Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ELeSSaR__87 View Post
    Adamlar yazımı silmiş kesmiş başka paragraf yapmışlar korkularından. Sizinle uğraşacağım gm ler. Haddinizi
    Bildceksiniz yorum siliyor kafanıza göre yazı yazıyorsunuz
    Burası hile bildirim bölümü değil. Yaptığınız yorum uygunsuz ve dayanaksız bir itham içeriyor. Bu üslup ile yazmaya devam etmeyin ve forum kurallarına uygun yorumlar yapın.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Junior Member
    Hile bildirim bölümüne video ile birlikte gönderdik ilgilenileceği söylendi ogünden bu yana bir sürü adam banlandı ama o şahıs tüm server ve camplarda hilesine devam etmekte ve tüm slotlarıda kapattı. Adamın korunduğunu düşünmem en doğal tepkim

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ELeSSaR__87 View Post
    Hile bildirim bölümüne video ile birlikte gönderdik ilgilenileceği söylendi ogünden bu yana bir sürü adam banlandı ama o şahıs tüm server ve camplarda hilesine devam etmekte ve tüm slotlarıda kapattı. Adamın korunduğunu düşünmem en doğal tepkim
    Bir karakteri şikayet ettiğinizde illegal bir durum tespit edilirse işlem yapılır. İllegal bir durum tespit edilmezse sadece raporlanıyor diye işlem yapılmaz. Hala illegal olduğunu düşünüyorsanız güncel bir kanıtla raporlama yapabilirsiniz.

Junior Member
    Tamam kanıtlama yapacağım. Yinede sizden ricam altar eslant red dragon slotlarına gidiniz sever camp farketmez durumu rahatlıkla anlabilirsiniz

Sayın Eryudes

Ben bu işi anlamadım..? Oyuna geldiğimden bu yana bir kez olsun macro, pedal vb illegal programlar kullanmadım, kullanan kişilerin bizim için yarattığı engellemelerden dolayı rahatsızlığımı çok kez de dile getirdim. Onlar cirit atıyorlar her yerdeler. 12 saatte bir bi GM gelip banlıyor gidiyor sonra 12 saat yine yok. Ne bir uygulama bilirim ne bir macro programının adını. Ben TPT ban yemişim? Bilgisayarımda dahi ilişkilendirilebilecek bir şey yok bu konuda. Yani üzücü bu adamlar cirit atıp oyunculara engel yaratıp dururlarken, ne zaman isterseniz girip maradonda 3 5 adet bulabilecek haldeyken, benim bilgisayarım kapalı ve evde değilken TPT ban yiyorum..? Öyle gözüküyor ki kullandığım diğer hesaplar da bu şekilde durduk yere size TPT'li gözükecek herhalde. Şu durumda bu olasılık ile ben aktif bir oyun sürdüremeyeceğim. Itemlerimden kurtulup oyunu bırakacağım, bilginize... "mutlaka bir sebebi vardır" özetinde geri dönüş yapacağınız bilet mesajını da beklemek istediğimi sanmıyorum. Knight Online Yönetici Ekibine iyi yönetimler dilerim...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mud_AsSDmku6 View Post
    Ben bu işi anlamadım..?
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle bu durumu buradan bildirmeniz sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunmalıdır. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan ceza aldığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle bu durumu buradan bildirmeniz sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunmalıdır. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan ceza aldığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.

Hesap desteği istemedim ki? Bilet nasıl gönderilir diye de sormadım. Aksine bu konuda kararım orada görülüyor. Öneriniz için yine de teşekkür ederim. Durumumu burada açıklıyor olmamın sebebi bir destek beklentisi değil, diğer insanların da emekleri boş yere gitmesin diye bir uyarı. Oyuncular da bu durumu bilmeliler öyle değil mi? Bu şekilde zan altında bırakılıp ban yiyebileceklerini bilmeliler bence. Bu konunun yeri filan olmaz kusura bakmayın.
    Last edited by mud_AsSDmku6; 07-26-2020 at 11:00 AM.