmaz ama uzaktan vurdun priestin eli düştü o konuşulur. 25 range girmeden, parayla satın almadan ve üstünde o ağırlıkla stoklamaya çalıştığın Styx i kullanırsın -ki cast süresi yavaştır diğer skillerine göre- mana çekersin o konuşulur.
    Bu kadar yanlı olmaya gerek yok sayısız sorunu var daha okçunun bunlar 5 dakika içinde aklıma gelenler kim bilir neleri atladım, eğer nerf vs istiyor iseniz güçsüz olduğu yönlere de düzenleme isteyin ki Warior Mage online olmasın bu oyun.
    Harikulade tebrikler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    fire rain windforce var nova atıyor
    Keşke eskisi gibi nova atsa, mavi su damlaları düşüyor şimdi çok kötü

" hk. " kalıbındaki konulardan nefret etsem de bir kaç öneride ben bulunayım.. Biliyorum ki bunlar hiç bir işe yaramayacak, oyunda bir şeyleri değiştirme yetkisine sahip kişilerin ( bizim zorla ulaşabildiğimiz Türkiye ekibinden bahsetmiyorum kesinlikle ) umurunda bile olmayacak,ama yazalım.

Bu oyunu kısa bir süre oynayan insan bile farkedebilir ki her race ve job'un farklı kombinasyonları bulunmakta.

Örneğin bir mage Flame,Glacier,Lightining olarak hasarını 3 farklı yönde verebilir, Warrior hasarını Axe,spear,sword,club tarzında verebilir, Son güncellemelerle Asasin oynayanlar da Jamadar alıp keyfine bakıyor. Ancak archer ? Arrow defi al bak keyfine. Neden crossbowlar ayrı bir sınıf olarak adlandırılıp bolt gibi bir item ile ateş edebilir duruma getirilmiyor ? En azından antidef konusunda bir farklılık elde etmeye çalışır oyuncular. Ancak bunun için tonla item'i düzenlemek gerekir, şirket çatır çatır para kazanıyorken buna ne gerek var ki?

Ek olarak jamadar saçmalığına biraz değinmek istiyorum. Bugün arrow def ve dagger def kazanımları kolayca kazanılabiliyorken jamadar konusu hala sıkıntılı. Özellikle ardream bölgesinde, bunu uzun uzadıya açıklayabiliriz ancak, ne işe yarar ki?