Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member
    bence en avantajlı mage ft giriyor mavi kutu jr giriyor öküz gibi damage vuruyor magenin olduğu partiler hızlıca kesip bitiriyor cz gidiyon adam novayla seri np kasıyor farm yapıyor eslant her tarafı kapatmışlar adam mana bitince bi takıyor mp reco bir alan mana full yine

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by herpesfre4k View Post
    bence en avantajlı mage ft giriyor mavi kutu jr giriyor öküz gibi damage vuruyor magenin olduğu partiler hızlıca kesip bitiriyor cz gidiyon adam novayla seri np kasıyor farm yapıyor eslant her tarafı kapatmışlar adam mana bitince bi takıyor mp reco bir alan mana full yine
    consume & adapt

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Fullnap takınca tek yemeyen mi kaldı. Uçlu beşli atınca priest mage skill atamiyo el düşüyor sürekli. 2/0 resisit var daha hala ice lr tutuyor.

Junior Member
    3500 ap li 1400 defanslı okcuyla normal itemli warıora 900 850 vuruyorum 70 skılı ıle 80 skili ile 2 k zor vuruyorum o da sekmezse adam 2 adım gerı cıksa bütün 3 5 combo boşa gidiyor ama okçu güçlü öyle mi? komik olmayın lütfen bi okcu char açıp solo pk cıkmayı denermisiniz?

Junior Member
    bence öncelik macro pedalı kaldırmaları lazım sen adama 1 skil vuruyorsun adam 28 skil vuruyor aynı anda şu an cz de asas ve okçularda nerdeyse macrosuz oynamayan yok gibi bunlarlarda oynayan macro pedal tbl tarzında oynayan zaten pleyırde değil bana göre yürürken cc almalar adam rival gidecek son canda macro ile cc alıyor yoluna devam ediyor

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Warrior harici karakterler hesabımda var. Yıllarca mage,priest ve okçu oynamış biri olarak hepsinin avantaj ve dezavantajlarının olduğunu düşünüyorum. Üçü de kullandığın eşya kombinasyonuna ve oyunculuğuna göre kırılgan ya da güçlü olabiliyor. Ekip işinin de önemli olduğunu düşünüyorum. Kuriana hiç ısınamadım, oynayan ve zevk alan arkadaşlarım var. Warriorun genel olarak diğer karakterlerden güçlü olduğunu düşünüyorum. Bu bilgiler ışığında hala okçuya bir dur deyin diye bir konu açıldığında hayret ediyorum.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Warrior harici karakterler hesabımda var. Yıllarca mage,priest ve okçu oynamış biri olarak hepsinin avantaj ve dezavantajlarının olduğunu düşünüyorum. Üçü de kullandığın eşya kombinasyonuna ve oyunculuğuna göre kırılgan ya da güçlü olabiliyor. Ekip işinin de önemli olduğunu düşünüyorum. Kuriana hiç ısınamadım, oynayan ve zevk alan arkadaşlarım var. Warriorun genel olarak diğer karakterlerden güçlü olduğunu düşünüyorum. Bu bilgiler ışığında hala okçuya bir dur deyin diye bir konu açıldığında hayret ediyorum.
    warrior lobisi konu açmamıza izin vermiyor
    consume & adapt

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Kardeşim adam cure priest te de var diyor sen bu zihniyetle saglikli iletisom nasil kuracaksin

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın kara cahil okçu olmak öyle süper bişey felan değil. Skill damage aralığının bir ucu hanya da diğer ucu konya da skill açıklamasında %350 damage yazıyor. Fakat adama aynı şartlarda 450 1000 arası damage atıyor. Ve bütün skiller bu şekilde çalışıyor. Bu başka hangi sınıfta mevcut üstelik sekme felan değil bu durum extra sekme durumu da var. Şöyle bir durumu asas warior mage kurian yaşasa forumu yıkarlar. Bu spike ile %200 ile %500 arasında damage rastgele bir damage atmaya benziyor.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bence de, asasda çok buf skili var buf sikli atmaktan oynamıyor, sürekli lf basacaksın wolf basacaksın def basacaksın + mana hp pot basacaksın üstüne birde skill atacaksın yetmeyecek minör kullanacaksın hp dolmasına yardımcı olsun, çok zor bir karakter..

Tags for this Thread