Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    ''Sokakta yürürken mağaza vitrinlerinde çok hoşuma giden tshirt pantolon gömlek spor ya da klasik ayakkabı görüyorum ama bir çoğuna bütçem yetmediği için almıyorum ya da alamıyorum. Bilgisayarım telefonum falan eskidi ama pahalı diye idare ediyorum biraz daha gitsin diyorum hatta dua ediyorum ''

Bu durumdaysan ve oyuna para harcıyorsan, aklından şüphe duyarım.
    Hem bu oyuna hem de hoşuma giden oynarken zevk aldığım bir çok oyuna para harcadım, harcıyorum da. Örneğime gelecek olursak bugün Tr piyasasına baktığında 20 tl ye de 5.950,00 TL ye tshirt satılan yerler var. 30 tl ye de Gömlek var 17.950,00 TL ye de. Yani bütçeme uyan da var aşan da. Buna göre yaşamı şekillendiriyorum. Bunu izah etmeye çalıştım. Yoksa çok şükür kimseye muhtaç olmadan yaşayıp gidiyorum orası ayrı. Bütçesi el vermese de gırtlağına kadar borca batmış olsa dahi zevkinden keyfinden taviz vermeyen de var mesela. Oyuna ve forumda açılmış bu konuya dönecek olursak da evet bu oyun hem level kasmanın hem item-takı v.s yapmanın hem üstüne premium alayım full pus da olsun falan derken çok pahalıya patlayan bi oyun. Pus fiyatlarını pus ihtiyacımızı minimum a seviyelere çekerek yani almayarak düşürebiliriz ancak.

Member nasihat's Avatar
    Nickname
    Beats
    Class
    Rogue
    Clan
    TheJesteerCluB
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Artık yorum yapmıyorum ama insanın da zoruna gitmiyor değil

Senior Member
    Quote Originally Posted by guneykuzey View Post
    Bence Fiyatlar az bile, neden mi ? Şöyle ifade edeyim:
    1- Forumdaki modların başta s. lion olmak üzere inanılmaz başarısı, forumda demokratik ve özgürlükçü bir ortam oluşturmaları,görüşleri silmemeleri,
    2- Oyun içerisinde hile vb . illegalite ile gm lerin inanılmaz hızlı, etkili müdalesi ve çözümü,
    3-Oyuncuya olan üst seviyedeki saygı , bilete anında cevap verilmesi,
    4- Oyununu belirlenen kurallarına uyulması ve bunun dışında hareket edilmemesi,
    5-Oyunun sürekli güncellenmesi ve geliştirilme çabalarının tazeliği, grafik vb. iyileştirmeleri,
    6- Sürekli event ve ödüllü eğlenceli etkinliklerle oyuncuların gönüllerinin alınması,

bu vb. etkilerden ötürü fiyatlar bence pahalı değil, makul, bi tık daha artırılabilir. Epik-Sirius
    Silivri soğuktur

Quote Originally Posted by sugarwet View Post
    Selam kolay gelsin herkese öncelikle amacım kimseyi yargılamak oyunu kötülemek vs değildir. Günde sadece 2 saat pk atan biri olarak oyuna giden paraları hesaplamak istedim. Fiyatlar çok yüksek gerçekten bir çözüm bulunması lazım.

Warr Pre:TL Fiyatı = 224.164 TL
    Pathoslar:TL Fiyatı = 41.314 TL
    Walkry Set:TL Fiyatı = 62.876 TL
    Kanat: TL Fiyatı = 77.539 TL

Günde sadece 2 saat pk atan birisi ayda 4 er paket sc harcıyor onun da hesabı şu şekilde

Scroll of AttackX4: 52 TL
    Scroll of Armor 350X4:84 TL
    Scroll of 2000 HPX4: 96 TL
    Speed+ PotionX4 :28 TL
    Toplam: 665 TL
    Bunların dışında kalan push eşyaları da var ben en temel olanları yazdım..
    bizene kardeşim sen o bu almasa o pus itemlerinede ihticaç kalmaz siz ego kasmak polemik yapmak için veriyorsanız oyuna o parayı bizene ? zorla boğazına mı yapışıyorlar atma scli pk alma war pre çok mu zor?

Senior Member Losento's Avatar
    Bence fiyatlar gayet yerinde, hafif zam bile olsa yerinde olabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Pus gerek yok pk ya da ittifak zaten Pk zevkini bitirdi. Presiz girilen serverlarda etkinliklere girip eğlenebilirsin. 7/24 farm yaparak kendine zulüm yapma ya da kendine harcamadığın parayı oyunu verme.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Pus pahalı ama sadece TL ile almak zorunda değilsin. Bu eşyaları oyun içinde de alabilirsin. Ya vakit ya nakit harcaman lazım. Oynadığın oyun sonuçta mmorpg. Sadece 2 saat pk atayım çıkayım diyorsan nakit harcaman lazım. Günde pk harici 2 saat daha ayırsan, etkinliklere girsen zaten pus masrafın çıkıyor. FT, JR, Draki, Felankor, Boss taşı, Eslant Bossları ve anvil. Bu oyunda bi lira para harcamadan dediğim gibi biraz vakit ayırarak masraflarını çok rahat çıkarabilirsin. Pus pahalı ama dediğim gibi sadece TL'den ibaret değil.

Junior Member
    GM'ler dolar üzerinden maaş alıyorlar. KC'ler TL üzerinden satılırsa onlarda TL üzerinden maaş alacağı için fiyatların ucuzlaması imkansız. Eryudes, Patheoz veya diğer GM'ler dolar üzerinden maaş alırken neden TL ile maaş almak için bizleri düşünsün ki?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by Vita8 View Post
    GM'ler dolar üzerinden maaş alıyorlar. KC'ler TL üzerinden satılırsa onlarda TL üzerinden maaş alacağı için fiyatların ucuzlaması imkansız. Eryudes, Patheoz veya diğer GM'ler dolar üzerinden maaş alırken neden TL ile maaş almak için bizleri düşünsün ki?
    ABD asgari ücret çalışan kadar alıyorsa en düşük maaşlı o zaman haklısın ama sanmıyorum. Bu firma politikasıyla alakalı. Bazı oyun firmaları sabit TL fiyatıyla ülkelere göre fiyatlama yapabiliyor. Ben kanat aylık 70mi verecem 12 ayda 840 TL sadece bir eşyanın maliyeti. Benim gerçek envanterinde o kadar pahalı bir giysi almam alırsam yıllarca kullanabilirim.

GM bile çıkıyor pahalı diyor daha söz gerek yok.

Senior Member
    Adam 300 lira para kazanacağım diye 150 lira pus çekiyor. Sonra gidip cz de slot kavgası falan yapıyor. Bu işleri bırakın kardeşim gidin kendinizi geliştirin. Paranız yoksa oyun oynama lüksünüz telefon oyunların üstü değil maalesef.