Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    40 yıllık şeyleri değitirme çabanıza hayranım.

Resmen yeni oyun istiyorsunuz o değişsin bu değişsin bu oyun sınıflarıyla avantajlarıyla dezavantajlarıyla budur. Madem bu kadar avantajlı görüyon geç okçu oyna da görelim uçuyormuş kaçıyormuş çok fazla + yönü varmış durumlarını. Kim ne job oynuyorsa kendine tam zamanlı avantaj istiyor kitlenmeyecek, manası çekilmeyecek, uçacak tek atacak ama başka job kendine hiçbir sorun çıkarmayacak oldu ketçap mayonez de olsun mu? Baydınız artık açmayın şöyle bayat mevzuları sürekli.

ağlama duvarı değil kardeş burası mgame hiç bir zaman senin sesini duymayacak daha 2 haftada 1 yerine haftada 1 güncelleme yapamıyorlar okçuda (resten) güncelleme olduktan 10 gün sonra skillerin using sorunu başlıyor mesela bugun cumartesi pazartesi günü başlayacak o ok atmama using sorunu bir çok defa konu açtım detaylı açıklama yaptım ama umurlarında değil ancak onlar isterse oluyor AGAM NE DİRSE O OLUR işin özü

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    okçu karakterine kim dur desin hangi mmorpg de dex odaklı karakterlerin bu kadar skill sekme problemi var örnek göster jr de pk lardad 80 atmaz oldum 1 dk de doluyor 300 vuruyorsun onu kullanacağıma 70 çalışırım daha garanti olur garantisi de sekmemesi aynı adama 1.5k 1k 750 vurduğumu bilirim nasıl bir mantıksızlıksa oyunda zayıflatılması gereken 2 karakter var bunlardan biri tp magelerin kalkan takması diğer husus warrior karakterinin yüksek can def ve atağa sahip olması asıl durdurulamayan karakter warrior karakteri adamları tam pk da kesiyorsun hop des atıyor kesiceğin adam kaçıyor des skill ine %70 canın altında kullanılmama gelmesi lazım bunun haricinde de warriora %30-40 arası atak azaltma getirilmesi gerek okçu karakterinin hasar skalasını da düzeltmeleri gerek ben aynı adama aynı skiller 3 farklı hasar vurmak istemiyorum 1 pt warrior iş yapar 1 pt mage iş yapar ama okçu pt lerin iş yapması için en az 2 pt olması gerekir size sorsak ama okçular aşırı güçlü

Tags for this Thread