Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Member
    Nickname
    TicktackkkkK
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YILANs
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sugarwet View Post
    Selam kolay gelsin herkese öncelikle amacım kimseyi yargılamak oyunu kötülemek vs değildir. Günde sadece 2 saat pk atan biri olarak oyuna giden paraları hesaplamak istedim. Fiyatlar çok yüksek gerçekten bir çözüm bulunması lazım.

Warr Pre:TL Fiyatı = 224.164 TL
    Pathoslar:TL Fiyatı = 41.314 TL
    Walkry Set:TL Fiyatı = 62.876 TL
    Kanat: TL Fiyatı = 77.539 TL

Günde sadece 2 saat pk atan birisi ayda 4 er paket sc harcıyor onun da hesabı şu şekilde

Scroll of AttackX4: 52 TL
    Scroll of Armor 350X4:84 TL
    Scroll of 2000 HPX4: 96 TL
    Speed+ PotionX4 :28 TL
    Toplam: 665 TL
    Bunların dışında kalan push eşyaları da var ben en temel olanları yazdım..
    ..
    PUS indirimi istiyoruz yüzde 50 ve kalıcı

Günde 50lira sigaraya veren adamlar var, zevk işi bu iş, bu saydıklarını da almak zorunda değilsin bunlar olmadan da pk atılabilir.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Şuan diezde 6 aydır 1 cash bile çekmeden hergün 2 saat pk atiyorum.
    Bilgisayarımı 2008de almıştım gt220 ekran kartim var.Bulunduğum lokasyonda altyapi yok 3g mobil modemle bağlanıyorum.
    Çok zor ve kıt şartlarda oynuyorum.Eğer herşeyim 4x4 lük olsa bu oyunu oynamazdım bide bu taraftan bakın.

Senior Member
    Şimdi pus itemleri pahalı orda hemfikiriz.Günde 2 saat pk atan adamın war pre almasına gerek yok ,ben premumsuz girilen bir servarda oynuyorum premum almıyorum, kanat gereksiz,ben ayda 3200 cash alıyorum ay sonuna kadar fazlasıyla yetiyor jr+fealankor gibi yerlerdende bir miktar gb geliyor 180 tl gibi aylık vermiş oluyorum bence 180 tl bile çokken bu pahalılıkta charı gırtlaga kadar dolu pus yapmanın manası yok.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Steam'de Football Manager 55 Euro, karsiligi 440 TL. Ayni oyun, ayni Steam uzerinden Turkiye'de 219 TL'ye satiliyor.

Oyunlarin ve bu tarz platformlarin, bolgelere gore fiyat politikasi belirlemesini beklemek cok dogal. NTTGame ve Mgame Knight Online oyunculari hakkinda ne dusunuyor az cok anlayabiliyoruz.

NTTGame ve Mgame'in en buyuk avantaji, oyuna ve oyun yonetimine dair itirazlarini dile getiren oyunculara oyun yonetiminden once mudahale eden baska oyuncularin bulunmasi. Fiyatlar pahali diyorsunuz, sigaraya gunde 50 lira yatiran var deniyor. coklu pc ile farm yapiliyor ve farm ceteleri her yeri tutuyor, karakterlerimizi oyuna para yatirmadan gelistiremiyoruz diyorsunuz, biri cikip o kadar bilgisayara yatirim yapmissa hakkidir kazansin parasini diyor.

Bu madde NTTGame kullanici sozlesmesinden:

`8. OYUNCULAR ARASI TİCARET

Sınırlama olmadan, destekleyici, Oyun eşyası, GB, NPoints, hesap ID’si, hesap isimleri ve tüm aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır Sunulan oyun/oyunlar eğlence ve deneyim amaçlıdır ve hiçbir şekilde satın alınan / sahip olunan destekleyiciler, oyun eşyaları , GB , NPoints, karakterler,oyun hesapları paraya çevrilemez, gerçek para aktarım ve /veya başka kazançlara konu edilemez.

Şirket yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR. `

Oyun disi ticaret Twitch yayinlarinda gostere gostere yapiliyor, yayincilar nasil GB cekilecegi konusunda videolar cekip ne kadar GB'yi nereye sattiklarini, nereden ne kadar GB cektiklerini anlatiyorlar.

Isleyen bir yapi var, muthis bir ticaret donuyor. Ve donen bu ticaret NTTGame ve Mgame'in isine geliyor. Oyuncularin sozlesmeye aykiri hareket etmesine karismiyorlar o yuzden.

