Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Senior Member

Exclamation Günde 2 Saat Pk Atanın Aylık Oyun Mastafı Hak..

Selam kolay gelsin herkese öncelikle amacım kimseyi yargılamak oyunu kötülemek vs değildir. Günde sadece 2 saat pk atan biri olarak oyuna giden paraları hesaplamak istedim. Fiyatlar çok yüksek gerçekten bir çözüm bulunması lazım.

Warr Pre:TL Fiyatı = 224.164 TL
    Pathoslar:TL Fiyatı = 41.314 TL
    Walkry Set:TL Fiyatı = 62.876 TL
    Kanat: TL Fiyatı = 77.539 TL

Günde sadece 2 saat pk atan birisi ayda 4 er paket sc harcıyor onun da hesabı şu şekilde

Scroll of AttackX4: 52 TL
    Scroll of Armor 350X4:84 TL
    Scroll of 2000 HPX4: 96 TL
    Speed+ PotionX4 :28 TL
    Toplam: 665 TL
    Bunların dışında kalan push eşyaları da var ben en temel olanları yazdım..

Sokakta yürürken mağaza vitrinlerinde çok hoşuma giden tshirt pantolon gömlek spor ya da klasik ayakkabı görüyorum ama bir çoğuna bütçem yetmediği için almıyorum ya da alamıyorum. Bilgisayarım telefonum falan eskidi ama pahalı diye idare ediyorum biraz daha gitsin diyorum hatta dua ediyorum Bir de gelirleri kısıtlı olduğu halde ihtiyaçlarından ya da zevklerinden kısmadan kartla kredi ile vs. borçlanarak yaşayan kitlemiz var. Oyun yönetimi Mgame ya da Nttgame bu yazdıklarının ne kadar pahalı olduğu farkında ama umursamıyorlar Neden? Çünkü delicesine cash satışı yapılıyor. Ve muhtemeldir ki en çok da pus fiyatlarından en çok şikayet eden kitle harcama yapıyordur . Köyden indim şehre diye bir film vardı Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret kardeşler altınlarını sayarken unutup unutup başa dönüyordu. Adamlarda dolarları sayarken benzer durum oluyordur Uzun lafın kısası almayın almayalım aldırmayalım ki düşşün fiyatlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4MyPlayTime View Post
    Sokakta yürürken mağaza vitrinlerinde çok hoşuma giden tshirt pantolon gömlek spor ya da klasik ayakkabı görüyorum ama bir çoğuna bütçem yetmediği için almıyorum ya da alamıyorum. Bilgisayarım telefonum falan eskidi ama pahalı diye idare ediyorum biraz daha gitsin diyorum hatta dua ediyorum Bir de gelirleri kısıtlı olduğu halde ihtiyaçlarından ya da zevklerinden kısmadan kartla kredi ile vs. borçlanarak yaşayan kitlemiz var. Oyun yönetimi Mgame ya da Nttgame bu yazdıklarının ne kadar pahalı olduğu farkında ama umursamıyorlar Neden? Çünkü delicesine cash satışı yapılıyor. Ve muhtemeldir ki en çok da pus fiyatlarından en çok şikayet eden kitle harcama yapıyordur . Köyden indim şehre diye bir film vardı Saffet, Himmet, Hayret ve Gayret kardeşler altınlarını sayarken unutup unutup başa dönüyordu. Adamlarda dolarları sayarken benzer durum oluyordur Uzun lafın kısası almayın almayalım aldırmayalım ki düşşün fiyatlar.
    Reis sakin ol bi bir şey olcak hesaba okadarda şey yapm sen dolarları sayıyıp unutuyorlar falan

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çok yazdık ama görüyorsun cevap yok. Kimse de umursamıyor. Çok değil, millet şunu 1 ay boykot etse çok şey değişecek ama nerdeeee...

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    Fiyat düzenlemesi şart ama geçici filan değil kalıcı olarak. 400 cashi 5 liraya aldığım gunlerı ozledım

Junior Member
    Aylık olan pus eşyalarının oyunda aktif oldukca azalmasından yanayım. Walkire seti mesela giyiliyken süresi aktifleşsin azalmaya başlasın cıkartınca zamanı dursun

Banned
    Böyle yqpmayın kardeşim gidin oyununuzu oynayın zevk alın.
    Last edited by GamesDepot; 07-24-2020 at 02:11 PM.

Quote Originally Posted by sontaran View Post
    Reis sakin ol bi bir şey olcak hesaba okadarda şey yapm sen dolarları sayıyıp unutuyorlar falan
    Kimsenin gelirinde falan gözüm yok. Arz ettikleri bir şey var talep görüyor ve kazanıyorlar. Allah bol kazanç versin ne diyeyim. Talep azalmadıkça adamlarda bir şey yapma gereği duymaz elbet. Ben yönetici olsam ne yaparım şakkadanak 7 dolar yaparım mesela. Şaşırır millet ne oldu niye oldu diye. Arkadan 9 Dolar yaparım. Yetmedi 11 Dolar yaparım. Sonra 10 dolara indiririm. Oha Cash fiyatlarında azalma olmuş hemen pus depolamalıyım der bizim insanımız.

Junior Member
    Bence Fiyatlar az bile, neden mi ? Şöyle ifade edeyim:
    1- Forumdaki modların başta s. lion olmak üzere inanılmaz başarısı, forumda demokratik ve özgürlükçü bir ortam oluşturmaları,görüşleri silmemeleri,
    2- Oyun içerisinde hile vb . illegalite ile gm lerin inanılmaz hızlı, etkili müdalesi ve çözümü,
    3-Oyuncuya olan üst seviyedeki saygı , bilete anında cevap verilmesi,
    4- Oyununu belirlenen kurallarına uyulması ve bunun dışında hareket edilmemesi,
    5-Oyunun sürekli güncellenmesi ve geliştirilme çabalarının tazeliği, grafik vb. iyileştirmeleri,
    6- Sürekli event ve ödüllü eğlenceli etkinliklerle oyuncuların gönüllerinin alınması,

bu vb. etkilerden ötürü fiyatlar bence pahalı değil, makul, bi tık daha artırılabilir. Epik-Sirius

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4MyPlayTime View Post
    ''Sokakta yürürken mağaza vitrinlerinde çok hoşuma giden tshirt pantolon gömlek spor ya da klasik ayakkabı görüyorum ama bir çoğuna bütçem yetmediği için almıyorum ya da alamıyorum. Bilgisayarım telefonum falan eskidi ama pahalı diye idare ediyorum biraz daha gitsin diyorum hatta dua ediyorum ''

Bu durumdaysan ve oyuna para harcıyorsan, aklından şüphe duyarım.