Results 1 to 7 of 7
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Unhappy Pet Sorunu - NPC Açılmıyor

Selamlar

Pet yüzünden FT'lere giremeyen dolu arkadaş var son saniye bazı arkadaşlar NPC başında pet çıkarıyorlar ve npc hiç bir şekilde açılmıyor buna bir çözüm gelmesi lazım artık bıkmış durumdayız veya yapan arkadaşlara ceza verilsin cr'e atalım cezasını çeksinler

lütfen ilgilenin bu konuyla

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bu konu hakkında bir çok kez konu açıldı, sağ üst kısımdan forumda arama yaparak mevcut konuların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ek olarak bu güne kadar bu sebeple yani Ft girişi sırasında Pet/Dragon çıkarımı konusunda kimseye ceza verilmedi, size önerim daha dikkatli tıklamalar yapmanız ve Npc'yi "B" tuşuna basarak seçebilirsiniz.

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    npc den uzaklaşıp girmeyi dene eğer makrocu değilsen girebilirsin . ben bu şekilde yapıyorum . npc başı hem çok kalabalık olduğu için pc kasma yapıyor.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

Bu konu hakkında bir çok kez konu açıldı, sağ üst kısımdan forumda arama yaparak mevcut konuların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ek olarak bu güne kadar bu sebeple yani Ft girişi sırasında Pet/Dragon çıkarımı konusunda kimseye ceza verilmedi, size önerim daha dikkatli tıklamalar yapmanız ve Npc'yi "B" tuşuna basarak seçebilirsiniz.
    npc yi açamıyoruz ki adamlar çıkarıp bekliyolar başında makrocular

Senior Member NeverFree's Avatar
    Son saniye geldim petler yüzünden npc açamadım. GM ler reportlarida çöpe atıyor.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    Son saniye geldim petler yüzünden npc açamadım. GM ler reportlarida çöpe atıyor.
    aynen öyle kardeşim ya o alanda atılmayacak pet yada başka bi ayar çekilmesi lazım çok saçma bi durum mouse npc olarak algılıyor peti

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhaba,

15 pet varken gel sen aç kanka Neye basarsan bas