Bu oyunun gercekten bir oyun olmasini isteyen bizim gibi oyunculara da oyun yoneticilerinden once bir sekilde bu oyundan para kazanan ya da carini bozdugunda parayi nakite cevirme sansinin elinden gitmesinden korkan ya da mizmizlanan oyuncudan hazetmeyen agir abiler cevap yetistirip konulari sulandiriyor.
    Last edited by BERNARD31; 07-27-2020 at 08:27 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by guneykuzey View Post
    Bence Fiyatlar az bile, neden mi ? Şöyle ifade edeyim:
    1- Forumdaki modların başta s. lion olmak üzere inanılmaz başarısı, forumda demokratik ve özgürlükçü bir ortam oluşturmaları,görüşleri silmemeleri,
    2- Oyun içerisinde hile vb . illegalite ile gm lerin inanılmaz hızlı, etkili müdalesi ve çözümü,
    3-Oyuncuya olan üst seviyedeki saygı , bilete anında cevap verilmesi,
    4- Oyununu belirlenen kurallarına uyulması ve bunun dışında hareket edilmemesi,
    5-Oyunun sürekli güncellenmesi ve geliştirilme çabalarının tazeliği, grafik vb. iyileştirmeleri,
    6- Sürekli event ve ödüllü eğlenceli etkinliklerle oyuncuların gönüllerinin alınması,

bu vb. etkilerden ötürü fiyatlar bence pahalı değil, makul, bi tık daha artırılabilir. Epik-Sirius
    1- Forumdaki modların görüşleri silmemeleri demişsin de silmiyor olmaları bunları ciddiye alıyor anlamına gelmez. Demokratik bir ülkede bir insanın demokratik davranıp başka görüşlere karşı cevap vermemesinin başarı sayılmasını anlamlandıramadım.
    2- Oyun içerisindeki hilelerin kapatılması veya hile kullananların hızlı bir şekilde engellenmesi zaten oyunda olması gereken birşey değil mi? Bunu da bir başarı olarak görmemelisin. Şuan bu şey gibi oldu bakkaldan bi paket sigara isteyip daha sonra "aaa tebrikler çok başarılı bir şekilde sigarayı verdiniz beyefendi" demiş gibisin. Zaten bunu yapmak görevleri değil mi?
    3- Biletlere kopyala yapıştır yaparak cevap verme konusunu görmezden gelerek söylüyorum ki bu da bir oyun görevlisinin yapıyor olması gereken birşey. Görevini yapıyor ki maaşını alıyor. Bunda bu kadar abartılacak birşey yok.
    4- ehuehuehuehu
    5- Oyuna patch getirmek ne zamandan beri pus fiyatlarının daha yüksek olmasını sağlar anlatır mısın az? Getirilen güncellemelerle oyunu iyileştiren ne var? Pm ekranını geri getirsinler diye yalvarır hale geldik. Bu arada grafik iyileştirmeleri? ahahhahahahahahha Hangi sistem ile girersen gir oyuna moradonda kasmayan pc ye denk gelmedim ben daha. Neyin grafik iyileştirmesi?
    6- Event? He geçen bi boss event yapıldı magelere onu mu diyorsun? Tabi canım tek noktaya 15 tane boss atarak çok güzel iş başarılmış oldu valla ya mage teamlar güzel para kastı. Ödüllü eğlence? Yayındaki oyunlar mı? Hani şu 1500-2000 kişinin izleyip 20 30 kişinin kazandığı? Çok eğleniyoruz valla bak. Ölürsün gülmekten o kadar eğlenceli ki etkinlikler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xW0lfLy View Post
    1- Forumdaki modların görüşleri silmemeleri demişsin de silmiyor olmaları bunları ciddiye alıyor anlamına gelmez. Demokratik bir ülkede bir insanın demokratik davranıp başka görüşlere karşı cevap vermemesinin başarı sayılmasını anlamlandıramadım.
    2- Oyun içerisindeki hilelerin kapatılması veya hile kullananların hızlı bir şekilde engellenmesi zaten oyunda olması gereken birşey değil mi? Bunu da bir başarı olarak görmemelisin. Şuan bu şey gibi oldu bakkaldan bi paket sigara isteyip daha sonra "aaa tebrikler çok başarılı bir şekilde sigarayı verdiniz beyefendi" demiş gibisin. Zaten bunu yapmak görevleri değil mi?
    3- Biletlere kopyala yapıştır yaparak cevap verme konusunu görmezden gelerek söylüyorum ki bu da bir oyun görevlisinin yapıyor olması gereken birşey. Görevini yapıyor ki maaşını alıyor. Bunda bu kadar abartılacak birşey yok.
    4- ehuehuehuehu
    5- Oyuna patch getirmek ne zamandan beri pus fiyatlarının daha yüksek olmasını sağlar anlatır mısın az? Getirilen güncellemelerle oyunu iyileştiren ne var? Pm ekranını geri getirsinler diye yalvarır hale geldik. Bu arada grafik iyileştirmeleri? ahahhahahahahahha Hangi sistem ile girersen gir oyuna moradonda kasmayan pc ye denk gelmedim ben daha. Neyin grafik iyileştirmesi?
    6- Event? He geçen bi boss event yapıldı magelere onu mu diyorsun? Tabi canım tek noktaya 15 tane boss atarak çok güzel iş başarılmış oldu valla ya mage teamlar güzel para kastı. Ödüllü eğlence? Yayındaki oyunlar mı? Hani şu 1500-2000 kişinin izleyip 20 30 kişinin kazandığı? Çok eğleniyoruz valla bak. Ölürsün gülmekten o kadar eğlenceli ki etkinlikler.
    Kardeeeeeşşş, İRONİ nedir bilir misin?
    Adam dolaylı yoldan yönetime giydirmiş zaten, senin nasıl bir algın var ki adamın yaptığı ironiyi ciddiye alıp cevap veriyorsun

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sugarwet View Post
    Selam kolay gelsin herkese öncelikle amacım kimseyi yargılamak oyunu kötülemek vs değildir. Günde sadece 2 saat pk atan biri olarak oyuna giden paraları hesaplamak istedim. Fiyatlar çok yüksek gerçekten bir çözüm bulunması lazım.

Warr Pre:TL Fiyatı = 224.164 TL
    Pathoslar:TL Fiyatı = 41.314 TL
    Walkry Set:TL Fiyatı = 62.876 TL
    Kanat: TL Fiyatı = 77.539 TL

Günde sadece 2 saat pk atan birisi ayda 4 er paket sc harcıyor onun da hesabı şu şekilde

Scroll of AttackX4: 52 TL
    Scroll of Armor 350X4:84 TL
    Scroll of 2000 HPX4: 96 TL
    Speed+ PotionX4 :28 TL
    Toplam: 665 TL
    Bunların dışında kalan push eşyaları da var ben en temel olanları yazdım..
    Kill adıgımda daha çok np gelsin
    damagelerim daha çok olsun
    canım daha çok olsun
    karekter görüntüsü daha güzel dursun
    herkesde var bendede kanat olsun
    karekterin üstünü full pus dizdim AMA yetmez
    atack sc alayım
    baff sc alayım
    def sc alayım
    speed sc alayım
    .
    .
    .
    yani sizinki oyun oynamak değilki
    sizin yaptığınız EGO tatmini
    pandemi sürecinde bende pk için çok para döktüm
    ama dönüp geriye baktığımda yaptığım tek şeyin, onlar güçlü bende güçlü olacam
    para döküp olacam , kesecem hepsini daha çok damage çıkaracam vs vs.
    hep ego tatmini olduğunu gördüm egolarımı besledikçe haz almaya başladım
    haz aldıkça 2 ay süre devam ettim sabaha kadar günde 5 6 saat oynadım
    şuan elimde olan ne var ?? bilmem kaç bin np var
    sanal bir oyunda np barındaki sayıların yükselmesi sadece...
    Ben bunun için mi 2 ay sabahlara kadar oynadım
    ordaki sayının 100 300 500 yada 300 bin 500 bin olmasını artık hiç önemsemiyorum
    çünkü o bağımlılıktan kurtuldm.

ve unutmayın o sc lere ihtiyacınız yok ekip oyunu bu
    asas alırsın wolfunu sw ni karşılar
    priest alırsın ihtiyaç duydugun undi yi defini healini karşılar
    war presiz kas np ni amacın eğlenmek değil mi ? 65 np gelmesin 30np gelsin.
    ama ekip olarak oynamanın tadına var.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Abi anlaşın tüm cz ile kimse basmasın alın ptnice toplu buff ac oyle oynayın